Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę chyba 12 godzin na tym cholernym 24 lvl, gram raidy, daily challenge itd.

Kombinuj troche. Pograc w Crucible bo teraz Iron Banner ma nogi i klate na 36 swiatla co od razu da Ci droge na duzo wyzszy level. Do restartu wbijesz spokojnie 4 level jego reputacji szczegolnie ze z kazdym dniem coraz wiecej punktow dostaniesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Siedzę chyba 12 godzin na tym cholernym 24 lvl, gram raidy, daily challenge itd.

Kombinuj troche. Pograc w Crucible bo teraz Iron Banner ma nogi i klate na 36 swiatla co od razu da Ci droge na duzo wyzszy level. Do restartu wbijesz spokojnie 4 level jego reputacji szczegolnie ze z kazdym dniem coraz wiecej punktow dostaniesz.

 

Nie polecam Iron Bannera jak masz ciulowe bronie.

 

Tak poza tym to dzisiaj wreszcie ulepszyłem Eidolon do Necrochasm-a, ale jeszcze nie testowałem. Chociaż już słyszałem od innych, że dobra, ale tylko na Thralle.

Odnośnik do komentarza

Zbieram ekipę chętną na próby do flawless na VoG normal, bo coś wszyscy mówią, że są chętni, ale nikt nie robi prób...

Wszystko w tym tygodniu prawie zaliczyłem, więc mógłbym skupić się na tym zadaniu...

Jakby ktoś był zainteresowany to ja mogę popróbować:

  • dzisiaj (piątek) od 22-22:30 do 1-2
  • jutro (sobota) od 23 do 2
  • niedziela od 22 do 24
  • w tygodniu od 21:30 do 24

Jakby zebrała się stała ekipa, to mielibyśmy czas do potrenowania własnych słabości podczas raidu i w końcu może by się udało... :D

PS. Jakby co, to ja będę grał Tytanem 32 poziom z bańką blessing of light... :D

Edytowane przez piotros
Odnośnik do komentarza

Daj znac Piotros - tez moge sprobo

 

Zbieram ekipę chętną na próby do flawless na VoG normal, bo coś wszyscy mówią, że są chętni, ale nikt nie robi prób...

Wszystko w tym tygodniu prawie zaliczyłem, więc mógłbym skupić się na tym zadaniu...

Jakby ktoś był zainteresowany to ja mogę popróbować:

  • dzisiaj (piątek) od 22-22:30 do 1-2
  • jutro (sobota) od 23 do 2
  • niedziela od 22 do 24
  • w tygodniu od 21:30 do 24

Jakby zebrała się stała ekipa, to mielibyśmy czas do potrenowania własnych słabości podczas raidu i w końcu może by się udało... :D

PS. Jakby co, to ja będę grał Tytanem 32 poziom z bańką blessing of light... :D

Daj znac, bede dzisiaj, wiec tez moge sprobowac, choc dla mnie nadal latwiejsza bylaby Crota ^^

Odnośnik do komentarza

Też się zastanawiałem nad Crotą, ale zawsze robiliśmy ją z glitchem, a normalnego sposobu przejścia praktycznie nie znam. VoG wydaje się być prostszy, jedynie co to mogą być problemy z Gorgonami i skakaniem i te części trzeba będzie moim zdaniem dobrze poćwiczyć. Reszta jest dosyć prosta i w miarę przewidywalna, chyba że trafi się problem z samym Destiny, ale to się może zdarzyć też i na Crocie...

 

To ekipa na razie ma 3 osoby:

  1. piotros
  2. orion50
  3. easye

Jak jeszcze będą 3 osoby, to dzisiaj o 22:30 możemy zacząć pierwsze próby... :D

Odnośnik do komentarza

"..chyba że trafi się problem z samym Destiny, ale to się może zdarzyć też i na Crocie..."

Tylko, że na Crocie zrobicie 6 powtórek w tym samym czasie co na VoG 2. 
Dodatkowo dochodzi mobilizacja, o którą na Crocie jest łatwiej. Pisał o tym Kalinho.
Flawlessa zdecydowanie zrobię na Crota's End :)

Brakuje jeszcze 3 egzotycznych broni do kompletu.
Jedna postać z 26 na 32 level i będzie wszystko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...