Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja niestety bede w pracy to nie obejrze. Szkoda bo to dla mnie el classico, mecze sa praktycznie zawsze dobre i emocjonujace miedzy nimi, mimo ze VP zwykle przegrywa. Widzieliscie snaxa wczoraj? Mistrz

 

Co to FaZe, rozumiem że 4 mogło iść go szukać żeby nie zachował kevlara i broni, ale no kur'wa, choć jeden mógł zostać na tym bombsicie i pilnować.

Odnośnik do komentarza

Dziwny ten system rang. Naku'rwiam srogo, 200h na liczniku, a wciąż Silver VI, mimo że w prawie każdym meczu jestem pierwszy albo drugi w tabeli. Najgorzej jak losuje jakichś noobów i próbujesz ich carrować, a oni zamiast przynajmniej popróbować to zaczynają trollować i chcą szybko przegrać, mimo że rangę przydziela tylko za wygrane rundy i MVP. Ech. Trzeba się jak najszybciej wydostać z tego piekła zwanego silverami. Szkoda że te pierwsze 10 turniejówek grałem na jakimś starożytnym kompie - tak ścinało, że wygrałem chyba z 3 i przydzieliło mi silvera 2 :D

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dziwny ten system rang. Naku'rwiam srogo, 200h na liczniku, a wciąż Silver VI, mimo że w prawie każdym meczu jestem pierwszy albo drugi w tabeli. Najgorzej jak losuje jakichś noobów i próbujesz ich carrować, a oni zamiast przynajmniej popróbować to zaczynają trollować i chcą szybko przegrać, mimo że rangę przydziela tylko za wygrane rundy i MVP. Ech. Trzeba się jak najszybciej wydostać z tego piekła zwanego silverami. Szkoda że te pierwsze 10 turniejówek grałem na jakimś starożytnym kompie - tak ścinało, że wygrałem chyba z 3 i przydzieliło mi silvera 2 :D

Graj z golfa i. Szybciej awansujesz

 

Ja albo zybex to gold 3

Odnośnik do komentarza

Jak mam grać z wyższymi rangami? Jak wchodzę z matchmaking to nie ma żadnej tego typu opcji, rozumiem że chodzi o to żeby grać np. z kolegą który jest goldem, i wtedy losuje nam przeciwników na jego poziomie? Tak robię właśnie od paru dni, bo mam ekipę, ale na razie na awans się nie zanosi.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba sięgnę po swoją tajną broń - mapa Cache, strona CT, p90, kevlar, 2 flashe i rushowanie przez bombsite B aż na respa TT i zajście ich od tyłu jeśli są na midzie albo A. Trochę lamerskie, ale często skutkowało. Gorzej jak TT idą na B, wtedy po prostu ubijam ilu się da, albo kampię na bs'ie.

Odnośnik do komentarza

Pograliśmy trochę wczoraj z userami Ruther i Bielik, na Inferno pomimo że przez pół meczu się kompromitowałem (no i przez chorobę i katar miałem nieźle zaje'bany głos, ledwo mówiłem) udało się wygrać, na Mirage szło mi już lepiej, walczyliśmy dzielnie, ale finalnie przegraliśmy chyba 13-16. Jak ktoś chce na luzie pograć turnieje, to pisać, najlepiej żeby grać całą piątką ;)

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...