Skocz do zawartości

Kanye West - Yeezus


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ten koleś jest niewiarygodny. Dosłownie nie mogę uwierzyć w jego istnienie. Te jego monologi o wizji świata i tym jaki to jest krzywdzony i tru są tak komicznie nadęte bardziej niż najgorsze dialogi z "Mody na sukces", że tylko ich nieustanne powtarzanie każe uznać, że chyba on tak faktycznie myśli. Chciałoby się zostawić te jego całe personalne kaligulowe szaleństwo na boku i po prostu słuchać jego fantastycznej muzyki, ale on na to nie pozwoli, wstawi w środek utworu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatni koncert w Londynie to porazka. Dostal takie zjeby od widowni, ze watpie by sie znow tutaj pokazal. Ogolnie to cos sapal przez mikrofon, ze publicznosc powinna go wielbic i ma najpiekniejsza i najmadrzejsza zone na swiecie, az wreszcie po 15 minutach sie wszystkim znudzilo i zostal wygwizdany.

Odnośnik do komentarza

No te jego ranty w trakcie "Runaway" coraz częściej zaczynają balansować na krawędzi, czy warto znosić dla nich całą resztę koncertu. Ciul tam jeszcze z żoną, lubię jak np. opowiada wiecznie o tym, że chce zmieniać świat jak Apple, dosłownie to samo mówi za każdym razem i kurde nie staje się to mądrzejsze. "Umiem współpracować tylko z najlepszymi, jak Jay-Z, Kim, Obama albo Apple, Apple to numer jeden, Samsung nie". Co ja słucham xd.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z jednej strony Kanye często powtarza, że zawsze chciał śpiewać i że może równie dobrze być śpiewakiem pop, jaki hip-hopowcem, ale jak przychodzi do czego, to nadal wszystkie jego wokale na każdej płycie to jeden wielki autotune. Nie wiem, może on uważa, że to dobrze brzmi? Mi się już nieco znudziło.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Z jednej strony Kanye często powtarza, że zawsze chciał śpiewać i że może równie dobrze być śpiewakiem pop, jaki hip-hopowcem, ale jak przychodzi do czego, to nadal wszystkie jego wokale na każdej płycie to jeden wielki autotune. Nie wiem, może on uważa, że to dobrze brzmi? Mi się już nieco znudziło.

http://youtu.be/nwN6dPNXklg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...