Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przeczytałem dzisiaj pierwszy komiks Guardiansów (ten run 2008-2010) i jestem zachwycony.

 

Jak tylko zjem obiad to zapodaję GOTG Original Music Score i jadę dalej z zeszytami \m/

 

Adam Warlock i Quasar <3

 

przeczytałeś wczesniej annihilation? bo tam gdzieś jest zaje.bista formacja teamu, taka parszywa dwunastka w kosmosie.

 

@koval

 

 

w komiksach władca imperium spartax ---> http://marvel.wikia.com/J'son_(Earth-616)

 

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

GOTG to nie jest film na 10/10.

 

Ogólnie jestem zdania, że całe te filmowe uniwersum Marvela kręci się nie tyle z chęci opowiedzenia jakiś konkretnych historii czy przeniesienia wydarzeń na duży ekran co z bardzo prozaicznego powodu - to sa maszynki do drukowania hajsu. Za to GOTG wydaje sie filmem w ktory zostalo wlozone tyle serca, tyle pasji i tyle zajawki, ze dosc oczywiscie wybija sie ponad miernote prezentowana przez reszte filmow. Co najwazniejsze - ten film po prostu za(pipi)iście bawi. Większosć ze scen akcji, payoffy (lub nie) schematów, interakcje pomiędzy bohaterami - wszystko zagrało.

 

Osobiście wolałbym, żeby sama historia była o wiele "czystsza" z mniejsza ilością wątków bo akcji jest jednak tutaj sporo, czasami aż za dużo. Bohaterowie są bardzo ładnie nakreśleni i bardzo łatwo zrozumieć ich motywacje, ale chciałoby się trochę więcej z nimi jednak pobyć zamiast gnać ciągle do przodu.

 

Jedna rzecz ktora BARDZO mi sie nie podobala:

 

Akcja u Collectora z jego służącą. Strasznie wymuszona akcja gdzie ona nagle się buntuje i łapie za Infinty Stone. Rozumiem, że

a) było wcześniej pokazane jak źle ona jest traktowana więc cała sytuacja nie jest kompletnie z dupy

b) trzeba było pokazać moc Kamienia

ALE jeżeli cały sytuacja ze służącą jest przedstawiana i rozwiązywana w ciągu 10 minut to ciężko oprzeć się poczuciu, że Gunn nie miał w tej sytuacji pomysłu jak przejśc od sytuacji X do sytuacji Y... więc wymyślił bum, szast-prast i akcja jedzie dalej.

 

 

Strasznie mnie to wyrwało z filmu, ale na pocieszenie to jedyna taka akcja w całym filmie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

te filmy marvela ogladac tak jak wychodzily, czy jest inna >>prawidlowa<< kolejnosc?

Najlepiej oglądaj tak:

Iron Man 2 -> Hulk -> Avengers -> Iron Man -> Kapitan Ameryka 2 -> Thor -> Thor 2 -> Kapitan Ameryka -> Guardians of the Galaxy -> Iron Man 3.

 

Wrażenia powinny być niesamowite.

 

coto ma niby byc za lista, wg długosci filmu, czy nazwisk charakteryzatorów?

Odnośnik do komentarza

 

 

te filmy marvela ogladac tak jak wychodzily, czy jest inna >>prawidlowa<< kolejnosc?

Najlepiej oglądaj tak:

Iron Man 2 -> Hulk -> Avengers -> Iron Man -> Kapitan Ameryka 2 -> Thor -> Thor 2 -> Kapitan Ameryka -> Guardians of the Galaxy -> Iron Man 3.

 

Wrażenia powinny być niesamowite.

 

coto ma niby byc za lista, wg długosci filmu, czy nazwisk charakteryzatorów?

 

Daliście się nabrać? Toż to głupia odpowiedź na głupie pytanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...