Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Bluber jesteś pewien, to miało być darmowe, ale wrzucili do płatnego DLC?

Ja nie potwierdzam, ale wczoraj wieczorem na imprezie, chłopaki grali w Division i tak rozmawialiśmy o płatnych elementach.

Oni więcej wiedzą ode mnie i są bardziej wkręceni, i zeszło na temat handlu

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Bluber jesteś pewien, to miało być darmowe, ale wrzucili do płatnego DLC?

Ja nie potwierdzam, ale wczoraj wieczorem na imprezie, chłopaki grali w Division i tak rozmawialiśmy o płatnych elementach.

Oni więcej wiedzą ode mnie i są bardziej wkręceni, i zeszło na temat handlu

Loot trading będzie w pierwszej darmowej aktualizacji w kwietniu, nie należy do płatnej części DLC.

Edytowane przez mlody23
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co nieco o Phoenix Credits

 

Szkoda,że od 30 lvl te daily i weekly

 

Wczoraj z randomami na Hardzie robiliśmy ponad 2h Subway Morgue był to najbardziej niesamowity i intensywny czas spędzony (puki co) w grze, satysfakcja z rozwalenia Benchleya niesamowita,praca zespołowa to podstawa, a nagrody zacne :-) (aż przypomniał mi się pierwszy moment i muzyka kiedy klęczy Crota  ^_^ )

Minusem lekkim na jaki się natknąłem grając z randomami w misje to brak komunikacji głosowej (tylko jedna osoba na 6 różnych ekip) nie wiem z czego to wynika.

 
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

jak dobrze że nie uległem, po wtopie z Destiny nie dałem się drugi raz nabrać na epickiego rpga

 

gra do kupienia za parę miesięcy jak ogarną bolączki wieku dziecięcego

 

 

ta gra Destiny wciągnęła dupą i to już w fazie bety.

 

20 LVL wbity :D

 

AI momentami robi robotę zwłaszcza podczas pierwszych spotkań ze snajperami  :obama:

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

A znalazł ktoś jakieś Skiny na bron? Ja mam 17 lvl i ani jednego, pamiętam, że w becie gdzieś znalazłem. Mam nadzieje, że skinów nie będzie się kupowało za realny hajs, a będą do zdobycia w grze. 

 

Musisz odblokować jedno ze skrzydeł, chyba to pomarańczowe w sensie ulepszyć pewną rzecz i na samym końcu za schodami pojawi się sprzedawca z takimi fantami. 

 

A i jeszcze jeden myk może nie wszyscy wiedzą jak się szybko przenieść się do swoich ziomali, wystarczy wejść w grupę i zaznaczyć członka grupy do którego chcemy się przenieść i tyle, nie trzeba go szukać na mapie :)

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

maski też są u was niewidoczne? można jakoś włączyć ich podgląd?

 

Trojkat przy wyborze kategorii armoru, ewentualnie wchodzisz do skazonej strefy, EWENTUALNIE patrzysz na lewa dolna czesc plecaka, jest zawieszona gdzies na pasku jak nie jestes w skazonej strefie.

 

@Yano

 

Juz wrocilem, szykuj dupe i zaraz gramy, zapraszam tez innych w razie czego, pisac wiadomosc i jedziemy z koksem :lapka:

Odnośnik do komentarza

 

A znalazł ktoś jakieś Skiny na bron? Ja mam 17 lvl i ani jednego, pamiętam, że w becie gdzieś znalazłem. Mam nadzieje, że skinów nie będzie się kupowało za realny hajs, a będą do zdobycia w grze. 

 

Musisz odblokować jedno ze skrzydeł, chyba to pomarańczowe w sensie ulepszyć pewną rzecz i na samym końcu za schodami pojawi się sprzedawca z takimi fantami. 

 

A i jeszcze jeden myk może nie wszyscy wiedzą jak się szybko przenieść się do swoich ziomali, wystarczy wejść w grupę i zaznaczyć członka grupy do którego chcemy się przenieść i tyle, nie trzeba go szukać na mapie :)

 

Dzięki wielkie, +

Odnośnik do komentarza

@Yano

 

Juz wrocilem, szykuj dupe i zaraz gramy, zapraszam tez innych w razie czego, pisac wiadomosc i jedziemy z koksem :lapka:

 

Wy chore p$#%$# jak ja wam zazdroszczę że macie tyle czasu na granie. Między innymi dlatego na xbox one kupuje gry do online bo z wami kompleksów można się nabawić. Ja tu 3 h pogram a ci 12 h w ciągu tych samych 24 h :obama:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

i jak panowie warto kupic do coopa?

Tak. Dla mnie to diablo z satysfakcjonującym gameplayem.

 

@pawel

 

No masz normalnie misje fabularne które można robić samemu, ale po co, skoro przed każdą misją za pomocą matchmakingu możesz sobie dobrać w 30 sekund 3 randomów i razem z nimi ją przechodzić. Ja w ten sposób gram i jest fajnie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

A czy ta gra ma cokolwiek do zaoferowania jak chodzi o single player?

Nie. Niby piszą że można w to to grać w singlu i tak ma fabułę są nawet wstawki filmowe ale w tą grę najlepiej i najprzyjemniej gra się ze znajomymi. Już w coopie z jednym znajomym jest fajnie. Nawet z randomami jest prawie bezboleśnie .  Ta gra ma lepszy singiel od destiny ale porównałbym go do singla w diablo. Niby możesz sam przejśc grę ale odbierasz sobie 80 % frajdy z gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...