Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

zobacz w menu liste znajdziek, jeśli nie pokazuje że masz wszystkie to znaczy ze trophy nie wpadnie, możesz zobaczyć w której dzielnicy ci brakuje i tak jak mowiłem dołączaj sie do innych graczy i zbieraj, mi sie w końcu tak udało (btw miałem kilka innych widocznych na mapie ale one były zaliczone w menu, tylko te 3 sprawiały realny kłopot)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zobacz w menu liste znajdziek, jeśli nie pokazuje że masz wszystkie to znaczy ze trophy nie wpadnie, możesz zobaczyć w której dzielnicy ci brakuje i tak jak mowiłem dołączaj sie do innych graczy i zbieraj, mi sie w końcu tak udało (btw miałem kilka innych widocznych na mapie ale one były zaliczone w menu, tylko te 3 sprawiały realny kłopot)

No nie pokazuje, że są podniesione, ikony na mapce mi się cały czas wyświetlają, jedno to na pewno jest z zadania pobocznego z poszukiwaniem zagnionej osoby, a jedno z ogólnych.

 

Będę musiał poszukać ziomków na niskich lvl, żeby jeszcze mapy nie mieli poczyszczonej

Odnośnik do komentarza

zadanie z kolesiem co kradł leki? bo własnie ja to miałem zepsute, robiąc machmaking ciężko sie dołączyć do niskich leveli ale mimo to po iluś próbach w końcu udało mi sie to zaliczyć i podnieść, nie wiem od czego to zależy bo zaliczyło mi w świecie gdzie to zadanie było zrobione

 

raz tylko trafiłem do świata gdzie cała misja poboczna nie  była zrobiona ale zanim zdążyłem przelecieć po echach to mnie wykopali :P tak czy siak w końcu wpadło

Odnośnik do komentarza

zadanie z kolesiem co kradł leki? bo własnie ja to miałem zepsute, robiąc machmaking ciężko sie dołączyć do niskich leveli ale mimo to po iluś próbach w końcu udało mi sie to zaliczyć i podnieść, nie wiem od czego to zależy bo zaliczyło mi w świecie gdzie to zadanie było zrobione

 

raz tylko trafiłem do świata gdzie cała misja poboczna nie  była zrobiona ale zanim zdążyłem przelecieć po echach to mnie wykopali :P tak czy siak w końcu wpadło

zadanie zaginiona osoba Michale Dufrane, już zrobione założyliśmy z kumplem nowe postaci i poszło :lapka: dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

no właśnie z tym samym miałem kłopot

 

 

mnie ciekawi czy jakimś cudem istnieje stronka któa pokazuje postęp trofeów i by mi powiedziała których misji mi brakuje do zrobienia trophy z wszystkimi misjami na hardzie na 30lvlu. zakładam że brakuje mi 3-4 misje max, albo nawet mniej, i troche mi sie nie chce ich robić wszystkich po kolei od nowa...

Odnośnik do komentarza

Z Najazdem niestety d...a. Nie udało mi się dołączyć do istniejącego rajdu - niby OK ale próba zbliżenia się do włazu powoduje wywalenie na pozycję startową. I znowu, znowu, znowu itd. Jedynie sytuacja iż dołączamy do grupy która jest na starcie umożliwia rozpoczęcie Najazdu - udało mi się to tylko dwa razy - niestety grupa była tylko 2-osobowa a walka potem jest ciężka tylko na 2. Zwłaszcza gdy taktyka jeszcze niedopracowana (imho nie ma co siedzieć na pozycjach startowych bo działko wykańcza).

 

(wersja XO)

Odnośnik do komentarza

Wraz z nową aktualizacją pojawiła się możliwość w DZ3  kupienia wymarzonej przez 99% grających/OP/prawdziwy Gjallarhorn w NY/pogromca Boosów  :) blueprint  M1a first wave na 32lvl problem jest taki, że wymaga 75lvl w DZ  :angry:

 

 

 

24 poziomy wyżej obecnego mojego. Pamiętając ile mnie kosztowało czasu dobicie do 50lvl oraz jakie korzyści dzięki temu zyskałem (zero) - pass.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Po tej aktualizacji to aż chce się grać non stop, fajne dodane smaczki jak codziennie zadania i cotygodniowe, a nie wspomnę już o strefie mroku, gdzie co jakiś czas są strefy zrzutu i dużo się dzieje :D

 

Edit:

 

Huehue, nie wyobrażam sobie na ambitnym nowy raid, jak na trudnym poziomie jest ciężko z powodu fal, których masz aż 15 do pokonania, droidy, rakiety, moździerze, no istny total hard, jeszcze nie dość, że wyskakują Ci snajperzy to na dodatek kolesie siepacze ze shotgunami gdzie jesteś na 2 hity, także bez taktyki do tego nie podchodzić, bo trzeba skille poukładać, chociażby dlatego, że potrzebny punkt medyczny z zasobnikiem na amunicję, bo praktycznie nie masz restocka, ewentualnie też zbierać po zabitych mobach. No raid mocny, nie ma co  :yao:

