Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dogadajcie się na imprezie PS4 na przykład.

To moja prośba bo robicie śmietnik umawiając się tutaj (w czasie rzeczywistym) i później żeby znaleźć coś sensownego, trzeba kopać 15-20 stron ;/

Odrobinę wyobraźni.

Mamy tylko jeden temat o Destiny więc wszystkie wątki trafiają tu. Mieszają się tuwypowiedzi graczy z PS4 i Xboxa.

 

Dwa razy poruszany był temat zrobienia osobnego działu dla gry, ale administracja twierdzi, że nie jest potrzebny. Pewnie nie przekona ich też to, że w tym momencie temat obserwuje 19 osób, to chyba jakiś rekord.

Rozważcie to po raz kolejny proszę, zrobi się  kilka tematów dla każdej z platform, na ustawki czy chwalenie się dropem i bedzie lepiej. Niektóre działy jak Assassin's Creed mają tylko tematy dotyczące kolejnych części gier, po co były robione - nie wiem.

Odnośnik do komentarza

W dniu wczorajszym postanowiłem zrobić 2 podejście do ukończenia VoG-a na Normalu i po raz kolejny trafiłem na ludzi nie ogarniętych i wszystko rozpadło się po 30 min :angry:

Mam pytanie w kwestii Mote of Light czy oprócz sprzedawcy w Tower (płaszcze i skórki)  i XUr-a (recepta na broń/zbroja) można jeszcze gdzieś to wydać??

Odnośnik do komentarza

Jest! Hunter na PS4 na 32lvl. Mam więc oficjalnie 4 postacie na 32 levelu (3 Xbox One i 1 PS4). Ogólnie mam cały set raidowy dla huntera i warlocka. Warlock więc następny w kolejce, ale nie w tym tygodniu bo shardów zabraknie. Tytan to brak słów, ale chociaż wypadł hełm, więc jak kupię rękawice u xura w piątek, to będzie mu jedynie butów brakować. 

 

Ogólnie prawie sobie oczy wypaliłem, ale zaliczyłem w jeden dzień 3xCrota na Normal, 2xHard, plus raz hard sam Crota. Zostały więc tylko dwa pierwsze cp na hard w tym tygodniu na PS4. Poza tym 2x Nightfall i 2xWeekly, Daily i wszystkie możliwe bounty dla Huntera.

Uff... Ogólnie loot zapowiadał się kiepskawo gdy po pierwszych dwóch przejściach normala nie dostałem absolutnie nic poza energią i shardami. Potem zaczęło jednak sypać: 2xSUROS Regime, Mida Multi-Tool, Song of Ir Yut, Helm dla Warlocka, Helm dla Tytana, Dragon's Breath, Fang of Ir Yut, Word of Crota, Kurtka dla Huntera... 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No kurde, Zeratul zaprosił na ubicie Croty na Hard i o matko.. co to była za ekipa. Crota padł za pierwszym podejściem, rewelacja. Jak dozbieram shardy będzie 32 na Warlocku, na Hunterze mam cały set na 31, ale sznurki muszę farmić. Debilizm. Btw. Dostałem wczoraj 3x The Last Word haha. Ta gra lubi trollować. VoG Hard zaliczony 2 razy i nic nie poleciało, jedynie Pulse Rifle, którego jeszcze nie miałem. Dzisiaj farmy sznurków ciąg dalszy. Jak ktoś ma checkpoint na Deathsingerze na Hard to niech da znać :) 

Odnośnik do komentarza

Ja juz o Gallym nawet mokre sny mam ale chyba nigdy go nie znajdę. Jak ktoś ma The Last Word i nie grał nim to polecam. W PvP jest goty, feeling korzystania z tego cudenka jest nieziemski

Dla mnie wlasnie feelingu nie ma, zwlaszcza przy soczystym hawkmoonie, czy Thornie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu bo juz nie będzie lootu. Z deathsingera nie ma lootu na hard jak wcześniej zabiło się ja na normal bo gra traktuje ja jak skrzynkę

Nie chodzi mi aż tak o deathsingera co o inne etapy.

Załóżmy, że za Crote hard dostałem hand cannona. Na normalu nie dostanę już np. wyrzutni ? W ogóle nic nie dostanę przy przechodzeniu normala ?

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...