Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się sprawdza jakieś 80% może masz pecha ;) dzisiaj czeka mnie zmudna robota. Zrobić wszystkie bounty na 2 postaciach, farma glimmeru do 25k na exclusion zone bo na upgrady trzeba no i farmienie engramow na roc Strikes żeby je zmielic na sznurki dla Huntera.

Dla mnie najlepszym miejscem na farmienie engramów jest miejscówka na Venus gdzie Falleni piorą się z Vexami w drodze do Archiwum.

Odnośnik do komentarza

Wraz z ostatnim patchem pozmieniali czasy Public Events i dlatego aplikacja nie wyświetla ich tak jak powinna... :( Też to dzisiaj przerabiałem, ale jak wszedłem na ich stronę, to był komunikat, że są nowe czasy i mogą nie do końca być aktualne. No i nigdy nie było sensu czekać dłużej niż 5 pełnych minut według zegara z aplikacji. Najprościej zawsze było robić PE na księżycu, ze względu na 3 lokalizacje, które są położone blisko siebie i zawsze można było szybko polecieć na inną miejscówkę... :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym VoG na normalu pierwszy skalp z raidów item Shattered Vault Cloak :banana: ale oczywiście ostatni boss i schemat :ninja:  okazał się zbyt wymagający dla reszty, a więc 3 podejście legło w gruzach.

Mam pytanko w kwestii raidu, a mianowicie czy znajdując dziś grupę będę zaczynać od początku czy od miejsca zmuszając grupę do walki z ostatnim bossem :good2: ??

Odnośnik do komentarza

Mam gdzieś co wygrało.. Mam na dysku z 5 blockbusterow a odkąd mam konsole gram tylko w Destiny. To o czymś świadczy ;) ta gra ma coś w sobie

 

Mam ten sam problem,w inne tytuły które czekają w kolejce zagram jak będzie przerwa techniczna ^_^  puki co Destiny zaspokaja moje potrzemy w pełni  :diablo:

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Crota był w tym tygodniu hojny i wyrzucił brakujący hełm Unyielding Casque dzięki czemu pełen set z Croty został skompletowany. Teraz trzeba zająć się rozwinięciem Crota's Bane, żeby pozamieniać energy na shardy i wbić 32 lvl, a potem... napie.rdalać warlockiem i tytanem :)

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grasz jeszcze misje na hardzie po zaliczeniu fabuły? Po co?

 

Jak wbiłeś 24 lvl to zaczynasz grać tylko Strike. Grasz, grasz, grasz i liczysz na niebieskie engramy. Jak uzbierasz cały niebieski armor (na legendarne nie licz, ale możliwe że jakiś wpadnie). Samymi niebieskimi elementami zbroi jesteś w stanie wcisnąć 26 level. Jak go będziesz miał to wtedy musisz poprosić kogoś o przeciągnięcie przez Raid. Mowa oczywiście o VoGu czyli Vault of Glass. Tam zaczniesz zbierać legendarną zbroję. Nią uzbierasz maksymalnie 30 poziom. Jak chcesz wyższy - DLC.

 

A w ogóle masz DLC, żeby grać Strike Vanguard Roc? Tam masz za przejście dodatkowo engram u Cryptarcha.

 

A co do legendarnych broni - możesz je kupić u swojego Vanguarda za Vanguard Marki (wykonywanie Strike'ów) i odpowiedni poziom reputacji u niego.

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...