Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcecie sobie porozmawiać o telewizorach to już jest taki temat na forum: http://www.psxextreme.info/topic/81921-noob-kupuje-telewizor-bądź-monitor-pod-ps4xone

 

Ja rozumiem szajbę i że ten temat jest bardzo luźny z powodu właśnie tego dopisku "szajba" ale trzymajmy się pewnych granic... Temat jest o premierze PS4 a nie jaki najlepiej TV kupić do konsoli... A uzasadnienia "bo tutaj więcej osób zagląda" nie usprawiedliwiają tego aby niepotrzebny bałagan robić...

dzięki , nie widziałem wcześniej tego tematu :) 

Odnośnik do komentarza

Ten sam zestaw będzie dostępny również w Euro AGD. Bundle PS4 + KillZone + pudełko z grą. AC4. Dziś dowiedziałem się od kierownica sklepy w Bstoku. On wie o tej promocji i powiedział że MM nie robi nic specjalnego tylko do Bundla Z killZone wkładają AC4. To samo i oni zrobią to taki sam trik zrobili podczas premiery GTA5 gdy do bundla z GTA dodawali Last of Us. Widziałem te Bundle i na odwrót. Do Last of Us dodali GTA5

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Już widzę te filmiki ,, Bijo sie o PS4 " w rolach głównych forumek. YETI przebija się przez 10 pikników i reszta ekipy z Spartacusa też dokonuje zakupu :D

Ofc trzymam kciuki by konsol wystarczyło, mimo wszystko to jest Polska a 2 k piechotą nie chodzi więc pewnie każdy dostanie. Zresztą spokojnie pewnie wystarczy konsol a oni robią tylko hajp żeby jak najwięcej ludzi z foruma porwać :D

 

no chyba że yebani handlarze z Allegro nakupują i wstawią za 3 k, niech ich szlag trafi. Polactwo do potęgi ja yebie.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mam nadzieje że uruchomią przez te swoje sklepy internetowe taki pakiet to sie kliknie szybko i zamówi, za stary jestem na napyerdalanie sie w kolejkach w media marktach i saturnach :pirate: no powiem że cena zacna, wtedy bym nie musiał ściągać konsoli z kanady

Odnośnik do komentarza

mail od MM : Nawiązując do wiadomości informuję, że dopiero w dniu wczorajszym otrzymaliśmy potwierdzenie co do ceny jak i ilości sztuk jakie przekaże nam SONY. Dostępna ona będzie od 29.11. w cenie 1999 pln wraz z kontrolerem dual shock 4, dyskiem twardym 500GB i 2 grami (Assasins creed IV Black flag, i Kill Zone Shadow Fall), na miejscu dostępne będą również inne gry na PS4

Odnośnik do komentarza

27-28 obdzwaniam wszystkie MM promieniu 100km. Jak dostane zapewnienie o duzej ilosci ps4 to jade i kupuje, anulujac tym samym preorder z euro. Jak wejde do sklepu i uslysze ze im przykro i wszystkie juz poszly to zabieram konsole z wystawy, a potem sprintem do wyjscia. :)

 

Plan minimum na 29.11 - PS4 + dwa pady + Killzone + FIFA

Odnośnik do komentarza

Najlepiej jakby się zrobiło listę ile osób wbija w jakie regiony to można by obadać czy spodziewać się dużych czy małych kolejek

Swoją drogą MM pogrążyło konkurencję praktycznie nie dając im szans (jeżeli oczywiście ten zestaw okaże się prawdą) i dobrze że pomyśleli o tych co nie zamawiali pre-ordera. Jeżeli wszystko skończy się dobrze to zrobię deal tygodnia :D bo od samego początku wstrzymywałem się od pre-ordera licząc na to że w sklepie po prostu kupie taniej i to co mi się spodoba.

Odnośnik do komentarza

Patrząc na ten nowy zestaw z MM oraz ponoć dostępnością na premierę +

 

No ja tam dalej mam przeczucie, że wejdę 29.11 do MM lub Media Expert i wyjdę z konsolą bez preordera

to chyba balon stary handlowiec miał rację, że to tylko było nieudolne budowanie hypu, żeby naiwniaków namówić na płatne prordery ?

