Skocz do zawartości

Sunset Overdrive


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

* z kimś

w zupełności by wystarczyło :Coolface:

 

dobra, dodam was na listę dlc'owców. wy, dr, moja skromna osoba. już 4. jeszcze kubsona się ogarnie, froncza, freak też chyba ma więc znowu nam pełne lobby wyjdzie w dodatkach a tam jest co mordować :wio:

 

Na pohybel pomarańczowym stworkom z oranżady  :shotgun:

Odnośnik do komentarza

community aż miło. to co się dzisiaj wyprawiało w goty gierce to banderas. cały czas jestem pod mega wrażeniem ile ta graje zabawy i ile wytrzymuje. tyle atomówek i totalnej rozwałki a nawet jednej klatki nie zgubi :obama:

 

dzięki panowie za kolejny wspólny wieczór. party jak zwykle w formie. mordowanie w takim towarzystwie zawsze na propsie. dzięki wam dzisiaj scalakowałem sunseta i jestem szczęśliwy ^_^

 

za waszą pomoc i wkład

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Jak robili SO to chyba w tym samym czasie klepali Racheta dla Sony? Wiem że tam to remake z ps2 więc może jakoś łatwiej ale dziwne tak że nagle wyskoczyli z takimi twitami ;) Był jeszcze jeden ze by chcieli zrobić port na PC ale to zależy od MS czy pozwola...tak jakby MS miał coś to grania na blachach xd

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak teraz nie robią to nawet jakby zapadła decyzja, to premiera najwcześniej za 4 lata.

 

No ale najważniejsze, że Fifa jak co roku się świetnie sprzedaje, a później na forach czemu Microsofcie nie robisz nowych IP.


Jak robili SO to chyba w tym samym czasie klepali Racheta dla Sony? Wiem że tam to remake z ps2 więc może jakoś łatwiej ale dziwne tak że nagle wyskoczyli z takimi twitami ;) Był jeszcze jeden ze by chcieli zrobić port na PC ale to zależy od MS czy pozwola...tak jakby MS miał coś to grania na blachach xd

 

Microsoft jest wydawcą gry, więc to od nich zależy czy gra wyjdzie na PC.

 

 

Panowie, a na dobry początek:

 

https://xbox.uservoice.com/forums/363186--new-ideas/suggestions/16424599-sequel-to-sunset-overdrive

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Tak wiem że to od MS zależy ale to Insomniak pisał że by bardzo chciał jakby skamlal o pieniądze na port :P

 

Ciekawe co tam w MS się dzieje bo po Scale nie mają żadnego dużego tytułu AAA poza standardowym Halo, Gears i Forza, z nowych ip co wyszło do tej pory zadne nie prosi się o sequal już o calkiem nowej grze nie wspomnę ;) Więc ciekawe czy w budżetach na kolejne lata znajdą się jakieś zielone na SO2.

Odnośnik do komentarza

Jak robili SO to chyba w tym samym czasie klepali Racheta dla Sony? Wiem że tam to remake z ps2 więc może jakoś łatwiej ale dziwne tak że nagle wyskoczyli z takimi twitami ;) Był jeszcze jeden ze by chcieli zrobić port na PC ale to zależy od MS czy pozwola...tak jakby MS miał coś to grania na blachach xd

 

No z tym, że teraz robią chyba 4 czy 5 gier naraz bo kilka projektów na VR, coś tam mniejszego i Spidermana także wątpie, że cokolwiek w stanie będą robić aktualnie w kierunku SO 2. Ale myślę, że MS nie pogrzebie tego IP chociaż w sumie ono należy od Insomniac, tak samo jak Ryse do Cryteka i tego napewno nie doczekamy się w postaci sequela.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak wiem że to od MS zależy ale to Insomniak pisał że by bardzo chciał jakby skamlal o pieniądze na port :P

 

Ciekawe co tam w MS się dzieje bo po Scale nie mają żadnego dużego tytułu AAA poza standardowym Halo, Gears i Forza, z nowych ip co wyszło do tej pory zadne nie prosi się o sequal już o calkiem nowej grze nie wspomnę ;) Więc ciekawe czy w budżetach na kolejne lata znajdą się jakieś zielone na SO2.

 

A skąd wiesz, że nie mają nic po Scalebound, które wychodzi dopiero pod koniec 2017 roku pewnie, więc mówisz o perspektywie 2018+. Sęk w tym, że MS w 2015/16 nie zapowiadał jeszcze gier na 5 lat do przodu. Kolejne projekty zostaną zapowiedziane tradycyjnie przy większych imprezach jak E3 2017.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...