Jump to content

Thank You For Playing


Cikul

Recommended Posts

Pamiętacie jeszce ten napis po przejściu gry?. Widziałem go mnóstwo razy, swoją przygodę z grami zacząłem od Atari i C64 do dziś. Gier, które przeszedłem nawet nie jestem w stanie zliczyć. Od pewnego czasu zastanawiam się gdzie podział się ten napis. Po przejściu gry zawsze oglądam napisy końcowe( ukryte zakończenie, dodatkowy filmik) i jedyne co widzę to jak dziekują sobie za zrobienie tak wspaniałej gry i swoim bliskim za wsparcie i cierpliwość i że bez nich by tego nie dokonali :woot: . Ale graczowi, który kupił ich grę i poświęcił swój czas żeby ją ukończyć to już nie trzeba :sick:. I ze wszystkich gier jakie ostatnio ukończyłem tylko w Tomb Raider były podziękowania dla nas - graczy. Co o tym sądzicie? W jakich grach ostatnio po ich ukończeniu zobaczyliście "Thank You For Playing"?

Link to comment

W grach na NES-a często to było tradycją po creditsach, a najlepiej mi się podobało jak leciała lista płac, i na sam koniec było jednym napisem i pogrubione:

 

...and you.

 

Mała rzecz, a jak bardzo cieszyła ;)

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.