Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dodatki kupiłem, teraz czeka mnie to PoE, niby jest od 28lv. Mam 32 ale nie wiem jak trzeba być dopakowanym żeby tam sobie dawać radę? Light mam na około 200 ... wiadomo, że mogę trafić na 2 kolesi mega ogarniających, dopakowanych i dać radę, ale nie chciałbym się męczyć farmiąc ; )

 

Duża jest szansa, że po użyciu Three of Coins po zabiciu Ultrasa wypadnie mi jakiś egzotyk? I to działa na zasadzie: użyłem i pierwszy zabity Ultras może mi dropnąć egzotyka, a jeśli nie dropnie to dupa, czy to ma jakiś określony czas działania?

 

Jeśli nie mam 40 levelu i przykładowo dropnie mi egzotyk jak jestem na 32, to ten egzotyk będzie miał level zbliżony do mojego? Czy zawsze będzie miał 40?

 

Ten Xur to pojawia się w piątek od 0:00 i znika w niedzielę o 24?

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Ok dzięki.

I jeszcze jedno mam error MARIONBERRY:

 

If you are seeing this error, it indicates a problem with your networking setup. This can happen for a number of reasons, but often occurs after a WiFi blip, or when network or Parental Control settings have changed on your home network or game console. 

 

To dziwne ale jak miałem kompa włączonego + wifi to mnie do gry nie chciało wpuścić? eee... Że niby nagły spadek sygnału wifi (wifi blip?) Czy gra nie patrzy, że do konsoli mam połączenie neta po kablu i tak ustawiłem, żeby z kabla szło?

Odnośnik do komentarza

Ok, dodatki kupiłem, teraz czeka mnie to PoE, niby jest od 28lv. Mam 32 ale nie wiem jak trzeba być dopakowanym żeby tam sobie dawać radę? Light mam na około 200 ... wiadomo, że mogę trafić na 2 kolesi mega ogarniających, dopakowanych i dać radę, ale nie chciałbym się męczyć farmiąc ; )

 

Duża jest szansa, że po użyciu Three of Coins po zabiciu Ultrasa wypadnie mi jakiś egzotyk? I to działa na zasadzie: użyłem i pierwszy zabity Ultras może mi dropnąć egzotyka, a jeśli nie dropnie to dupa, czy to ma jakiś określony czas działania?

 

Jeśli nie mam 40 levelu i przykładowo dropnie mi egzotyk jak jestem na 32, to ten egzotyk będzie miał level zbliżony do mojego? Czy zawsze będzie miał 40?

 

Ten Xur to pojawia się w piątek od 0:00 i znika w niedzielę o 24?

PoE mając 32 na 28 przelecisz jak burza ale pozniej będzie już to wyzwanie bo kolejne etapy to 32 i 34 no i Skolas na 35.

 

Three of Coins dają losową szansę na drop. Zawsze po zabiciu ultrasa z czaszką karta się wypala (wyłączając bossów ze strików Dust Palace). Znam przypadki, że wypadają po 2 z karty a też przypadki, że nie leciało mi przez 10-15 kart nic :( Czasu nie ma, po każdym ultrasie sprawdź dla pewności czy ikonka w menu zniknęła i najlepiej ładować następną od razu.

 

Exotyk zawsze leci na 40 lvl z tego co pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki.

 

I uj już pograne... poszedłem do PoE sam! Dopiero potem dołączyło do mnie 2 grajków i przed finałową rundą jeden opuścił grę... w dwóch nie daliśmy rady pokonać finałowej rundy z tym grubasem... męczyliśmy go z 30minut, miał już z 1/10 HP i potem... za dużo innych mobków wleciało i nas roz**bało...

 

Niestety typek/typki z którymi grałem nie bardzo chyba ogarniali bo jak były zadania z minami to sam musiałem do wszystkich latać, oni w ogóle na to nie zwracali uwagi...

Odnośnik do komentarza

W PoE gra generalnie mało osób. W sobotę wieczorem próbowałem zdobyć 9 strange coinów, żeby kupić hełm oślepiający dla Tytana na xboxie i właśnie odpaliłem PoE. Pierwsze przejście i dwóch dodatkowych graczy dołączyło do mnie dopiero pod koniec drugiej rundy, ale nam się udało i dostałem 3 strange coiny. Drugie przejście niestety robiłem od początku do końca sam, bo nikt nie dołączył. A jeszcze trafił mi się najgorszy zestaw: hive'y z rozbrajaniem bomb. Pamiętam kiedyś, że to był najgorszy etap i zrobienie tego w 3 osoby było ciężkie, a teraz samemu dałem radę moim skromnym Tytanem na 36 poziomie... no i jeszcze finałowy cabalowy boss, po kilku zgonach znalazłem na niego taktykę i zrobiłem sam... :) Ale Bungie było takie dobre, że w nagrodę dało mi... mote of light. No i potem odpuściłem...

