Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

dziś rano jeszcze zdazylem zarezerwować dwie sztuki w cenie 1904zl

(konsola plus wysylka), kazda do odbioru na jutro w rtv euro agd, po czternastej, jak odbiore jedna sztuke, to będę miał możliwość oddania za darmo w dobre rece drugiej sztuki, wystarczy podac w sklepie tylko numer zamówienia, okolice Rybnika- Gliwic, kazda z konsol jest zamowiona w innym rtv euro agd,

Edytowane przez agrestrybnik
Odnośnik do komentarza

Ja czatowałem od 11 do 15 w MM w gdańsku na grunwaldzkiej i dobrze że dałem sobie spokój, bo w trójmieście nic wczoraj nie dotarło. Zarezerwowałem sobie na jutro golasa za 1899 w euro na matarni i ściągnęli jeszcze ze mnie 9 zł za szybką dostawę do sklepu, ale zapoluje jeszcze w MM i Saturnie, bo marzy mi się zestaw z Killzone'em za 1899, albo chociaż troszeczkę tańszy golas :).

Odnośnik do komentarza

Panowie co wy robicie z tymi padami? A moze to ja mam taki kobiecy dotyk. Haha.

 

z innej beczki. Moze ktoś odpowie. Czy KZ:SF ma spierd... system zapisu? Czesto mam tak, ze koncze grę, wylaczam konsolę, a po loadzie gra cofa mnie, np. z 30 minut do tylu. WTF!?

Jak kończysz gre w trakcie rozdziału to uruchamiając ja poraz kolejny nie właczaj kontynuacji tylko wbijaj do opcji wyboru rozdziału i tam mozna wybrać checpoint z którego chce się zacząć

Odnośnik do komentarza

Jako iz moja ostatnia konsola bylo stare poczciwe psx to nie ogarniam tematu wiec zadan pytanko.

Mianowicie, zawsze jest taka rozpierducha z tymi konsolami ? Jestem zainteresowany kupnem ps4

jakos do 3 miesiecy (na 90% raczej w lutym) ale nastawilem sie na cene z dnia premiery (~ 1700zl).

Nie dam 1900+ za golasa, jest szansa, ze jeszcze zobacze ta cene przed lutym ?
Ewentualnie jakies ~1950 z jakas gra, chociaz wolalbym golasa i za roznice kupic sobie ps+.

Odnośnik do komentarza

Dlatego tez nie kupilem ps2 ani tez ps3, widzialem ps4 w dobrej cenie i to wlasnie ona mnie skusila do kupna

drugiej konsoli po ponad 17 latach, tak wiec czekam na ta przystepna cene (1800-1900zl).
Nie moge jej kupic teraz bo mam za duzo innych wydatkow, ale juz ok lutego wyjde na prosta

i bede mogl sobie na to pozwolic :F

Odnośnik do komentarza

Ten gratis w postaci kodu na 3 miesiące do PS+ dotyczy tylko osób, które zamówiły preorder na stronie, czy tych, którzy kupili go w formie "tekturowej" w sklepie stacjonarnym też? 

 

Swoją drogą, te preordery tekturowe nie mają chyba żadnej gwarancji odbioru towaru w dniu premiery, gdy byłem odebrać konsolę, w sklepie mieli jedną sztukę a poza mną, była jeszcze jedna osoba ("tekturka" kupiona w tym samym sklepie).

 

Dodam tylko, że preorder kupiłem od osoby, której udało się wywalczyć sztukę w MediaMarkt :) 

Edytowane przez kostner
Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem na stronie sklepu w czerwcu. Nie kupowałem tego preordera za 100 zł. Konsole odebrałem 30 Listopada w sklepie normalnie płacąc przy odbiorze 1699 zł. Kilka dni wcześniej przysłali mi info na email'a że dostanę kupon na PS+ 90 dni za 1 zł kilka dni po odbiorze konsoli.

Odnośnik do komentarza

Ten gratis w postaci kodu na 3 miesiące do PS+ dotyczy tylko osób, które zamówiły preorder na stronie, czy tych, którzy kupili go w formie "tekturowej" w sklepie stacjonarnym też?

 

Swoją drogą, te preordery tekturowe nie mają chyba żadnej gwarancji odbioru towaru w dniu premiery, gdy byłem odebrać konsolę, w sklepie mieli jedną sztukę a poza mną, była jeszcze jedna osoba ("tekturka" kupiona w tym samym sklepie).

dotyczy to osób które dostały w połowie listopada maile z info odnośnie gratisy po zakupie. Wiec pewnie przykro mi się nie dostaniesz. Głupie praktyki tak samo z preorderami z mm na konsole ps4 preordera kupiłem za pomocą strony Media Markt i potem odezwała się się Pani i mogłem wybrać różne konfigurację wybrałem z Battelfield4 i Fifa 14 za 1999zl

znajomy nabył takiego preordera tylko kupił tekturowego i chciał taki sam zestaw. Niestety miał do wyboru tylko goła lub z Killzonem. Mimo że przed premierą sam do nich dzwonił i chciał wybrać zestaw.

Dla mnie to tez preorder i powinien być tak samo traktowany

 

Edytowane przez BatataPl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...