Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przez CMD zablokowałem niby działa , zobaczymy. Kara za kick powinna być dopiero po sprawdzeniu tego przez kogoś wyżej , bo teraz to takie zdeczka bezprawie jest , jeden ruska zagłosuje za kickiem a reszta jak to ruskie smarki akceptuje i przez takich jełopów dostaje bany na parę dni. Nie jestem po prostu w stanie pojąć czemu nie mogę grać w grę za którą zapłaciłem bo jakimś ruską nie podoba się że nie rzucę im broni albo mam gorszy mecz.Niech wywalają mnie z meczu ale czemu miałbym z tego powodu nie móc grać. 

 

Nie dostaje się cooldowna za bycie zkickowanym.

 

Pi.erdolisz coś.

 

I w ogóle jeżeli jesteś regularnie kickowany w randze kałach i powyżej (nawet przez tych niegrzecznych rusków) to tylko Twoja wina.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

 

Same prosy tutaj... :| Pewnie jeszcze gracie tak,  że config macie tak przerobiony, że smoke i trawa nie istnieje :)

nie ma takich configów :) I trawy w CSie chyba też zresztą

 

 

Jest trawa qumplu ;) Chociażby na Overpass lub Cobblestone :) BTW. Jakieś fajne dropy z DH Open ktoś coś? U mnie jak zwykle bieda ;/

Edytowane przez Trixter
Odnośnik do komentarza

łee takie tam kępki w kilku miejscach, chodziło mi bardziej o coś jak w CoD2 co wpływało na widoczność i gameplay. Tam właśnie się robiło configi żeby nie mieć trawy bo często ludzie się kładli za trawą, tu nie ma takiej potrzeby.

No ale rzeczywiście, trawa jest w CSie  :)

 

Ja nie mam szcześcia do majorów, nic mi nie dropi nigdy więc nawet się nie dziwie, że znów nie rzucili mi paczki. Chociaż chciałbym żeby poleciał jakiś cobble bo mam upatrzonych kilka gier na Steamie a w portfelu  tylko 14 eurogabenów  :newell:

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...