 

Dodatkowo czuję ostry ból du.pska u niektórych preorderowców randomów, że ktoś oprócz nich będzie miał ps4 :ph34r:

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najlepiej jakby się zrobiło listę ile osób wbija w jakie regiony to można by obadać czy spodziewać się dużych czy małych kolejek

Swoją drogą MM pogrążyło konkurencję praktycznie nie dając im szans (jeżeli oczywiście ten zestaw okaże się prawdą) i dobrze że pomyśleli o tych co nie zamawiali pre-ordera. Jeżeli wszystko skończy się dobrze to zrobię deal tygodnia :D bo od samego początku wstrzymywałem się od pre-ordera licząc na to że w sklepie po prostu kupie taniej i to co mi się spodoba.

Mam dokładnie tak samo jak piszesz. Nie zamawiałem pre-ordera licząc, że sieciówki przygotują coś dla ludzi chcących 29 listopada przyjść, zapłacić i wyjść z konsolą. Potwierdzam też, że ten sam zestaw (PS4+KZ+ACIV za 1999zł) będzie dostępny w dniu premiery w RTV Euro AGD. Prawdopodobnie nie będzie "gołych" PS4rek na półkach, tylko właśnie ten zestawik. Cóż, szkoda, że zamiast ACIV nie ma Fify 14, no ale przeżyjemy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kurde w tym temacie faktycznie jest szajba :D a już sobie wyobrażam jak będzie w dzień premiery :) ile ucieszonych twarzy na forum :D ze swoją zdobyczą, która wyznacza nowy kierunek, zaspokojony głód nowej generacji, która starczy na kilka lat i ten feeling z otwierania. Każda nowa konsola w premierę dostarcza emocji. Oby każda osoba, która chce kupić na premierę dostała swój egzemplarz, niesamowite emocje, które przeżyjemy razem zostają dla nas :)

 

wali mnie to, że na premierę nie będzie "aż tylu gier" wystarczą mi 3, next gen killzone, do mega multi bf4 a do przygodówki middle gen ac4, ważne że konsola będzie już w domu ;) , osoby, które twierdzą że teraz sie nie opłaca kupować (myśląc że później bedzie taniej) a za rok, mając inne gry po prostu nie chcą wydawać kasy, ale i tak prędzej czy później kupią i będą nadrabiać.

 

Premiera już za pasem, zapewne każdy z nas po premierze i ograniu kilkudziesięciu godzin zaprzyjaźni się z systemem i grami i to jest właśnie piękne :) PS4 się zbliża i wszystkim życzę dorwania systemu na premierę :)

Edytowane przez WESKER-DL
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

wali mnie to, że na premierę nie będzie "aż tylu gier" wystarczą mi 3, next gen killzone, do mega multi bf4 a do przygodówki middle gen ac4, ważne że konsola będzie już w domu ;)

Pamiętaj jeszcze o Resogun i Contrast. Dla wielu ludzi, którym kurier przywiezie gołą konsolę, to będą pierwsze gry, o ile mają plusa ;) Na mnie jeszcze czeka BF4 cyfrowy za 39 złotych, który przy okazji będzie okazją do przetestowania nowego ściągania plików gry w tle.

 

Swoją drogą MM wymiata konkurentów straszliwie. Ciekaw jestem co na to Saturn. Niby to ten sam właściciel, ta sama korporacja. Ich gazetki jeszcze nie widzieliśmy. Mogą szykować coś podobnego, mogą też coś zupełnie innego (Fifa14+Knack?). MM jest nie głupie, ten bundle pack z ACIV i KZ nie jest przypadkowy. Pewnie się dogadali w jakiś sposób z polskim Ubisoftem. Wolą dać ACIV, niż Knacka, który ma niskie oceny. Ciekaw jestem jak dużo ludzi anuluje swoje pre-ordery, gdy zobaczy gazetkę z MM. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...