Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

ty jak przychodzi co do czego to mi tylko pi.zdę zawracasz i płaczesz na steam chacie, nołfunie

 

i wiesz o tym doskonale

 

moja typowa niedziela

 

nie mogę fapować do xhamstera

 

nie mogę usiąść na kiblu

 

nie mogę napisać e-maila

 

nie mogę wypełnić tabelki w excelu

 

bo dawidek boi się grać samemu bez zapalonej lampki nocnej

 

ogólnie to mi tylko kur.wa udowodniliście, typie jeden z drugim, to co zawsze wiedziałem (ale żyłem w zaprzeczeniu)

 

że rankedy to praktycznie mmorpg - nagradzają za farmienie lvl. 80 paladyna wraz z drużyną

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

Panowie gdzie zgłosić że znów ruskie kur v y dały mi kicka za nic?

A no i da radę jakimś programem poblokować te śmierdzące dziv wki czy raczej trzeba z tym żyć ? Pamiętam był jakiś program ale znaleźć nie mogę.

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Ej dobra ale co Valve ma zrobić? Zabronić kickowania ludzi z meczu?

Ale dlaczego ktoś ma dostawać karę za to, że został kicknięty do kur.wy? 

 

Sam kiedyś dostałem kicka od rusków bo poprosiłem, żeby mówili po angielsku bo nic nie rozumiem. Następna runda, kick. 

 

W ogóle niesamowite jak bronisz idiotycznych rzeczy w tym csie. 

 

@szarku

Jest jakiś program co blokuje ruskie ip. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Przez CMD zablokowałem niby działa , zobaczymy. Kara za kick powinna być dopiero po sprawdzeniu tego przez kogoś wyżej , bo teraz to takie zdeczka bezprawie jest , jeden ruska zagłosuje za kickiem a reszta jak to ruskie smarki akceptuje i przez takich jełopów dostaje bany na parę dni. Nie jestem po prostu w stanie pojąć czemu nie mogę grać w grę za którą zapłaciłem bo jakimś ruską nie podoba się że nie rzucę im broni albo mam gorszy mecz.Niech wywalają mnie z meczu ale czemu miałbym z tego powodu nie móc grać. 

Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego ktoś ma dostawać karę za to, że został kicknięty do kur.wy? 

 

Sam kiedyś dostałem kicka od rusków bo poprosiłem, żeby mówili po angielsku bo nic nie rozumiem. Następna runda, kick. 

 

W ogóle niesamowite jak bronisz idiotycznych rzeczy w tym csie. 

Bo kick leci nie tylko za niewinność ale też za griefing czy bycie toksycznym, nie widzisz sensu w karaniu takich graczy? Rozumiem, że wg ciebie jest to idiotyczne a nad każdym kickiem w grze w którą gra jakieś 9 milionów graczy powinien siedzieć admin żeby rozpatrzyć sprawę na korzyść którejś ze stron. Bicz pliz

 

Jak nie macie kolegów do grania to jest pełno grup na steamie, na facebooku i cholera wie gdzie jeszcze, macie FaceIt... Ale nie, w grę drużynową trzeba grać solo matchmaking i się dziwić, że spotkaliście zyebów bo przecież w gry online gracie od wczoraj i nie wiecie jakich idiotów można spotkać  :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

Rozmowa z toba o csie przypomina mi ten kawał o graniu w szachy z gołębiem. Zachowujesz się bardzo podobnie do tego gołębia. 

 

 

Od bardzo, bardzo dawna nie gram sam w csa. Najczęściej w 3/4 osoby, a zdarza się dosyć często, że w 5 się gra, ale ten system kar jest zwyczajnie idiotyczny i tyle, bo dostajesz kicka za nie bycie ruskiem. Owszem dużo jest trolli i zyebów, ale od tego jest raport za griefing. Nawet jak u mnie się taki trafi to go nie kickujemy, nich przegra z nami albo niech sam wyjdzie i dostanie karę. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Zadałem ci proste pytanie a ty jak zwykle piszesz pierdoły zamiast odpowiedzieć co jest nie tak z karaniem kickniętych graczy.

 

 

1700h prawie i jakoś ominąłem takie problemy ale płaczcie sobie tutaj dalej zamiast pomyśleć chwilę zanim znów zaczniecie grać solo matchmaking.

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...