Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Widziałem wczoraj jedną sztukę w Saturnie (Warszawa, Blue City).

 

Jedna stała na półce (golas), może więcej mieli w magazynie?

Nie było przy niej tez ceny, więc nawet nie wiem ile sobie liczą.

 

1999zł

 

 

 

To już wiem czemu tam stała sama i nikt jej nie brał. Jednak ludzie mają jeszcze rozum.

Odnośnik do komentarza

Lipa, problem z wyjściem HDMI. Pulsująca niebieska kreska. Czytałem, że wyjście jest uszkodzone i jedyne co można zrobić to... odesłać konsolę do wymiany. A ponieważ tych konsol nie ma nigdzie, to sobie poczekam trochę. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się coś takiego.

Nie można oddać do euro i żądać zwrotu kasy ? Produkt fabrycznie uszkodzony od nowości....chociaż nie wiem współczuje. Poczytaj w necie na konkurencyjnej stornie jest cały opis co może być przyczyną BLOD'a może coś pomoże ? Nie da się podgiąc tej blaszki w HDMI o której pisali

Odnośnik do komentarza

Dało się ją podgiąć i wygiąć nienaturalnie kabel, ale to bez sensu. Musiałbym go cały czas trzymać w "krzywej" pozycji. Albo sobie jakoś zabezpieczyć gumką recepturką. Oddam do Euro jutro i będę żądać zwrotu kasy i zastanawiam się co dalej. Konsol nigdzie nie ma, a cholernie się cieszyłem, że jedną upolowałem i to z rabatem po cenie premierowej. Porażka.

W dodatku konsola faktycznie jest tandetnie wykonana, trzeszczy, ugina się w rękach, wygląda słabo. Pierwsza PS3 zjada ją bez popity, nie wspominając też o Wii U, które wykonano znacznie, ZNACZNIE lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

W dodatku konsola faktycznie jest tandetnie wykonana, trzeszczy, ugina się w rękach, wygląda słabo. Pierwsza PS3 zjada ją bez popity, nie wspominając też o Wii U, które wykonano znacznie, ZNACZNIE lepiej.

Może kupiłeś swoją na psim rynku stąd felerny egzemplarz ?

Dziś z rańca otworzyłem swoją <made in china> i nic nie trzeszczy i nic się  nie ugina  <hmm>może gdybym włożył w imadło to by się coś odgięło.Do wykonania nie mogę się doczepić .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...