Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft zapowiedział swoją obecność, więc liczę na pokazy nadchodzących premier i wreszcie jakieś info o below. Nawet jeśli ma być to info o skasowaniu projektu. Jestem tak napalony na tę grę, że ledwo już znoszę tę niepewność.

Odnośnik do komentarza

kes, na gamescomie nikt konfy nie robi, ale masa dem jak zawsze będzie, a w mediach kilka gier ktoś zwykle zapowiada, głównie firmy 3rd party.

 

Paolo, Below to niezależna gra 3rd party z "first on Xbox", potem wychodzi na resztę. MS nie ma do niej nic.

 

 

Będą na tym jakieś gierki nie dla pedałów?

 

1319739621_baby_starts_fight_with_cat.gi

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Capy's Xbox One roguelike Below will come to other platforms - https://www.polygon.com/2013/8/8/4602852/capys-xbox-one-roguelike-below-will-come-to-other-platforms

 

Chyba że to się zmieniło.

 

asax, na tym gamescomie żadna firma nie organizuje konferencji. MS robi jakieś spotkanie z fanami, wszyscy pokazują dema.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Tak.

 

asax, to mamy jakiś chaos informacyjny, bo w każdym innymi miejscu MS informuje, że na gamescomie "Xbox is coming to gamescom! Join us in Germany for the latest Xbox news." Piszą o "live show", ale nie pada termin "konferencja", bo z opisu to wygląda trochę, jak Xbox Daily z ich kanału na YT.

 

 

Na chwilę obecną tak. Spodziewam się jeszcze małej konferencji przed samą premierą XOX, aby podkręcić hype.

 

Na 99% nic takiego nie będzie.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Na 99% nie, bo:

 

> nie robili żadnej dodatkowej konfy nawet przed premierą XOne w 2013 i oczywiście przed premierą XOne S w 2016 też nie

> to nie jest nowa konsola, tylko nowy model standardowej

> oni ledwo wyrabiają, żeby zapełnić atrakcjami jedną konfę rocznie na E3

 

Edit. Przecież prawdę napisałem. Minusujesz mnie, bo ci nadzieję na jakaś konfę MS odebrałem? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko ładnie, tylko po co to CW? Nie jest to nowa konsola, ale MS bardzo próbuje przeforsować "true 4K" tym Scorpionem, więc spodziewam się agresywnej kampanii reklamowej. W przeciwieństwie do Sony z PS4, które w bazowym modelu sprzedaje się bardzo dobrze, Microsoft liczy na świeży start z XOX.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A czy na Gamescomie nie ma być przypadkiem zapowiedziany nowy Tomb Raider, który tym razem jest robiony przez Eidos Montreal (ponieważ Crystalsi zajmują się Avengersami)? Zwłaszcza po tym niedawny wycieku raczej nie będą na siłę odkładać zapowiedzi.

 

Chodzi Ci pewnie o Shadow of the Tomb Raider. Nie wiem czy coś powiedzą, ale jeśli to prawda to jaram się mocno :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...