Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś byłem w Gamestopie w celu wpłacenia reszty kasy na konsole, 440€ za PS4 + Killzone w bundlu.

Zapytalem jak tam XOne, na 40 pre orderów przyszło na nocną premiere 20 osób....

A jak PS4?

To będzie dłuuuuuuuga czwartkowa noc.

ja dzisiaj tez juz mam nadzieje ostatecznie wyjasnilem zawirowanie z swoim ps4 i preorderem na niego (okazuje sie ze to nawet nie lipiec a czerwiec byl teraz dopiero doszedlem do tego:) w kazdym razie eX4ct dostales jakis bilecik czy cos ze jestes invite na nocna premiere? mi tylko powiedziala babka w sklpeie ze mam przyjsc i przyniesc paragon. to wszystko. kurcze caly czas lekki stresik mam. ps zrezygnowalem z ac4 i zmienilem na preorder na watchdogs. na premiere mam kz/bf4/nba2k14 i nfs. swieta zapowiadaja sie miodnie!:D

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku i zdobyłem łup:

 

2nlaeis.jpg

 

Ogólnie wszystko wyglądało dużo lepiej niż mi się wydawało, że będzie wyglądać. Nawet Knack i Playroom. Killzone to dla mnie żyleta i bardzo fajnie się grało (mimo że na sandzie ktoś wystrzelał całą amunicje i chwilę sobie pobiegałem z nożem). Poziom grafy mnie bardzo zadowala.

Pad to moim zdaniem mega poprawa w stosunku do DS3. Pad od X'a jest może odrobinę lepiej wyprofilowany, ale być może to kwestia przyzwyczajenia. Przyciski, spusty, krzyżak i gałki chodzą moim zdaniem lepiej od X'boxowych. Touchpad jest fajnie zrobiony i może być całkiem przydatnym dodatkiem (bardziej instantowym niż machanie łapami na Kinekcie i bardziej precyzyjnym).

 

Ogólnie dostałem to co chciałem + dodatkowo koszulkę, którą chciałem sobie kupić nawet w sklepie :)

 

tak poza tematem: za co się dostaje te koszulki? Na fejsie coś pisali, że za kupony? To czasy PRL czy jak?

Odnośnik do komentarza

 

 

Dziś byłem w Gamestopie w celu wpłacenia reszty kasy na konsole, 440€ za PS4 + Killzone w bundlu.

Zapytalem jak tam XOne, na 40 pre orderów przyszło na nocną premiere 20 osób....

A jak PS4?

To będzie dłuuuuuuuga czwartkowa noc.

ja dzisiaj tez juz mam nadzieje ostatecznie wyjasnilem zawirowanie z swoim ps4 i preorderem na niego (okazuje sie ze to nawet nie lipiec a czerwiec byl teraz dopiero doszedlem do tego:) w kazdym razie eX4ct dostales jakis bilecik czy cos ze jestes invite na nocna premiere? mi tylko powiedziala babka w sklpeie ze mam przyjsc i przyniesc paragon. to wszystko. kurcze caly czas lekki stresik mam. ps zrezygnowalem z ac4 i zmienilem na preorder na watchdogs. na premiere mam kz/bf4/nba2k14 i nfs. swieta zapowiadaja sie miodnie!:D

Mam dwa paragony, stary - pre order na kwote 20€ i nowy na kwote 419€(pomniejszony o 20€ depozytu), no i niby tylko z tym mam przyjsc. Nie wiem tylko na ktora godzine sie wybrac, nie wiem ilu osob moge sie spodziewac....

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

CrossSleet: Dostajesz kartkę i masz kilka slotow na pieczątki. Za każdą zagrana grę dostajesz jedną pieczątkę :) Ogólnie ciężkie zadanie, bo na niektórych standach dzieci siedzą non stop. W strefie 18+ jedno stanowisko oblegal pancur, który wyglądał jakby siedział tam od kilku dni (non stóp grał w Assasina). Na szczęście za gapienie sie (np. jak 1 dziewczynka blokowala 30 min stand) dawali pieczatke. Ostatnia była za zrobienie se fotki z tabliczką :)

 

Ogólnie baardzo fajnie zorganizowane. Standy 18+ nie były oblegane przez dzieciaki i gimbaze, więc mogłem sprawdzić Killzone'a z miejsca (tylko pancur zrobił se tam meline).

Odnośnik do komentarza

Ja sobie odpuszczam wizytę na standach ;) Konsolę mam zaklepaną, więc teraz spokojnie czekam. 

