Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Kto atakuje Poznań? CO wybieracie Media Markt Czy Saturna? 

 

Raczej MM, aczkolwiek chyba będę miał obstawionego Saturna. No a w razie czego mam załatwionego w RTV EURO AGD.

Ktoś jeszcze z Poznania się wybiera?

 

 

http://www.gameconsolegeek.com/ps4/polska-bundlami-stoi/  a tutaj chyba jest potwierdzenie tego, co pisaliście wcześniej.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

dobra Saturn się odezwał, tam mam preorder i tam biorę, konfiguracja 6 :)

 

 

Serdecznie dziękujemy za zakup pre-ordera na konsolę Sony PlayStation 4. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom przygotowaliśmy aż 8 różnych konfiguracji, spośród których możesz wybrać  najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.

 

Poniżej przedstawiamy wszystkie wersje do wyboru. Prosimy o odpowiedź na naszego maila, wraz z deklaracją, którą konfigurację konsoli wybierasz.

 

Liczba sztuk w poszczególnych konfiguracjach jest ograniczona. Szybka odpowiedź pozwoli nam na zapewnienie Ci dostępności zestawu jakiego oczekujesz.

 

Bezpośrednio przed premierą otrzymasz kod rabatowy uprawniający do obniżenia ceny konsoli o wartość pre-ordera (100 zł) oraz szczegółowe instrukcje dotyczące realizacji zamówienia.

 

Pozdrawiam

 

 

gll8.jpg97hl.jpgowxt.jpgnzle.jpgf7cn.jpg4nqu.jpgc51u.jpg8jk8.jpg

 

 

 

 

czyli PS4 + KZ SF + ACIV

 

jak dobrze że nie będzie walk, cebulactwa i problemów z biznesmenami z allegro (a kilku takich grasuje w Łodzi, raz np. wyczyścili cały Empik z TLOU na premierę)

 

---

 

czyli 29.11 konsola dla każdego, z tego co słyszałem MM i Saturny mają dostawę w piątek więc podchody można robić wcześniej :sorcerer:

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dobra Saturn się odezwał, tam mam preorder i tam biorę, konfiguracja 6 :)

 

 

Serdecznie dziękujemy za zakup pre-ordera na konsolę Sony PlayStation 4. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom przygotowaliśmy aż 8 różnych konfiguracji, spośród których możesz wybrać najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.

 

Poniżej przedstawiamy wszystkie wersje do wyboru. Prosimy o odpowiedź na naszego maila, wraz z deklaracją, którą konfigurację konsoli wybierasz.

 

Liczba sztuk w poszczególnych konfiguracjach jest ograniczona. Szybka odpowiedź pozwoli nam na zapewnienie Ci dostępności zestawu jakiego oczekujesz.

 

Bezpośrednio przed premierą otrzymasz kod rabatowy uprawniający do obniżenia ceny konsoli o wartość pre-ordera (100 zł) oraz szczegółowe instrukcje dotyczące realizacji zamówienia.

 

Pozdrawiam

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

 

czyli PS4 + KZ SF + ACIV

 

jak dobrze że nie będzie walk, cebulactwa i problemów z biznesmenami z allegro (a kilku takich grasuje w Łodzi, raz np. wyczyścili cały Empik z TLOU na premierę)

 

---

 

czyli 29.11 konsola dla każdego, z tego co słyszałem MM i Saturny mają dostawę w piątek więc podchody można robić wcześniej :sorcerer:

Konsola dla każdego kto ma preorder.

Dostawę otrzymają już w ten piątek?

Odnośnik do komentarza

Swoją droga jeśli ja mam preorder z Killzone w Euro to myślicie, że tam też będzie możliwość zamiany na jakiś inny zestaw?

 

też się własnie zastanawiam, bo na razie oni nic nie informują. Wcześniej tylko mogłem zmienić na full zestaw za 2399

Odnośnik do komentarza

EURORTV, Saturn i MM mają mieć podobne oferty (na pewno ta z AC4+KZSF 1999) bo walczą ze sobą (chociaż walki Saturna z MM nie ogarniam), jakby nie wyrównali do dealu który rzucił MM to byliby spaleni, klient by uciekł

 

i dobrze, wyszło na to że to oni mają się postarać o klienta a nie my mamy żebrać o dobry deal, jak w normalnym świecie :]

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Swoją droga jeśli ja mam preorder z Killzone w Euro to myślicie, że tam też będzie możliwość zamiany na jakiś inny zestaw?

Nie, nie będziesz miał, mało tego w ogóle nie dostaniesz konsoli, a inni bez preorderów kupią za mega siano bundle z MM!!!!!!!!!!

Ta jasne kupisz chyba Wii U sobie. Dzwoniłem dziś do Saturna w Łodzi i dość rozgarnięty człowiek powiedział, że będą kłopoty z dostępnością, nie kupi się konsoli 29/11 z ulicy bez preordera a zestawy mają się dla zwykłych kupujących pojawić później, ale na pewno nie w dniu premiery. Fifa, BF4 oraz NFS będzie po 219 PLN a NBA 2K14 po 249 PLN. Nie wiedział ile sztuk dostaną dokładnie ale powinni pokryć wszystkie preordery i może coś ewentualnie na sklep trafi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...