Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj doszło. Jakieś rady dla początkującego ?

Zacznij od lekkiej postaci, która ma duże przyspieszenie i łatwo się nią manewruje, jak już będziesz czuć się w miarę komfortowo to zwiększaj wagę i sprawdź co najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. Ogarnij trasy w singlu. Naucz się driftować, większość pojazdów ma podobny drift POZA Jet Bike, Sport Bike, Yoshi Bike, i Comet (sprawdz video). Troszke trudniej się je stosuje (chociaż jest to kwestia preferencji), ale ponoć potrafią być efektywniejsze. Wykorzystuj każdy najmniejszy hop żby złapać przyspieszenie (wciśnięcie ZR zaraz po skoku). Jak wylosujesz grzybka to najlepiej wykorzystuj go aby ścinać zakręty.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Wczoraj doszło. Jakieś rady dla początkującego ?

. Naucz się driftować, większość pojazdów ma podobny drift POZA Jet Bike, Sport Bike, Yoshi Bike

 

 

Nie e. Motocykle inne niz wyzej wymienione maja troche inny drift, ale podobny do nich, quady to cos z pomiedzy kartow a bikeow.

Odnośnik do komentarza

Japonia przestala kupowac konsole!!!!!!! tydzien z premiera MK8 - wyniki sprzedazy:

| 3DS # |     23.733 |     |  WIU  |     19.312 |     | PSV # |     13.957 |     |  PS3  |      6.922 |     |  PS4  |      6.508 |     | PSP # |      1.421 |   |  360  |        225 

sama gra sprzedała się bardzo dobrze:

01./00. [WIU] Mario Kart 8 <RCE> (Nintendo) {2014.05.29} (¥6.156) - 325.892 / NEW

Odnośnik do komentarza

 

Co tam sie dzieje xD

Jaki bol dupy xD

Okazuje sie, ze nintendo sciagnelo pomysl na mario kart z crash team racing xD

 

 

"Nieee, po prostu rzygać mi się chce jak typ swoim żałosnym głosikiem podnieca się jedyną grywalną grą na Nintendo. W(pipi)ia mnie te podniecanie się na siłę jakąś trywialną i casualową giereczką, która równie dobrze mogłaby się ukazać na telefon i wyglądałaby identycznie, ale NIE, bo Nintendo wtedy by zbankrutowało, bo ludzie ściągaliby piraty."

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Haha ale przygłupy. Jeszcze ten: "(...)Nie zmienia to faktu że Mario karts jest grą trywialną i na dłuższą metę męczącą, dla dzieci jest ok, ale dla dorosłych to chyba tylko w przerwach zakrapianej imprezy :)" Szkoda mi takich ludzi.

 

Chyba do lasu zabrał konsolę albo nie ma w domu interneta i multi nie odpalił.

Odnośnik do komentarza

Jak się przyczepia banany czy skorupy na tylny zderzak?

pytanie poczatkujacego- po co sie je z tylu przyczepia?

 

Pogralem dopiero 2h i jest to moj pierwszy kart w jakiego gram.

W grze nic nie jest wytlumaczone i np najpierw probowalem driftowac klikajac raz w guzik i sie dziwilem czemu z drifta wychodzil tak szybko, a teraz juz troche ogarniam na czym polega caly system driftowania:D

Zdobylem dopiero puchary 50cc i nie podoba mi sie, ze wybierajac rozne opony, karta i postac nie mam zadnych widocznych statystyk, czyli jak na czuja mam to wybierac??

 

A giera wiadomo, przegenialna!!!

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

Witam jestem już trochę na forum ale nigdy się nie udzielałem mam nadzieje ze mi pomożecie.  kupiłem Wiiu z Mario kart miałem czekać z podjęciem decyzji  do e3 ale gift tak mnie zachęciły ze ni moglem się powstrzymać . I teraz prośba o pomoc użyłem kodu z Mario na stronie http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/club_nintendo/product_registration/product_registration.jsp . wypełniłem ankietę  którą się pojawiła ale nie widzę nigdzie gry do wyboru . może ktoś pomoc gdzie tego szukać ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...