Skocz do zawartości

Everybody´s Gone to the Rapture


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Developer potwierdził, że gra wyjdzie na płycie, jeżeli wersja cyfrowa sprzeda się bardzo dobrze. Cena dla plusowiczów jest bardzo ok, więc raczej nie ma co się zastanawiać, jeżeli tylko ktoś lubi tego typu gry. Podobno polski dubbing stoi na bardzo dobrym poziomie, a do tego soundtrack jest mistrzowski, potwierdza ktoś?

 

 

  • 10/10 – psnation.com
  • 10/10 – usgamer.net
  • 9.6/10 – venturebeat.com
  • 9.5/10 – ps4home.com
  • 9/10 – gaming.thedigitalfix.com
  • 9/10 – ppe.pl
  • 9/10 – godisageek.com
  • 9/10 – gamesradar.com
  • 9/10 – gamespot.com
  • 9/10 – pushsquare.com
  • 8.7/10 – killscreendaily.com
  • 8.5/10 - ign.com
  • 8/10 – genwire.co.uk
  • 8/10 – playstationlifestyle.net
  • 8/10 – staffordshirenewsletter.co.uk
  • 8/10 – irishexaminer.com
  • 8/10 – pssite.com
  • 8/10 – clickonline.com
  • 8/10 – gamereactor.eu
  • 8/10 – psmania.net
  • 7.5/10 – egmnow.com
  • 7/10 – gameinformer.com
  • 7/10 – shacknews.com
  • 7/10 – polygon.com
  • 6.5/10 – psu.com
  • 5/10 – slantmagazine.com
  • 4/10 – gameblog.fr
  • trzeba – polygamia.pl

 

https://www.youtube.com/watch?v=IAuuBsrEPaw

Tak, soundtrack daje rade.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Tylko cyfrowo. Na razie po 2 h carter lepszy. Na pewno na twoim miejscu brał bym cartera wpierw. Więcej gry w grze. To interaktywna opowieść rownie dobra ale jednak z gorszą grafiką i z mniejszą ilością zagadek.

 

 

Czy wam też ps4 działa w max obrotach grając w to? Mam wrażenie że ps4 mi zaraz odleci.

Odnośnik do komentarza

Podbijam temat. Grę prawie skończyłem dzisiaj po pracy na 100 % skończę. Im dalej zgłębiamy się w świat tym lepiej. Historia podoba mi się nawet bardziej od tej z cartera. Muzyka i angielski dubbing to mistrzostwo świata. Niestety graficznie biednie to wygląda przy carterze na pc.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. W skrócie WTF!?

 

Pokręcone ale za(pipi)iste. Naprawdę z czystym sumieniem mogę grę polecić. Muzyka na koniec to wręcz ciary na całym ciele. Rzadko nie przewijam napisów końcowych tu po prostu nie mogłem. ..

 

5h mi zajęła gra

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ja nie gram dla osiągnięć. Dodatkowo nie sprawdzajcie osiągnięć przed zagraniem ani poradników. Pierwsze przejście to przeżywanie tej przygody inaczej sobie zepsujecie genialną grę.

 

 

Carter to gra na 9/10 a rapture 8,5/10. Obie must have. Różnica największa to to że w carterze można zginąć a tu nic złego ci się nie stanie.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Gra skończona, klimat i fabuła po prostu mistrz. Zajęło mi to coś ponad 10 godzin, z lizaniem ścian - świat tak mnie wciągnął że chciało się łazić i szukać wspomnień i innych rzeczy przedstawiających historię. Oczywiście patrząc na listę pucharków nie udało się znaleźć wszystkiego, a wydawało mi się że przeszukałem każdy kąt. W grze jest co robić, nie jest to "symulator chodzenia" :P , jak kogoś wciągnie historia to doceni wszystkie detale i smaczki, no i świetnie dopasowaną do wydarzeń na ekranie muzykę :banderas:

 

Jak ktoś się zastanawia to warto brać, nawet jeśli nie lubi się "takich" gier. Everybody's Gone to the Rapture nadrabia wszystko klimatem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to mi Ethan na poczatku o wiele bardziej sie spodobal. Pomijam juz walory audio-wizualne, bo tutaj nawet nie ma co porownywac,  ale jezeli cala gra bedzie sprowadzala sie jedynie do podazania za swiatelkiem (bez mozliwosci nawet przyspieszenia kroku), to mam nadzieje, ze chociaz fabula szybko sie rozkreci.

Odnośnik do komentarza

Nie widze zadnej roznicy wsciskajac R2, nie ma nawet w contralsach zaznaczonego tego przycisku - glowny bohater sam z siebie sie czasami rozpedza, a czasami wlecze sie niemilosiernie.

Spodziewalem sie tez wiekszej interakcji z otoczeniem, jakis zagadek - ogolnie lekki zawod. Jezeli kogos i tak historia interesuje, to polecilbym poczekac na jakas promocje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...