 

A wracając do Twojego PoE, to jak chcesz, to mogę Ci pomóc któregoś dnia przejść 1-2 razy PoE. Mam trochę kluczy, więc akurat je wykorzystam... :) Daj mi tylko znać na PSNie kiedy będziesz chciał zagrać, bo ostatnio częściej gram w Destiny na xboxie niż na PS4.

Odnośnik do komentarza

W PoE gra generalnie mało osób. W sobotę wieczorem próbowałem zdobyć 9 strange coinów, żeby kupić hełm oślepiający dla Tytana na xboxie i właśnie odpaliłem PoE. Pierwsze przejście i dwóch dodatkowych graczy dołączyło do mnie dopiero pod koniec drugiej rundy, ale nam się udało i dostałem 3 strange coiny. Drugie przejście niestety robiłem od początku do końca sam, bo nikt nie dołączył. A jeszcze trafił mi się najgorszy zestaw: hive'y z rozbrajaniem bomb. Pamiętam kiedyś, że to był najgorszy etap i zrobienie tego w 3 osoby było ciężkie, a teraz samemu dałem radę moim skromnym Tytanem na 36 poziomie... no i jeszcze finałowy cabalowy boss, po kilku zgonach znalazłem na niego taktykę i zrobiłem sam... :) Ale Bungie było takie dobre, że w nagrodę dało mi... mote of light. No i potem odpuściłem...

 

A wracając do Twojego PoE, to jak chcesz, to mogę Ci pomóc któregoś dnia przejść 1-2 razy PoE. Mam trochę kluczy, więc akurat je wykorzystam... :) Daj mi tylko znać na PSNie kiedy będziesz chciał zagrać, bo ostatnio częściej gram w Destiny na xboxie niż na PS4.

 

Ok, a te klucze to jak zdobyć? I ktoś pisał, że są skrzynki w PoE - gdzie one są na mapach w poszczególnych etapach czy na końcu po bossie jest ich kilka? Żadnej nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Jest Xur i ma egzotyki ale na 30 levelu - czy jest możliwość też kupna na 40? yyy?

Są też rękawice na 20, a na planetdestiny pokazuje, że te rękawiczki występują w 2wersjach na 20levelu i 30 levelu, natomiast Xur ma tylko te z 20 levelu? Jak je kupię to będzie możliwość ich zlevelowania wyżej ?

 

edit:

Ok xur ma wszystko na 40, tylko na stronie z lokalizacją Xura mają jakieś dziwne informacje i inne levele itemów, które sprzedaje.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Ja najpierw kupiłem Destiny właśnie na tę platformę i ciągle posiadam. W międzyczasie kupiłem PS4 i tam Destiny nabrało nowych kolorów (krótsze loadingi, impreza - ogólna wygoda). Czwórkę jednak byłem zmuszony sprzedać i jakoś już na PS3 nie wróciłem do Destiny, bo chyba zbytnio przyzwyczaiłem się do wygód z PS4 (głównie ta impreza) - poza tym wbiłem platynkę i nie miałem zbytnio motywacji, a i dodatku nie chciałem brać za cenę pełnej gry (a bez TTK nie ma co w Destiny grać, bo to byłoby demo).

Na PS3 jest jednak spora grupka maniaków, którzy śmigają w to codziennie i nie ma co się dziwić - to nadal prześliczna, świetna technicznie i mega wciągająca gierka, nawet na starszej generacji.

Ostatnio zatęskniłem za Crucible i Iron Bannerem, nawet wahałem się, czy nie kupić dodatku, ale jednak na PS3 sobie odpuszczę... Choć kusi, nie powiem...

Edytowane przez WrednyPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkie rzeczy z aktywności z roku pierwszego będą wypadać na max 20 poziom i light między 150 a 170. Egzotyki na 40 poziom i light 280+ wypadają tylko z aktywności z roku drugiego.

Najlepiej jest kupować u Xur'a Three of Coins i ich używać przed ubijaniem żółtych boss'ów, wtedy masz szansę dostać egzotyczny engram. No i jak wypadnie taki engram, nawet podczas robienia aktywności z roku pierwszego, daje Ci egzotyk z roku drugiego. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...