Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast się bulwersować może warto poczekać i sprawdzić, czy Arena nie będzie czymś równie absorbującym? Skoro pierwotnie przygotowywano ją jako Raid, to spodziewam się w niej podobnych mechanizmów, tylko ubranych w nieskończony tryb typu "horda". Będą "raidowe" dropy, tyle tylko, że to wszystko w trzyosobowych fireteamach - ukłon w stronę graczy z mniejszymi ekipami. Jakby dodali do tego jakieś Leaderboardsy i możliwość tego typu rywalizacji z ekipami z całego świata, to w ogóle byłoby super. Mam tylko nadzieję, że faktycznie dodadzą nowy poziom trudności do VoGa i Croty, żeby na 35 levelu też sobie można było poraidować sensownie.

Edytowane przez Hejas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktos moglby napisac, skad w ogole wsziely sie te plotki o podniesieniu poziomu obecnych raidow, bo nigdzie sie tego doczytac nie moge...

Co po cichu doszlo z nowym patchem:
Patch 1.1.2 - Behind the Scenes
This post is considered complete with little to no editing left. Read with confidence!

Highlights

Two Social Spaces. The one in the Reef is now called Queen's Bay where you "collect Reef bounties, forge new allegiances and test themselves in the Prison of Elders and Trials of Osiris". There's also Halls of Amentet, a totally-new social space which seems to require experience in Trials of Osiris.
1 Strike. The new Nightfall / Heroic is The Shadow Thief which takes place on the Moon. You need to board the Ketch of notorious mercenary Taniks-Syn, and eliminiate him & his strike force.
3 Story Missions. Start searching on Earth, then travel to Venus.
3 Quests. These are usually what we get from a Vendor.
1 "Raid", The Prison of Elders. Pits you against "the solar system's deadliest enemies," meaning there could be a lot of enemy variation – presumably not just Fallen!
3 PVP Maps, but 5 mentioned. It's doubtful that we'll get to see Black Shield, but worth knowing we may visit one of Mars' moons at some point. "MM TEST FACTORY" sounds amusing!
(Not sure if the PVP Mode information is anything new or worthwhile; likely not.)
About 46 Ship Schematics were added, incl. an Exotic one Manus Celer Dei and 5 Red & Black ones.
Bungie keeps poking around the data for Treasure Maps, but all the data's still broken
There's some broken data about destination_faction_rasputin0 and "destination_crypto

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Czas na kolejny update. Zdobyłem wszystkie części pancerza, więc za 11 shardów mój Titan wskoczy na 32 poziom.. Status Legendy w Destiny stanie się rzeczywistością. Ostatnio nauczyłem się lać Crotę mieczem, jestem wszechstronnym raidowcem ;) Powiedzcie mi czym się różni bycie miecznikiem na Hardzie? To, że nie ma kielicha to wiem. Czy jak będę go bił po 3 razy to wystarczy czy będzie mało ? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...