Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej z cierpliwością. Mnie osobiście już trochę męczy grafa PS3, zwłaszcza jak się widziało live co prezentuje nowa generacja. Z ogrywaniem też problemu nie ma, bo są dobre tytuły (AC IV, BF4, KZ). Specjalnie nie kupowałem na PS3 nowego AC, pomimo że prezentuje się wybornie. A na wiosnę wyskoczy pewnie jakiś nowy killer to do premiery Watch Dogs (niby końcówka czerwca) będzie co robić. 

Odnośnik do komentarza

obczajal ktos tę wczorajsza dostawe do salonow Sony? Jak duzo maja egzemplarzy? Po jakiej cenie?

Bo wlasnie tak sie zastanawiam czy kupowac, ale z drugiej strony do najblizszego salonu mam konkretne kilkadziesiat km, wiec jak na razie nie bardzo mi sie to usmiecha. Nie gadajcie, ze faktycznie sa drozsze, bo padne :/ jesli tak jest to szczyt chamstwa, niby z jakiej racji? sprzet ten sam, a jeszcze trzeba bylo dlugo czekac, w zwiazku z tym wiecej zaplacic? Prosze o odp odnosnie tej ceny, bo to istotne ;)

Odnośnik do komentarza

W Rtv Euro Agd już są dostępne od ręki tudzież zamówienie na kolejny dzień, cena niestety dalej mocno odbiega od przyzwoitej...

Golas 1999 zł, zestaw z Killzone SF 2229 zł.

 

Nie pamiętam ile kosztował na premierę zestaw z dwoma grami, ale chyba coś koło 2200/2300 zł, więc tak czy owak nadal się jest w dupę ~ 250-300 zł.

(pipi) by to wzięła, jak już się człowiek zdecydował to takie ceny wywindowali.

 

-KOMARZYSKO - jest jakiś nakaz ażeby kupować tylko na premierę ? Niedozwolone jest poczekać i sprawdzić jak się sprawuje sprzęt w warunkach domowych u królików doświadczalnych (czyt. preordery)?

Zestaw z 2 grami w day one kosztował 1999 w MM/Saturn

Odnośnik do komentarza

ej no bez kitu, jakim prawem konsola jest teraz drozsza? z jakiej racji? czlowiek tyle czekal az sie konsola pojawi znowu, to nie dosc, ze drozsza, to jeszcze nie moge jej kupic w najblizszym sklepie z elektronika. Nie fair, Sony. Foch  :verymad:

 

Pozostaje liczyc, ze pojawi sie w koncu w kazdym MM czy innym Saturnie i tam bedzie kosztowala to standardowe 1700-1800.

Odnośnik do komentarza

ej no bez kitu, jakim prawem konsola jest teraz drozsza? z jakiej racji? czlowiek tyle czekal az sie konsola pojawi znowu, to nie dosc, ze drozsza, to jeszcze nie moge jej kupic w najblizszym sklepie z elektronika. Nie fair, Sony. Foch  :verymad:

 

Pozostaje liczyc, ze pojawi sie w koncu w kazdym MM czy innym Saturnie i tam bedzie kosztowala to standardowe 1700-1800.

 

Prawem podaży i popytu kolego. Rozumiem Twoje rozczarowanie ale obawiam się, że przez najbliższe pół roku nie ma szans na zmianę cen. Popyt nadal jest ogromny, co 2 tyg. premiera w jakimś regionie i jeszcze Japonia w lutym. Mało sprzętu będzie a ilu jeszcze czeka ...

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko, ogolnie konsola stoi we wnece nad tv, wneka jest wysoka ale nie gleboka.
Od dupy konsoli do scianki bedzie z 10cm, troche sie ten obszar nagrzewa przy dluzszej pracy konsoli.

Na razie nie mam gdzie jej przeniesc by miala wiecej miejsca, oplaca sie wiec zaiwestowac w takie gownienko:

http://allegro.pl/podstawka-podkladka-pod-laptopa-chlodzaca-blue-i3867345611.html  ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...