Skocz do zawartości

Wymianki


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiedziałem że można w ten sposób dziedziczyć ability O_o

spróbuje po pracy

 

 

w ogole zdziwiłem sie jak szybko pokemon sie rozmnażają, jak króliki

na tej długiej drodze obok sex-centrum trzeba wykonać około 10 rundek w od lewej do prawej mając pokemona grzewczego (zmniejsza dwukronie czas wykluwania) żeby jako sie wykluło

ale żeby nowe jajko powstało i było do odbioru to wystarczy ok 1-1.5 rundki na tej drodze, dosłownie co chwile nowe jajka są do odbioru

 

 

EDIT

Mike jesteś pewny co do tego ability?

 

czytałem w necie że w tej generacji dziecko może przejąć ability po ojcu, a nie tylko po matce jak dotychczas, ale żeby urodzić kreta ;) musze mieć matke kreta i ojca pande, a z tego co piszą w necie to jedyna szansa żeby dostać ability od ojca to jest rozmnażanie go z ditto, czyli innymi słowy tworzenie dzieci pandy, a nie dzieci kretów. z tego by wynikało że nawet jeśli dojdzie do rozrodu kobiety-kreta i ojca pandy to urodzi sie kret mający ability od matki a nie od pandy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja dopiero za jakies 30 min bede w domu

 

ale jeśli ten kret nie ma mold breakera to niestety mi sie nie przyda bo mam całą mase "zwykłtych"

jeśli ma to chętnie go wezme, nawet tymczasowo, troche go rozmnoże i moge oddać

 

 

w ogole mold breaker to calkiem fajne ability, ale nie walczył bym o nie aż tak bardzo gdyby nie to że zwykłe ability kreta dotyczą tylko sytuacji gdy podczas walki jest burza piaskowa, a to tak naprawde nigdy sie nie rpzydaje przecież

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Excadrill z Sand Rush (boost do szybkości) bardzo fajnie zgrywa się z Tyranitarem. T-tar przy wejściu uruchamia Sandstorm na 5 kolejek, dzięki czemu Excadrill ma podwójny speed, co pozwala na ściągnięcie kilku poków przeciwnika. Sam Sandstorm daje też boost do Sp. Def dla wszystkich kamiennych pokemonów. Aczkolwiek Mold Breaker to też dobra opcja, bo pozwala Excadrillowi Earthquake'ować m.in. Gengara i Rotoma ( którzy w normalnych warunkach są na EQ niewrażliwi, bo Levitate).

Odnośnik do komentarza

Kurde na moim safari nie ma kreta. Musze wiecej znajomych miec

 

Btw nie wiem jak to możliwe ale po jednej z wymian z randomem pojawiła mi sie opcja dodania go do znajomych. Oczywiscie dodalem z powodu safari

Ale potem szukałem tej opcji i nie znalazłem ktos wie jak to możliwe? To o wiele wygodniejsze niz szukanie w necie friend codow

Odnośnik do komentarza

Hej z tego co wyczytałem w necie to kazdy ma przypisane do siebie poki na safari. Tzn ze jak macie mnie w znajomych to każdy z was widzi na mim safari te same poki

 

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie poki sa w moim safari?

 

I drugie pytanie jakie sa dobre stronki i fora gdzie mozna uzyskac duzo friend kodow. Tak żeby inni tez mnie dodali?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...