Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko to ulton. tzn w scenie w avengers tower na imprezie to jest prototyp ultrona miażdżacy jedną ze starych zbroi starka. istnieje jeszcze ogromna armia botów które ultron ma za zadanie kontrolować i zapobiegać prewencyjnie niebezpieczeństwom na które nie mają czasu/nie są potrzebni do nich avengerowie. potem ewoluuje w to kilkumetrowe monstrum które widzimy w scenie ze scarlet witch i quicksilverem czy jak mówi there are no string on me. potem jeszcze się klonuje i rządzi światem niczym SKYNET.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

może ultron wróci w infinity war. w ogóle po cichu liczę, że thanos zgromadzi jakąś konkretną ekipę z lokim, czerwoną czaszką no i może ultronem właśnie. obowiązkowo również jego przydu.pasy ze infinity:

 

rRuZkbf.jpg

 

po cichu liczyłem, że ten typek co gada z thanosem na post-credit scene pierwszych avengerów to właśnie corvus glaive, ale ronan go zabił w guardiansach :(.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Obejrzałem Guardians of the Galaxy i tak sobie myślę, że:

 

 

 

Ronan nie mógł się dostać na planetę jak Gamora na początku filmu? A jak już "doleciał" i wystarczyło wbić "patyk" w ziemię i to go przerosło XD Sztampowy czarny charakter, który zrobi wszystko żeby go tylko ktoś powstrzymał.

 

 

 

Dobrze się ogląda, momentami nawet śmieszny, ale najlepiej w ogóle nie myśleć podczas seansu.

 

 

 

Star Lord wychodzący sobie w przestrzeń kosmiczną bez żadnego kombinezonu jakby szedł na spacer do parku. W samej masce? Która i tak się okazała zbędna bo równie dobrze na te kilkadziesiąt sekund mógłby się owinąć szalikiem i by wyszło na to samo. Rozumiem, że to film w uniwersum Marvela, ale facet jest człowiekiem, a nie jakimś Supermanem karmiącym się energią słońca.

 

 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

było mówione na końcu

 

że tylko jego matka była ziemianką, a ojciec nie wiadomo kim ale jakimś ufokiem, zresztą na początku filmu też jest wspominiane że ojciec go "opuścił" ale może kiedyś wróci, jednak zaraz potem porywa go brat daryla

 

 

co do próżni to kiedyś sie też wkurzałem na to w filmach, ale poczytałem sporo i człowiek jest w stanie przeżyć w kosmosie conajmniej kilkadziesiąt sekund, chociaż okupi to różnymi drobniejszymi i większymi urazami

jednak zarówno baba-shrek jak i star lord nie są do końca ludźmi więc mogli więcej wytrzymać

 

co do maski to wydaje mi sie że ona była troche bardziej skomplikowana niż poprostu maska, i dawała mu więcej ochrony i zdolności niż tylko zwykła ochrona głowy

 

 

btw jak juz sie chcecie czepiać naukowych nieścisłości to było ich tam znacznie więcej i myśle że nie warto o tym gadać bo to w końcu film o gadającym szopie i drzewie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...