Skocz do zawartości

D4


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj usiadlem do gry i ... wstalem dopiero po skonczeniu xD

 

Niech to bedzie wyznacznik tego ze gra mnie wciagnela bez reszty (i przy okazji tego ze jest krotka :D). Na poczatku mindfuck gonil mindfuck, ale z czasem wszystko zaczelo sie pomalutku ukladac tylko po to zeby ... znowu przywalic mindfuckiem, jeszcze wiekszym oczywiscie. Ale ze lubie takie klimaty, to siedzialem z rodziabiona japa i wchlanialem dalej ten swietny klimat. Soundtrack jest genialny, szczegolnie ten kawalek mi wpadl w ucho:

 

https://www.youtube.com/watch?v=PvGkJzENaRQ

 

Od razu mnie scielo w polaczeniu z kontekstem w grze i potem gadka z tym typem, masakra, dalej do konca nie wiem kto to jest...

 

Gameplay troche sztywny i moze na poczatku odepchnac, widac ze nie bylo to pod pada zaprojektowane, cale szczescie ten aspekt nie jest tutaj najwazniejszy. Ciezko cokolwiek innego napisac bo czuje sie jakbym dopiero ugryzl pierwszy solidny kes a siedze teraz z checia dobrania sie od razu do calego ciasta. Bohaterow polubilem, ciekaw jestem dalszej historii i ... tyle, po prostu chce wiecej, chce dorwac D.

 

 

PS. Baseball :fsg:

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

http://www.xboxmad.net/x/swery-qa-d4.html

 

 

 

XboxMAD: Finally, when can we expect to see the next episode of D4? 

SWERY: "I'm sorry, but I can't answer that. Of course, I want to give you all the episodes as quickly as possible, but as you know, I'm SWERY. It took me around 6 years to complete Deadly Premonition, and it took around 4 to complete Season 1 of D4. Therefore, you're going to have to be a little patient.

D4 may be a title that divides people at first glance. But I think we made it into a game that really transmits its charm to people who play it. Therefore, don't pass judgment until you actually take it into your hands and give it a try!

I love you all!!"

 

Brzmi tak jakby kontynuacja była pewna, ale przyjdzie na nią trochę poczekać ze względu na prędkość pracy samego developera.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pytanie mam. W grze zbieramy te medale/emblematy, ale niektóre z nich są położone w taki sposób, że widzimy je tylko w momencie gdy się obracamy z jednej pozycji do drugiej - jak w takim razie je podnieść skoro normalnie ich nie ma w naszym polu widzenia?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No właśnie w sytuacjach gdy np. wyglądamy przez okno, to faktycznie możemy kierować wzrokiem przy pomocy prawego analoga, ale przy normalnym poruszaniu prawym analogiem całkowicie obracamy postacią do innej pozycji.

 

EDYTA: Zapomniałem o LB/RB.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Najlepsze mario party do grania z osobami,które nie grają na co dzień było to na wii. Machanie wiilotem jak idiota działa magicznie hipnotyzująco i przyciąga dużo bardzie niż zwykłe minigry na pada.

 

Tyle że machanie wiilotem sprawdza się przez jedną, maks dwie imprezy. Z klasycznymi MP masz do przeskoczenia tylko barierę wstępną, a później jest już tylko lepiej.

 

U Mnie machanie witoldem nie ma końca nie wyobrażam sobie tej gry beż pilota.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...