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Huehue, nie wyobrażam sobie na ambitnym nowy raid, jak na trudnym poziomie jest ciężko z powodu fal, których masz aż 15 do pokonania, droidy, rakiety, moździerze, no istny total hard, jeszcze nie dość, że wyskakują Ci snajperzy to na dodatek kolesie siepacze ze shotgunami gdzie jesteś na 2 hity, także bez taktyki do tego nie podchodzić, bo trzeba skille poukładać, chociażby dlatego, że potrzebny punkt medyczny z zasobnikiem na amunicję, bo praktycznie nie masz restocka, ewentualnie też zbierać po zabitych mobach. No raid mocny, nie ma co  :yao:

Wystarczy siedzieć na środku areny, na dole. Nie licząc mend z shotgunami - co do zasady cisza, spokój i dwie skrzynki, które się po bombach odnawiają.

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj męczylem się z randomami. Bylo cieżko ale przetrwalismy kilka fal:P a pozniej wywalilo nas wszystkich po jakims błędzie delta i po zalogowaniu  zaczynalismy wszystko od nowa:/ W takich momentach mam dosyc tej gry. Nie wiem o co chodzi jeszcze gdy chcemy zrobic juz z ekipa jakas misje a ona sie nie inicjuje i mamy np zamkniete drzwi w konsulacie lub brame przed tunelami? To jakis blad?

Odnośnik do komentarza

Wystarczy siedzieć na środku areny, na dole. Nie licząc mend z shotgunami - co do zasady cisza, spokój i dwie skrzynki, które się po bombach odnawiają.

 

ile waszej ekipie to zajęło?

 

Co do moich spostrzeżeń będąc na 189 lvl:  

*fajnie, że leci złoto z DZ tak powinno być od samego początku (skoda,że takie niskie lvl)

*szumnie zapowiadane spadające skrzynki z zaopatrzeniem to mega nieporozumienie z purpurowymi itemami

*obniżenie expa z DZ uważam za mega świństwo przy wrzuceniu do sklepów wartościowych blueprintów (ile mi zajmie wbicie 14lvl do 75 aby zakupić m1a wole sobie nie wyobrażać)

* zadania dziene,miesięczne,tygodniowe do zrealizowania fajna sprawa i sposób prezentacji motywuje do działania.

*zmiana preków w itemach w końcu za pieniądze (w końcu do czegoś się przydadzą) a nie Phenixy 

*szkoda że zmienili ilość wypadających złotych itemów z ostatniego Bossa na ambitnym z 5 na 1 :angry:  

*Akademia Policyjna nadal działa w lekko zmodyfikowanej formule ;)

 

Można rzec, że wychodzimy w końcu z fazy Alfa do Bety czekamy na więcej :thanks:

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

ile waszej ekipie to zajęło?

 

Co do moich spostrzeżeń będąc na 189 lvl:  

*fajnie, że leci złoto z DZ tak powinno być od samego początku (skoda,że takie niskie lvl)

*szumnie zapowiadane spadające skrzynki z zaopatrzeniem to mega nieporozumienie z purpurowymi itemami

*obniżenie expa z DZ uważam za mega świństwo przy wrzuceniu do sklepów wartościowych blueprintów (ile mi zajmie wbicie 14lvl do 75 aby zakupić m1a wole sobie nie wyobrażać)

* zadania dziene,miesięczne,tygodniowe do zrealizowania fajna sprawa i sposób prezentacji motywuje do działania.

*zmiana preków w itemach w końcu za pieniądze (w końcu do czegoś się przydadzą) a nie Phenixy 

*szkoda że zmienili ilość wypadających złotych itemów z ostatniego Bossa na ambitnym z 5 na 1 :angry:  

*Akademia Policyjna nadal działa w lekko zmodyfikowanej formule ;)

 

Można rzec, że wychodzimy w końcu z fazy Alfa do Bety czekamy na więcej :thanks:

 

Pierwsze przejście trochę się trzeba było pomęczyć i nauczyć trybu (porażka na 15 fali zabolała...). Potem innego znajomego zgarnęliśmy i poszło od kopa, zwłaszcza jak się ogarnęło podkładanie ładunku na Survivor Linku i dopasowało umiejętności już. Nie patrzyłem na zegarek, pewnie z 30-45 minut to trwa? Dzisiaj będę chciał poszukać jakiegoś czwartego elementu zestawu napastnika i zobaczyć, czy fajny ten talent.

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...