Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Chyba ludzie na ps3 nie widza ludzi na ps4

To dziwne bo ja go widzę

 

Bo ps4 widzi ps3? :P

 

 

Natomiast z poziomu PS4 widać znajomych z PS3 i Vity. Tylko tu mały fail bo nie widać czy ktoś gra/jest akurat na PS4, PS3 czy na Vicie - no jedynie można się pokapować po grach w jakie gra (chyba, że w nic nie gra). Powinni dodać w updacie żeby wyświetlało konkretnie, kto akurat ma co odpalone/na czym gra.

Busiet, u mnie są przy każdym ikonki, czy dana gierka na PSV/PS3 czy PS4 jest Słupku

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Chyba ludzie na ps3 nie widza ludzi na ps4

To dziwne bo ja go widzę

 

Bo ps4 widzi ps3? :P

 

 

Natomiast z poziomu PS4 widać znajomych z PS3 i Vity. Tylko tu mały fail bo nie widać czy ktoś gra/jest akurat na PS4, PS3 czy na Vicie - no jedynie można się pokapować po grach w jakie gra (chyba, że w nic nie gra). Powinni dodać w updacie żeby wyświetlało konkretnie, kto akurat ma co odpalone/na czym gra.

Busiet, u mnie są przy każdym ikonki, czy dana gierka na PSV/PS3 czy PS4 jest Słupku

 

 

Faktycznie jak ktoś gra to jest ikonka, nie ma tylko ikonek jak siedzi w dashboardzie czy ma odpalone PS3, Vite czy PS4.

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza

Dobra zaraz mam wychodzic po PS4 ale wciaz watpliwosci mnie nachodza czy potrzebne mi to przy tak duzym backlogu PS3 i niedlugich premierach tales of symphonia i dark souls II...wiec wprost zapytam, mam zamiar grac glownie w fife i pewnie killzone online bo rpgow nie ma i pewnie dlugo nie bedzie.

 

WARTO?

Odnośnik do komentarza

Ja cały dzień prawie w Killzona Multi pykam- mówię wam coś niesamowitego, o wiele lepsze niż battlefieldy i cody.

 

 

W żadnym wypadku nie jest lepsze od BF 

 

Velius głupie pytanie, chcesz to kupujesz nie to nie....nie mam pojęcia po co się ludzi pytasz...zobacz jakie gry są jakie premiery na horyzoncie i zdecyduj.

Edytowane przez s-a-m
Odnośnik do komentarza

 

Ja cały dzień prawie w Killzona Multi pykam- mówię wam coś niesamowitego, o wiele lepsze niż battlefieldy i cody.

 

 

W żadnym wypadku nie jest lepsze od BF 

 

Velius głupie pytanie, chcesz to kupujesz nie to nie....nie mam pojęcia po co się ludzi pytasz...zobacz jakie gry są jakie premiery na horyzoncie i zdecyduj.

 

 

Chodzi mi bardziej o opinie czy ludzie ktorzy zakupili sa zadowoleni a zwlaszcza Fifa czy robi wrazenie czy to to samo co na PS3 :s

Odnośnik do komentarza

Dobra zaraz mam wychodzic po PS4 ale wciaz watpliwosci mnie nachodza czy potrzebne mi to przy tak duzym backlogu PS3 i niedlugich premierach tales of symphonia i dark souls II...wiec wprost zapytam, mam zamiar grac glownie w fife i pewnie killzone online bo rpgow nie ma i pewnie dlugo nie bedzie.

 

WARTO?

jak dla fify? nie masz sie co zastanawiać , przegrałem w nią 7 godz i dałbym za nią każde pieniądze :D 

Odnośnik do komentarza

 

Dobra zaraz mam wychodzic po PS4 ale wciaz watpliwosci mnie nachodza czy potrzebne mi to przy tak duzym backlogu PS3 i niedlugich premierach tales of symphonia i dark souls II...wiec wprost zapytam, mam zamiar grac glownie w fife i pewnie killzone online bo rpgow nie ma i pewnie dlugo nie bedzie.

 

WARTO?

jak dla fify? nie masz sie co zastanawiać , przegrałem w nią 7 godz i dałbym za nią każde pieniądze :D

 

Podpisuje się pod tym Fifa dużo lepsza od wersji na ps3 czy na x360

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja cały dzień prawie w Killzona Multi pykam- mówię wam coś niesamowitego, o wiele lepsze niż battlefieldy i cody.

 

 

W żadnym wypadku nie jest lepsze od BF 

 

Velius głupie pytanie, chcesz to kupujesz nie to nie....nie mam pojęcia po co się ludzi pytasz...zobacz jakie gry są jakie premiery na horyzoncie i zdecyduj.

 

 

Chodzi mi bardziej o opinie czy ludzie ktorzy zakupili sa zadowoleni a zwlaszcza Fifa czy robi wrazenie czy to to samo co na PS3 :s

 

pytanie czy to jest to samo co na ps3 jest nie na miejscu , to jest skok w czasoprzestrzeni :D

Odnośnik do komentarza

W końcu odebrałem z EURO konsole która miała wczoraj dojść kurierem, ale w Euro dali dupy i źle wysłali czy coś tam innego ściemniali:) Generalnie jestem o 100zł do przodu dzięki tej operacji, bo w ramach rekompensaty dali taki rabat, ale już i tak nic nie zamówię z Euro. Btw w Jeleniej Górze w Euro na Zabobrzu spokojnie jeszcze dzisiaj przyszło 5 konsol do wolnej sprzedaży, ale oczywiście leża pod ladą nie na półce :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj cały dzien katuje ps4. Jest kozacko. Ale to co mnie najbardziej podjarało to remote play. KZ na kiblu w Warzone. Albo jak żona mówi - "weź mi włącz film bo już się nudzę" to ja na to "Kochanie, nie ma sprawy". Przełączyłem TV-ka na film a sam obok na kanapie w słuchawkach napierdzielałem on-line. 

Ta opcja jest wyrąbana w kosmos i dla kogoś kto dzieli z innymi życie i TV opcja obowiązkowa. 

 

Gram od psone na konsolach ale wiecie że dopiero teraz jakoś tak czuje że wszystko jest co chciałem...

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

Miałem kupić konsolę dopiero po nowym roku,ale nie wytrzymałem ciśnienia i zdecydowałem się na zakup w Euro RTV AGD przez net. Są  ta jeszcze zestawy z Kilzone Shadow Fall i dwoma padami. Odbiór mam na początku przyszłego tygodnia (podobno).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...