Skocz do zawartości

Kanye West - Yeezus


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Jako że today is the day w tym roku płyty nie wydał, mogę z czystym sumieniem wskazać yeezusa jako płytę roku.

Nie jestem znawca gatunku wiec probujac recenzowac ja bym sie osmieszył, ale napisze tylko ze o takie cos chodzi w muzyce, energia, szczerosc, i niesamowite pokłady smaczkow przy każdym odsłuchu.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

No taki obraz gdzieś tam jest kreowany, wiadomo. Dla mnie to był kiedyś typek, co nagrał se piosenkę z Jamie Foxxem i obraził Taylor Swift.

 

A tak na prawdę, jest to autysta o przerośniętym ego, który nagrywa bardzo zaje.biste płyty i nawet nie trzeba być fanem gatunku, żeby to docenić.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Dla  mnie to on moze nawet nie myc marchewek przed jedzeniem.

Chociaz ja bym Kim nie dotknął nawet patykiem.

Nie moge sie doczekac az bedzie gdzies w poblizu grał, biore zonke i wiem ze bedzie przezycie.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Zawsze myślałem, że West to gwiazdka pop/rapowa z żaluzjami zamiast okularów. Zdaje się, że jestem ignorantem.

 

Ogarnij sobie My Beautiful Dark Twisted Fantasy, ta płyta do dzieło kompletne nie mające nic wspólnego z byciem gwiazdką pop (no może ta rihanna) jest genialnie wyprodukowana, ma masę świetnych gości, jest pełna klasycznych sampli i całkiem dobrych tekstów. A potem zobacz reszte dyskografii.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

MDFHJWEERTSD plyta ideał, poza 3 typowo murzynskimi kawałkami moim zdaniem ;]

jak wchodze w pozostałe płyty to jednak za daleko nie dochodze, chociaz "cant tell me nothing" jest wypasikiem.

Wkuriwa mnie ten dziadzio na the college...

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Can't tell me nothing oczywiście klasa.

 

College Dropout to najlepsza płyta, dziadzio na skitach też król, ale na pewno ta płyta nie wchodzi tak gładko jak MBDTF.

 

Two Worlds poprzedzone 2 wypier.dolonymi skitami wprowadzającymi w klimat

Spaceship

Jesus Walks

Last Call

I'll fly away

 

no piękne :)

 

A milan, słuchałeś drugiej płyty? Myślę, że łatwiej wchodzi. Kawałki takie jak Roses, Addiction, Diamonds, Gone, no to nie może się nie podobać :] 808s słuchałeś? Wielu tą płytę hejtuje, ale nie jest taka zła, no i jest to jakiś tam zalążek, który pewnie gdzieś go sprowokował do wydania Yeezusa. Say you will, przerobione Coldest Winter, czy Pinnochio Story - też warto przesłuchać.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Milan, slyszales moze daleka? Fanem jestes todej is de dej, lubisz zapewne nojsowe brzmienie, a dalek milo laczy noise z rapem

Ogolnie propo plyty kanjego, reszte jego tworczosci znam po lebkach i raczej fanem nie jestem. Yeezus to naprawde niesamowita plyta jesli chodzi o produkcje, jednak tego pieprzenia glupot megalomana nie sposob sluchac

Odnośnik do komentarza

A milan, słuchałeś drugiej płyty? Myślę, że łatwiej wchodzi. Kawałki takie jak Roses, Addiction, Diamonds, Gone, no to nie może się nie podobać :] 808s słuchałeś? Wielu tą płytę hejtuje, ale nie jest taka zła, no i jest to jakiś tam zalążek, który pewnie gdzieś go sprowokował do wydania Yeezusa. Say you will, przerobione Coldest Winter, czy Pinnochio Story - też warto przesłuchać.

Ja też lubię "808's & Heartbreak" i to bardzo bardzo. Nawet ten autotune nie zniszczy tego smutku wypływającego z albumu :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...