Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

okej ja mam cynk dla ludzi ktorzy sa na wyspach i jeszcze nie kupili ps4, tak z ciekawosci zajrzalem dzis do kilku miejsc w centrum handlowym i znalazlem kolejne miejsce z ps4kami jest to siec sprzedajaca telefony/umowy carphone warehouse   maja dwie taryfy jedna za 30 a druga 40 pare funtow(kontrakt na 2lata) do kazdej umowy dodaja golasa ps4 :D

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

Kupiłem w www.sklepe.pl i dostałem wczoraj. W piątek wysłana (NBA). Ta gra to istny orgazm dla oczu.

Darujcie sobie sklepe.pl. Zrobiłem preorder na ps4 16 czerwca i do dzisiaj zero odzewu pomimo tego że byłem tam osobiście 2 razy i panowie zapewniali mnie ze będę miał na bank konsole w piątek .Powiem jeszcze lepsza sprawę w piątek o 9 rano pod mm spotkałem pana sprzedawcę z sklepe który przyszedł po swoją konsole :)

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem w www.sklepe.pl i dostałem wczoraj. W piątek wysłana (NBA). Ta gra to istny orgazm dla oczu.

Darujcie sobie sklepe.pl. Zrobiłem preorder 16 czerwca i do dzisiaj zero odzewu pomimo tego że byłem tam osobiście 2 razy i panowie zapewniali mnie ze będę miał na bank konsole w piątek .Powiem jeszcze lepsza sprawę w piątek o 9 rano pod mm spotkałem pana sprzedawcę z sklepe który przyszedł po swoją konsole :)

 

Ja miałem podobnie z Black Ops 2 Hardened. Od tamtego czasu zrezygnowałem z ich usług.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Ludzie którzy tu wcześniej narzekali, że w dniu premiery było "tylko" x konsol dla ludzi "z ulicy" powinni byli skakać ze szczęścia. 

Sam swoją konsolę kupiłem w brukselskim Media Markcie. Konsole były tu tylko dla preorderowców. 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dobra wiem że nie można zmieniać kraju w koncie PSN czy SEN. Załozyłem nowe konto na PL a to co mam jeszcze z PS3 mam na UK. Zapodałem na tym PL 14 dniowy PS+ i na koncie UK mogę grać po necie i grać w gry. Ale pytanie czy w ten sam sposób działa zapisywanie sejwów w chmurze ?. Więkoszość gier kupuję w Polskiej dystrybucji więc bedzie jakiś problem z DLC albo coś takiego ? Prosze o info ?. Ogolnie to najlepiej jak by się dało przenieść to konto na PL bez kombinowania ale widze ze nie ma takiej zgody od sony  :(. Co polecacie ? jak wy to macie ogarnięte jak macie konto na przykład na UK a chcecie kupować ps+ i gry i DLC i kupujecie gry z Polskiej dystrybucji , chodzi o pudełkowe ? 

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale skoro tak strasznie chcecie PS4 kupić, że po MM itd. chodzicie i zależy wam, żeby już mieć i macie te 2000 PLN na wydanie, to czemu nie zapłacicie tej stówy czy dwóch więcej i nie weźmiecie sobie z Allegro? Gdybym nie dostał swojej sztuki po znajomości z ulicy, to już dawno miałbym ją właśnie z Sieci, gdzie dobrze patrząc, można właśnie za niewiele drożej wyhaczyć. Ja wiem, że cebulaki i janusze zarabiają na nas wówczas, no ale jeśli się parcie ma, że się kilka marketów co jakiś czas obskakuje itd. to chyba zaoszczędzić można łażenia itd. i po prostu przyczaić się na coś w necie. Sam z ciekawości przeglądam codziennie deale na Allegro i przebitki aż takie kosmiczne nie są.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się komu wierzyć. W MM w którym mam wymienić uszkodzoną konsole mówią mi że nei spodziewają się dostawy w tym tygodniu. Na infolinii playstation 4 oraz na ich fb potwierdzają że dostawy DO SKLEPÓW mają trafić 6 grudnia. Sam już nie wiem co myśleć a konsola coraz bardziej mnie wkurza. Płyte wywala już z częstotliwością coraz wyższą tak że nawet boję się online mecz w fife grać. 2 razy przegrałem z powodu wyplucia płyty z czytnika ...

Odnośnik do komentarza

Więc mówicie że dla tych którym nie udało się kupić lub nie brali udziału w Mortal Kombat 1 PS4 29ego szajba wraca?

 

Sam jestem zainteresowany tym co się będzie działo w takim MM może się przejdę bo kupić GT6 muszę, tam tego nie zrobię bo ceny z dupy wyjęte ale popatrzeć sobię nie odmówię na Mortal Kombat 2 bez spiny że sam muszę brać w tym udział. 

Odnośnik do komentarza

Z tego co sie dowiedzialem to w niemczech dostawe maja miec dopiero 16.12.2013 i maja ja otrzymac osoby co zlozyly preorder do 30.09.2013.Ja preorder zlozylem w niemieckim MM 2.12.2013 i gosc mowil ze nie ma pojecia kiedy dostane konsole.Juz pomalu pozbywam sie nadzieji ze pogram na Ps4 w tym roku.Zapotrzebowanie jest tak ogromne w calej europie ze jak narazie fatalnie to wyglada.Rynek niemiecki jest duzo wazniejszy dla SONY niz polski wiec skoro tam sa takie problemy to watpie zeby w polsce bylo lepiej z zaopatrzeniem aha i o dostawie 6.12.2013 w niemczech nie ma zadnych informacji. No nic czekamy..............

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...