Skocz do zawartości

Sunset Overdrive


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Punkowe/rockowe potupajki. Interesujące jest to, że muzyka jest zależna od tego, co robimy. Stoimy w miejscu? Cisza. Zaczynamy grindować po poręczy? Wchodzi perkusja. Zeskakujemy z poręczy na parasol, a potem na budynek? Wchodzi dodatkowo gitara i reszta instrumentów.

 

 

Dynamiczny soundtrack - coś jak w Killer Instinct. Był o tym jeden z odcinków Sunset TV :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem z 2h rano :fsg:  gra jest śliczna. nawet bekowe komentarze głównego bohatera, jak akcja w głównej misji gdy tam npc nas prowadzi przez miasto i mówi: dobra idź tam, potem weź to i zrób to no i jak wsyztsko wykonamy Bohater mówi ok! zrobione! to teraz sie cofnij do mnie! no i epicki komentarz z pełnym zażenowaniem: NO JA PIER_DO_LE JESZCZE MAM SIĘ COFAĆ?! na plus udźwiękowienie gry i ilość szczegółów w otaczającym świecie, coś podobnego jak w gta 5 co chwila jakieś puszczenie oka do gracza, czy to właśnie przytyki do assasynów i ogólnie polityki ubisoftu (gang feministek mówiący czy sie spodziewałem facetów przypadkiem) czy napis BANG z lufy pistoletu jak skończy się ammo. gameplay porównałbym do infamouse z dead risingiem i może z saints raw, jutro napyerdalam cały dzień. co do multi omg, grałem w tryb chaos, masakra chyba w 7-8 graczy mielismy właśnie tower defance i dosłownie setki przeciwników zalewających plansze. no i bronie... boże święci patroni wyrzutnia kul do kręgli z upgradem do rażenia prądem, jak to robi. ogólnie gra bawi się treścią z innych gier jak właśnie wysmiewany motyw idź wybij wszytsko i wróć czy skuchy w platformerach "a myślałes że spadniesz na ziemie i zaczniesz od początku? NOPE!" i teleport jak w portalu od velve do miejsca skuchy Xd.  jak narazie jestem zauroczony. i woda "Bora Bora" odrazu skojarzenie z pewnym userem forumka :D "tak droga że cie na nią nie stać" :D

Odnośnik do komentarza

panowie mnie do teraz najbardziej zmiażdżyła misja bractwa rpg (te ich nerdowskie texty :D)

 

 

żeby uleczyć króla musimy wytaplać się w gaciach w oczkach wodnych aby nałapać pijawki - po czym pijemy lek i wtedy mamy psycho-banię na maksa a miasto zalewa lawa.

geniusz mindblown

 

 

ja wracam dopiero w niedzielę z wojaży :F

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

Odpalil ktos w ogole co-op ? Probuje z kumplem sie polaczyc, niby mam searching for game, ale u niego sie nic nie pojawia i gry w ogole nie znajduje :/.

 

Edit: Jak chce pograc sam to bez problemu znajduje, ale w party jakis klopot jest.

 

Sama gra masakrycznie mi sie podoba, fun plynacy z ekranu az sie wylewa :)

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...