Jeżeli chodzi o negatywne wypowiedzi innych osób to cóż, ja uwielbiam ten hype, dużo ludzi, mnóstwo opinii i różnych wypowiedzi. O to chyba chodzi, nie? Raczej nie o siedzenie 24h w ciemnym pokoju z grami sam na sam, ale także czasem o takie wspólne radowanie się. Co jak co, ale premiera nowej konsoli to święto dla graczy.

 

Pozdrawiam 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Mam dwa paragony, stary - pre order na kwote 20€ i nowy na kwote 419€(pomniejszony o 20€ depozytu), no i niby tylko z tym mam przyjsc. Nie wiem tylko na ktora godzine sie wybrac, nie wiem ilu osob moge sie spodziewac....

 

dzieki za odpowiedz. ja mam dokladnie to samo stary preorder i pozniej zmiane na bundle i doplade za trade in no i finalny paragon z wczoraj po oplacie

:) ja powiem tak ide o 20 zobaczyc czy jest otwarty gs i czy mam cos jeszcze do uregulowania etc. do 22giej stoi moj ziomek za flaszeczke. od 22giej staje ja:) bedzie git czuje to! bedzie sporo ludzi to tez juz wiem bo sami mowia ze ludzie wala drzwiami i oknami codziennie ostatnio z pytaniami:)

Odnośnik do komentarza

Tymczasem Media Expert szykuje ofensywę na Media Marktową i Saturnową ofertę.

Nie chce mi się wierzyć że nie będą mieli konsol do wolnej sprzedaży i umieszczają ofertę w gazetce. 

 

s5cz.jpg

 

 

Ooooo Vertical Stand za 90 dych !!!! Za(pipi)iscie, reszta już nie jest taka fajna. To daje mi nadzieje że i w MM albo i Euro AGD dostane stand. 

 

Byłem dzisiaj w MM i polizałem pudełka z grami na PS4, cena zbija z chmur i człowiek spada na ziemie 249, ale już po pudełkach widać że będe miał do czynienia z Next Gen i to jest to. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

dzieki za odpowiedz. ja mam dokladnie to samo stary preorder i pozniej zmiane na bundle i doplade za trade in no i finalny paragon z wczoraj po oplacie

:) ja powiem tak ide o 20 zobaczyc czy jest otwarty gs i czy mam cos jeszcze do uregulowania etc. do 22giej stoi moj ziomek za flaszeczke. od 22giej staje ja:) bedzie git czuje to! bedzie sporo ludzi to tez juz wiem bo sami mowia ze ludzie wala drzwiami i oknami codziennie ostatnio z pytaniami:)

 

 

gdzie będziesz stał?

Odnośnik do komentarza

Ja mam plan wybrac sie pod sklep o 22, odebrac konsole, podpiac w domu i wioooo! Pewnie milion innych osob w europie ma taki sam plan, wiecie co sie moze stac wtedy z serwerami PS Network ?? :P

Dokładnie. Generalnie nastawmy się, że przez trzy dni od piątku do niedzieli możemy mieć solidne problemy by: zalogować się do PSNu, czy też ściągać gry z PS Store'a. Pomyślcie, jak ludzie zaczną ciągnąć gry cyfrowe, które mają za 39 złotych (BF4, AC IV itd.), a do tego Resogun i Contrast z PS Plus. Generalnie dobrze jest mieć jakąkolwiek grę na płycie... Bo bez niej to możliwości konsoli poznamy po weekendzie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zadają ci pytania na temat ps4, jak zdobędziesz trochę punktów wpada ci koszulka, smycz (mówimy o Galerii Bałtyckiej w Gdańsku)

 

 

to Lucek by wygrał z 3 tshirty... #justsayin

 

 

 

No i na 100% bym w tym nie chodził, chyba, że do mycia okien  LOL

 

 

Jaram się!!!! Nie mogę się doczekać aż pogram w Knaczka i Killzone!!!! DAYONE!!!

 

 

:lol:  

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zadają ci pytania na temat ps4, jak zdobędziesz trochę punktów wpada ci koszulka, smycz (mówimy o Galerii Bałtyckiej w Gdańsku)

 

 

to Lucek by wygrał z 3 tshirty... #justsayin

 

 

 

No i na 100% bym w tym nie chodził, chyba, że do mycia okien  LOL

 

 

Jaram się!!!! Nie mogę się doczekać aż pogram w Knaczka i Killzone!!!! DAYONE!!!

 

 

:lol:  

 

Ty masz chyba rozdwojenie jaźni? Najpierw PS4 jest be a teraz walisz gruchę pod premierę... LOL 

 

No tak... Ty jesteś po prostu klasycznym przykładem trolla, right? :D

Edytowane przez CthulhuPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...