Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w Euro RTV w mieście 150.000 mieszkańców Inowrocław. Byłem u gościa i powiedział mi że jest u nas tylko z 6-7 Preorderów a mają mieć na stanie 12-13, ale mówił że to nie jest pewne i wie tylko że preorderki do 3 września będą :) ja mam 4 sierpnia więc luuuuuz :)


EEEJ MOŻNA JUŻ DOSTAĆ GRY PS4 W SKLEPACH W TORUNIU ? DZISIAJ WŁAŚNIEI JADĘ I ZASTANAWIAM SIĘ CZY WZIĄĆ KASĘ I KUPIĆ FIFKĘ :) MOŻe NAMÓWIĘ RODZICÓW NA NBA 2K14 :) PROSZĘ O POMOC BO ZA 1H JADE !!!

Odnośnik do komentarza

Ja się tylko zastanawiam, czy dostanę ps4 w MM. Pre-order kupiłem 9 października, ale przez info od SCEP (odnośnie zamówień złożonych do 3 września) zastanawiam się czy mi odłożą (na magazynie), czy będzie trzeba walczyć o swoją sztukę. Jeżeli mają mieć na półkach to chyba wszystkie pre-ordery też zrealizują, zwłaszcza, że jakiś czas temu zaprzestali ich sprzedaży? Nie zależy mi na bundlu, chyba, że będzie taka możliwość ale bez spiny. 


U mnie w Euro RTV w mieście 150.000 mieszkańców Inowrocław. Byłem u gościa i powiedział mi że jest u nas tylko z 6-7 Preorderów a mają mieć na stanie 12-13, ale mówił że to nie jest pewne i wie tylko że preorderki do 3 września będą :) ja mam 4 sierpnia więc luuuuuz :)


EEEJ MOŻNA JUŻ DOSTAĆ GRY PS4 W SKLEPACH W TORUNIU ? DZISIAJ WŁAŚNIEI JADĘ I ZASTANAWIAM SIĘ CZY WZIĄĆ KASĘ I KUPIĆ FIFKĘ :) MOŻe NAMÓWIĘ RODZICÓW NA NBA 2K14 :) PROSZĘ O POMOC BO ZA 1H JADE !!!

Ja sprawdzałem na stronie MM i widnieje tam tylko Fifka (za 279,00 :woot: ) ale info, że niedostępne w MM Toruń. Niestety dziś się nie wybieram, ale może jutro albo pojutrze.

Odnośnik do komentarza

Mozna zalozyc osobny temat co by byla tablica co kto gdzie I jak. Ja w piatek jade na zwiady do MM I Euro w Opolu, a jutro MM Wrocek Dominikanska info bedzie

 

O to fajnie daj info jak tam wygląda sytuacja w MM w galerii. Ma zamiar się wybrać 29 choć mam preordera w Euro. Ale przygarnął bym ten egzemplarz z MM. Pewnie jak wszyscy...:P

Odnośnik do komentarza

U mnie w Euro RTV w mieście 150.000 mieszkańców Inowrocław. Byłem u gościa i powiedział mi że jest u nas tylko z 6-7 Preorderów a mają mieć na stanie 12-13, ale mówił że to nie jest pewne i wie tylko że preorderki do 3 września będą :) ja mam 4 sierpnia więc luuuuuz :)

EEEJ MOŻNA JUŻ DOSTAĆ GRY PS4 W SKLEPACH W TORUNIU ? DZISIAJ WŁAŚNIEI JADĘ I ZASTANAWIAM SIĘ CZY WZIĄĆ KASĘ I KUPIĆ FIFKĘ :) MOŻe NAMÓWIĘ RODZICÓW NA NBA 2K14 :) PROSZĘ O POMOC BO ZA 1H JADE !!!

Hehe od kiedy w Inie mieszka 150 000 mieszkańców? 80 moze i tak :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem tel z Sony Center że mogę sobie wsadzić w dupe ten swój preorder. Tyle w temacie. Generalnie to - Sony wyyeb się na plecy z taką polityką. Pojadę do MM albo Saturna w dzień premiery. Przepychać się łokciami nie będę, nie będzie to olewam sprawę. Jestem zniesmaczony.

Z tego co pamietam Sony Center to nie Sony jako firma tylko firma dystrybutor IT/audio/video o nazwie KSK Dystrybucja. Czy coś sie zmieniło? Bo to jednak by wszystko wyjaśniało.

Odnośnik do komentarza

Dostałem właśnie maila od Saturna, muszę przyznać, ze pracowników to mają oni średnio ogarniętych jeśli chodzi o informacje. Ale teraz konkrety, bo są rewelacyjne.

 

Twój Preorder PlayStation 4 (zamówienie nr xxxxxxxxxxx)

 

Szanowny Kliencie,

 

Serdecznie dziękujemy za zakup pre-ordera na konsolę Sony PlayStation 4. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom przygotowaliśmy aż 8 różnych konfiguracji, spośród których możesz wybrać  najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.

 

Poniżej przedstawiamy wszystkie wersje do wyboru. Prosimy o odpowiedź na naszego maila, wraz z deklaracją, którą konfigurację konsoli wybierasz.

 

Liczba sztuk w poszczególnych konfiguracjach jest ograniczona. Szybka odpowiedź pozwoli nam na zapewnienie Ci dostępności zestawu jakiego oczekujesz.

 

 

Konfiguracja 1

PS4 - 1699zł

 

Konfiguracja 2

PS4 + Fifa 14   1899zł

 

Konfiguracja 3

PS4 + BF4 - 1899zł

 

Konfiguracja 4

PS4 + KZ SF - 1899zł

 

Konfiguracja 5

PS4 + BF4 + Fifa 14 - 1999zł

 

Konfiguracja 6

PS4 + ACIV  + KZ SF 1999zł

 

Konfuguracja 7

PS4 + Pad + Fifa 14 2099zł

 

Konfiguracja 8

Ps4 + pad + kamera + Killzone 2249 zł

 

 

IMO brakuje mi tylko zestawu KZ SF + Fifa, ale nie ma co narzekać :)

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą dzwoniłem na infolinię i się pytałem o zestaw ps4 + asasyn + killzone + pad za 1999zł i zgadnijcie co mi pani odpowiedziała ? :) ŻE KONSOLA JESZCZE NIE MIAŁA PREMIERY I NIE MA JEJ W SKLEPACH xD NO BRAWO, to chciałem usłyszeć ;p Jak dalej drążyłem temat to powiedziała, że nie wie jaka będzie cena konsoli, że nie wie ile będzie egzemplarzy i że tak w ogóle to ona nic nie wie (pewnie nie wiedziała zbytnio czy mi o konsolę playstation chodzi czy może o grę playstation xD). Jeżeli ktoś ma może więcej info na ten temat to niech się podzieli, bo nie chcę podczas otwarcia sklepu dowiedzieć się, że żadnych promocji nie ma i ogólnie lipa.

Odnośnik do komentarza

W sumie może i racja, bo ten wpis można dwojako przetłumaczyć

 

Bezpośrednio przed premierą otrzymasz kod rabatowy uprawniający do obniżenia ceny konsoli o wartość pre-ordera (100 zł) oraz szczegółowe instrukcje dotyczące realizacji zamówienia.

 

Ale z drugiej strony, Media Markt oferuje Konsolę z KZ SF i ACIV także za 1999zł i to bez preordera. A jak wiadomo, MM i Saturn to jeden pies.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...