Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

10926882665_47d5a92d29_b.jpg

 

Reszta na PS4 dopiero 25.11

 

orientuje się ktoś jaka jest podstawa prawna, która pozwala sprawdzić sprzęt w sklepie? Ostatnio kupowałem w Euro nowy TV i niestety nie zgodzili się na sprawdzenie sprzętu.

 

 

W MM/SP możesz sprawdzić w punkcie serwisowym

Edytowane przez FarM
Odnośnik do komentarza

Gość w Krakowskim MM powiedział mi, że spokojnie wystarczy konsol na premierę dla wszystkich. Sony ponoć potwierdziło, że będzie więcej sprzętu niż początkowo zakładano. Mają być golasy i zestawy z Killzone. Cena najprawdopodobniej 1799 i 1999. Od rana, 29 listopada powinny byc już wyłożone na póły.

Można adres sklepu  :woot:

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Ja po cichu liczę na zakup w UK. Wstępnie miałem kupić w Blockbuster ale firma upadła i robią wyprzedaże, a o przyszłych zamówieniach nie ma mowy. W The Game mówili, że może być problem z dostępnością w dniu premiery jednak warto próbować. Na szczęście tutaj sklepów z grami jest mnóstwo, więc trzeba będzie pochodzić.

 

349 funtów to, że tak powiem zacna cena przeliczając na zarobki, człowiek cały miesiąc pracuje a stać go na ps4 z grami + TV + kino domowe i jeszcze na życie zostaje.

 

Życzę powodzenia w polowaniu na Wasze egzemplarze PS4 i oby POLSKA nie trafiła na wadliwą partię konsol.

Edytowane przez mastafaker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

10926882665_47d5a92d29_b.jpg

 

Reszta na PS4 dopiero 25.11

 

orientuje się ktoś jaka jest podstawa prawna, która pozwala sprawdzić sprzęt w sklepie? Ostatnio kupowałem w Euro nowy TV i niestety nie zgodzili się na sprawdzenie sprzętu.

 

 

W MM/SP możesz sprawdzić w punkcie serwisowym

jaki sklep ? :) bo potrzebuje o FIFA 14 na PS4 :) aaa i wiesz może gdzie można kupić NBA 2k14 ?

Odnośnik do komentarza

Szanowny Kliencie,

 

Według informacji od producenta konsole wraz grą powinny być dostępne w dniu premiery.

 

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam

Dzisiaj takie info od Euro dostalem, bundla z kz zamowilem jak tylko wrzucili na strone. Tekst 'powinny byc' sredni mi sie podoba.

 

I podbijam pytanie o gry, gdzie kupujecie, gdzie najtaniej? Polska/zagranica bez roznicy.

Odnośnik do komentarza

no to ja mam :) PREORDER złożony 7 sierpnie :) kartonik leży i czeka jeszcze 10 dni :) FIFKA do tego czekam aż ktoś mi odpowie co z NBA 2K14 :) i weekend z głowy :> a poootem jeszcze dłużej :> mój plan na 29. listopada

- mam zwolnienie ze szkoły ( do lekarza idę)

- 9:00 jestem w sklepie i daje kartonik

-9:15 wychodzę z PS4 FIFKĄ, kartą na 100 zł do PSN i mam nadzieje że z NBA 

- 9:30 rozpakowuje 

-10 podłączam,zakładam konta

-10:45 do 24 siedze i gram w Fifa Ultimate Team :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hejka,

 

Poniżej oficjalne stanowisko SCE Polska odnośnie dostępności konsol na premierę. Co o tym myślicie? Ja zamówiłem w Euro 06/11 i nawet dziś Pani mnie zapewniała, że konsolę otrzymam ale z informacji poniżej nie jest już to takie pewne.

I co to znaczy, że dotyczy płatnych preorderów? Ja mam odbiór osobist i nic nie płaciłem.

 

http://www.ppe.pl/news-25376-sce_polska___oficjalne_stanowisko_w_sprawie_dostepnosci_ps4_w_naszym_kraju_.html

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hejka,

 

Poniżej oficjalne stanowisko SCE Polska odnośnie dostępności konsol na premierę. Co o tym myślicie? Ja zamówiłem w Euro 06/11 i nawet dziś Pani mnie zapewniała, że konsolę otrzymam ale z informacji poniżej nie jest już to takie pewne.

I co to znaczy, że dotyczy płatnych preorderów? Ja mam odbiór osobist i nic nie płaciłem.

 

http://www.ppe.pl/news-25376-sce_polska___oficjalne_stanowisko_w_sprawie_dostepnosci_ps4_w_naszym_kraju_.html

 

hejka,

 

patrz 2 posty wyżej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

orientuje się ktoś jaka jest podstawa prawna, która pozwala sprawdzić sprzęt w sklepie? Ostatnio kupowałem w Euro nowy TV i niestety nie zgodzili się na sprawdzenie sprzętu.

 

Także mam lekkie obawy co do zakupu w Euro po nie których opiniach na forach. Co do sprawdzenia sprzętu na miejscu to jednie maja wzmiankę  na stronie:

 

 

Pamiętaj, aby przy odbiorze produktu w sklepie RTV EURO AGD lub w domu przy dostawie obejrzeć go i sprawdzić, czy nie ma uszkodzeń (zarysowań, wgnieceń, otarć). Pomoże Ci w tym sprzedawca lub pracownik dostarczający produkt, którego obowiązkiem jest upewnienie się, że wydawany produkt jest w dobrym stanie. Sprzedawca lub pracownik dostarczający zamówienia może wydać Ci produkt tylko wtedy, gdy jego stan jest przez Ciebie akceptowany

Pamiętaj razem z produktem powinieneś otrzymać instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz dokumenty potwierdzające zakup produktu.

 

Źródło: http://www.euro.com.pl/cms/reklamacje_odbior-i-wskazowki.bhtml#ixzz2l20eLKJi

Myślę że będzie to zależało na jakiego sprzedawce trafimy żeby móc podłączyć konsole na miejscu.

Odnośnik do komentarza

No ja tam dalej mam przeczucie, że wejdę 29.11 do MM lub Media Expert i wyjdę z konsolą bez preordera (mieszkam na przedmieściach ok 150 tys osady więc raczej nie ma tu takiego szału jak większych aglomeracjach).  Dodam od razu, że mój optymizm jest podyktowany w dużej mierze tym, że mocno opadł mi hype na PS4 po przesunięciu Watch Dogs. Jakby nie NBA 2k14 + zamiłowanie do nowinek AV to całkiem możliwe, że w ogóle bym się nie zastanawiał nad kupnem na premierę. 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

orientuje się ktoś jaka jest podstawa prawna, która pozwala sprawdzić sprzęt w sklepie? Ostatnio kupowałem w Euro nowy TV i niestety nie zgodzili się na sprawdzenie sprzętu.

Sprzedawca nie może ci odmówić tylko obejrzenia sprzetu pod kątem uszkodzeń. Podłączanie , testowanie to tylko ich dobra wola więc czasem nie chcą się w to bawić.
Odnośnik do komentarza

Shopto ale to sklep UK

Nie mam pojecia czy wysylaja do innych krajow,ale dzis sie dowiedzialem,ze kazdy kto zamowil konsole przed 11 listopada dostanie na premiereMozliwe,ze w Uk znowu Xbox bedzie na topie i sporo ludzi anulowalo zakup.

Co jest smieszne zamowilem pre ordera na poczatku wrzesnia z Amazona Uk i nie mam szans dostac konsoli na premiere.Chyba zawsze lepiej wybrac maly sprawdzony sklep.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...