Skocz do zawartości

Sunset Overdrive


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

grałem dziś cały dzień ciągnąłem maksymalnie fabule plus kilka misji pobocznych

 

moglbym pisac wiele ale w sumie powtorzylbym 1:1 posty ragusa

 

moze dziwnie to zabrzmi ale dla mnie mix crackdowna + dr3 (w samym pozytywnym tego słowa znaczeniu) akcje jakie pozniej odpierniczamy lasują mózg, rewelacja

 

absolutny must have dla posiadaczy jedynego

Odnośnik do komentarza

Przwiązanie do szczegółów niszczy. Co kilka minut gęba sama się śmieje od tych wszystkich smaczków. Tę grę robiły osoby, które kochają gry wideo i wiedza o co w nich chodzi. Nie dziwię się wysokim ocenom.

 

Z misji pobocznych najlepsze są wyzwania ze zbieraniem punktów na czas. Można się trochę napocić.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

smaczki, misje poboczne, przywiazanie do szczegolow o ktorych mowisz przypomina mi troche te elementy w GTA5, gdzie odkrywajac jakies zakamarki mapy natykamy sie na zabawne plakaty czy miejscówki

 

i ta misja poboczna skladajaca sie z paru innych

 

gdzie szukamy jakichś dowodów i bohater prosi narratora o muzyke jak z dokumentu o Kuklińskim :D

 

rewelacja po raz nasty

Odnośnik do komentarza

Albo animacja odrodzenia, w której

 

 

bohater wychodzi z telewizora jak w Kręgu xD

 

 

Boże niech to się dobrze sprzeda i niech stanie się flagową serią na xpudle. Aha, dubbing polski jest bardzo dobry. Lokalizacja zawiera sporo tekstów typowo polskich, które nieźle się wpasowały.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Aha, dubbing polski jest bardzo dobry. Lokalizacja zawiera sporo tekstów typowo polskich, które nieźle się wpasowały.

 

Można ustawić polskie napisy do angielskiego dubbingu ? 

 

PS. Ja dopiero w weekend będę mógł pograć Chaos Squad, ale z checią porobie rozpierduche :)

Odnośnik do komentarza

Bawi mnie trochę to, że gra tak mi się podoba mimo tego, że misje to nie jest nic odkrywczego. Widocznie sterowanie, design mapy i kolory potrafią zawładnąć mną na tyle, że na ten moment pier,dolnąłbym dziewiątkę jak od 30 października do premiery pierwszej dobrej gry na PS4.

 

Może brakowało mi gry o prostych założeniach, która ma otwarty świat, a przy tym nie męczy.

Odnośnik do komentarza

Bawi mnie trochę to, że gra tak mi się podoba mimo tego, że misje to nie jest nic odkrywczego. Widocznie sterowanie, design mapy i kolory potrafią zawładnąć mną na tyle, że na ten moment pier,dolnąłbym dziewiątkę jak od 30 października do premiery pierwszej dobrej gry na PS4.

 

Może brakowało mi gry o prostych założeniach, która ma otwarty świat, a przy tym nie męczy.

 

Mechanika poruszania się ma potencjał na powstanie filmików na yt gdzie najwięksi wymiatacze robią niesamowite rzeczy?

Odnośnik do komentarza

Oj ma. Grindowanie/chodzenie po ścianach/odbijanie się od innych ścian/zjeźdżanie po rurach/odbijanie się od aut/air dash. Jeżeli dobrze zna sie otoczenie, to można robić cuda. Zresztą co tydzień Insomniac ma publikować najlepsze materiały nadesłane przez graczy.

 

Już zwykłe wykorzystywanie tego wszystkiego przy co trudniejszych wyzwaniach dodatkowych wygląda bardzo efektowanie, a co dopiero jak wezmą się za to wymiatacze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...