Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tekst z 02.03.15 z planetdestiny.com

Losowo czy nie losowo ? : )

_________________________

Predictions

On the topic of randomness, it appears that the latest discoveries from Xur might mean he’s less random than we thought.

According to Reddit user maimonguy, he claims to know Xur’s stock in advance.

March 6th: March 13th:

We can’t confirm these predictions, but it’ll be interesting to find out if he’s correct!

Odnośnik do komentarza

9 monet bedzie Ci zdecydowanie trudno znalezc, zwlaszcza jak zrobiles juz Nightfalla i Weekly.

Jakby Ci jeszcze 3 brakowaly...

Został mi jeszcze Nightfall, ale zebrać konkretną ekipę  po wczorajszym randomowym moim debiucie w nocnym raidzie VoG  gdzie 5 "specjalistów" miało takie itemy,że od samego patrzenia przeciwnicy powinni  paść  :) a tak nie było - 50 wipów (nie z mojego powodu bynajmniej :ph34r: ) i po 3h zakończenie nieudanej próby.

Co jaki okres czasu powtarzają się te rzeczy u naszego św.Mikołaja ?.

Odnośnik do komentarza

Oplaca sie kupowac ten Helm do Tytana ? Bo wlasnie go robie ^^

Na PvE tak.

Przydaje się nie tylko na PvE. Raz grałem w Salvage i Tytan z przeciwnej drużyny postawił bańkę na relikcie i zdziwiłem się jak w nią wszedłem, bo zostałem oślepiony. :D Tak więc do pewnych trybów gry w PvP (Salvage i Control) będzie nadawać się idealnie... :)

Ucieszyłem się jak zobaczyłem, co sprzedaje XuR dla Tytana, bo kiedyś nie wiedząc przerobiłem ten hełm na shard i potem żałowałem... No i dzięki niemu będę mógł wbić na 32 poziom, bo już od kilku tygodni nie mogę się doczekać kiedy mi wypadnie hełm z Croty, a tak pozamieniam trochę uzbrojenie i dziś/jutro będę miał drugą postać na 32... :D

Odnośnik do komentarza

1. Zrób tego nightfalla w pierwszej kolejności (mnie wypadło przedwczoraj 11 monet z nightfalla).
2. Jeżeli pkt 1 zawiedzie to rób drugą postać - jest szansa, że w dwa dni osiągniesz 27lvl i od razu zrobić weekly za 9 monet (na szczęście jest matchmaking).

Wiem, że to sporo grania ale nie widzę innej sensownej opcji :)
Icebreaker o dziwo powtarza się dość często u Xura, ale na pewno nie za tydzień (bo powinien być Universal Remote.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

 

9 monet bedzie Ci zdecydowanie trudno znalezc, zwlaszcza jak zrobiles juz Nightfalla i Weekly.

Jakby Ci jeszcze 3 brakowaly...

Został mi jeszcze Nightfall, ale zebrać konkretną ekipę  po wczorajszym randomowym moim debiucie w nocnym raidzie VoG  gdzie 5 "specjalistów" miało takie itemy,że od samego patrzenia przeciwnicy powinni  paść  :) a tak nie było - 50 wipów (nie z mojego powodu bynajmniej :ph34r: ) i po 3h zakończenie nieudanej próby.

Co jaki okres czasu powtarzają się te rzeczy u naszego św.Mikołaja ?.

 

Jeszcze napisz, ze Normal robiliscie xD Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

1. Zrób tego nightfalla w pierwszej kolejności (mnie wypadło przedwczoraj 11 monet z nightfalla).

2. Jeżeli pkt 1 zawiedzie to rób drugą postać - jest szansa, że w dwa dni osiągniesz 27lvl i od razu zrobić weekly za 9 monet (na szczęście jest matchmaking).

 

Wiem, że to sporo grania ale nie widzę innej sensownej opcji :)

Icebreaker o dziwo powtarza się dość często u Xura, ale na pewno nie za tydzień (bo powinien być Universal Remote.

Dzięki za poradę ale widzę, że bez 2 dodatkowych postaci się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza

Wbicie postaci na 27 level to minimum 7-8h, o ile w ogole masz co na nia wlozyc ^^

z ubraniami nie ma problemu żadnego natomiast bida jest z brońmi bo są bazarowe (tylko Rare) :-)

 

 
Jeszcze napisz, ze Normal robiliscie xD

 

 

Tak  :banana: tzn oni robili ja się uczyłem i wiem, że w Destiny itemy g... dają jak nie umiesz grać :)

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...