Skocz do zawartości

Wymianki


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja wczoraj w końcu dorwałem good rod i nałapałem glonów (jak by co mam na wymiane)

wrzuciłem też kilka do GTS i dzięki glonom uzyskałem bulbazaura i ditto , jeszcze poluje na kasztana

 

szukając paru poków na GTS zauważyłem że co by to nie był za pok to ludzie na wymiane chcą yvetel i xarnasa w 80%

Odnośnik do komentarza

kasztana?

ja mam, nawet wczoraj go już podlevelowałem do 40 poziomu, chociaz nie wiem czy bede go uzywal ;p

jak wroce do domu wsadze go do burdelu na rozród ;p

 

narazie mam jajko z nowym squirtlem możliwym do wymiany

 

w ogole troche żałuje że od profesorka wzialem squirtla mimo że zamierzam używać krewetki (jest bardzo fajna i dobrze sie sprawdza) , zastanawiam sie czy może nie wymienić squirtla z mega kamieniem na mega kamień ivisaura... hmmm (można go kupić ale kosztuje chyba milion O_o)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
W ogóle ma GTS też mogę wymieniać poki na kamienie?

 

teoretycznie chyba tak ale jest ryzyko, bo nie można tam zastrzec że chcesz wymienić jedynie na poka który trzyma kamień, więc jak wystawiasz coś i napiszesz komenta "chce w zmian coś z kamieniem" to ci ktoś może wsadzić poka bez kamienia i wymiana się odbędzie

 

edit

owca jest na drodze 12, całe hordy wręcz ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

W ogóle ma GTS też mogę wymieniać poki na kamienie?

 

teoretycznie chyba tak ale jest ryzyko, bo nie można tam zastrzec że chcesz wymienić jedynie na poka który trzyma kamień, więc jak wystawiasz coś i napiszesz komenta "chce w zmian coś z kamieniem" to ci ktoś może wsadzić poka bez kamienia i wymiana się odbędzie

 

Dokładnie. Ja np pisałem eng plz, a i tak dostałem Poka z imieniem po japońsku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...