Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fajnie,tylko od 2012 roku można odsprzedawać gry zakupione cyfrowo więc nie ma problemu
A w takich ilościach jak ten gościu na allegro też:

"Nie wolno wykorzystywać usługi SEN ani żadnych dostępnych w niej usług i/lub produktów do celów związanych z jakąkolwiek działalnością komercyjną, ani powiązywać tych usług z tego rodzaju działalnością."

Czy to nie podchodzi czasem pod komercyjną działalność (firma, podatki, itd.)?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

 

Fajnie,tylko od 2012 roku można odsprzedawać gry zakupione cyfrowo więc nie ma problemu
A w takich ilościach jak ten gościu na allegro też:

"Nie wolno wykorzystywać usługi SEN ani żadnych dostępnych w niej usług i/lub produktów do celów związanych z jakąkolwiek działalnością komercyjną, ani powiązywać tych usług z tego rodzaju działalnością."

Czy to nie podchodzi czasem pod komercyjną działalność (firma, podatki, itd.)?

Może masz rację ale co z tego,póki nikt się tych sprzedawców nie czepia i nie banuje im konsoli to będą sprzedawać.Na PS3 też niby składanie się na gry z PSN nie było przez Sony pochwalane ale nie słyszałem żeby ktoś z tego powodu dostał bana

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że co miesiąc otrzymujesz dwie gry. Póki co arcade, ale wcześniej wpadł Outlast, a w tym miesiącu Trine 2.

 

Plus nie jest potrzebny, jakbyś chciał grać w gry F2P, jak Warthunder, Blacklight, Warframe, czy DC Universe.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Jak masz $ na nową, albo możliwość na korzystne raty np. 4x0% w jakiejś sieciówce to nawet się nie zastanawiaj. Nie brałbym używanej konsoli, chyba że w akcie desperacji. Różnica w cenie nie jest taka jak w autach, więc tylko nówki IMO. Chyba, że od kogoś b.pewnego i wiesz, że mało używana, możesz sprawdzić przed zakupem, jak chodzi, czy nie hałasuje, czy pad w dobrym stanie. Ja moją poprosiłem przed zakupem włączyć w sklepie (Media Ex), pograłem w KZ:SF z bundla i było wszystko ok, więc poprosiłem, żeby ten dokładnie egzemplarz mi z powrotem zapakować. Mam ją 3 m-ce i czasem nieźle katuje i nie mam żadnych problemów :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Fajnie,tylko od 2012 roku można odsprzedawać gry zakupione cyfrowo więc nie ma problemu
A w takich ilościach jak ten gościu na allegro też:

"Nie wolno wykorzystywać usługi SEN ani żadnych dostępnych w niej usług i/lub produktów do celów związanych z jakąkolwiek działalnością komercyjną, ani powiązywać tych usług z tego rodzaju działalnością."

Czy to nie podchodzi czasem pod komercyjną działalność (firma, podatki, itd.)?

Może masz rację ale co z tego,póki nikt się tych sprzedawców nie czepia i nie banuje im konsoli to będą sprzedawać.Na PS3 też niby składanie się na gry z PSN nie było przez Sony pochwalane ale nie słyszałem żeby ktoś z tego powodu dostał bana

 

Jest jeszcze jedna calkowicie legalna metoda na tansze gry na ps4. Zakladamy konto na USA ustawiamy jako primary account i kupujemy gry z ps store lub z jakiegokolwiek innego sklepu sprzedajacego w usa gry w formie kodu(czesto mozna znalezc rozne promocje), sciagamy i instalujemy gre na takim koncie i pozniej gramy na jakimkolwiek innym.

Odnośnik do komentarza

 Mam ją 3 m-ce i czasem nieźle katuje i nie mam żadnych problemów :)

czyli w marcu kupowałeś, to jest jeszcze wersja ze starym padem tak?

nie starła ci sie guma?

ta nowa jest chyba od kwietnia lub troche później (z Watch Dogs), ma bardziej szorstką gumę na analogach, gdzieś na forum jest zdjęcie tego

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze jedna calkowicie legalna metoda na tansze gry na ps4. Zakladamy konto na USA ustawiamy jako primary account i kupujemy gry z ps store lub z jakiegokolwiek innego sklepu sprzedajacego w usa gry w formie kodu(czesto mozna znalezc rozne promocje), sciagamy i instalujemy gre na takim koncie i pozniej gramy na jakimkolwiek innym.

Jeżeli zakładasz konto amerykańskie a mieszkasz w Polsce to już to jest złamaniem regulaminu. Taką informację uzyskałem bezpośrednio od naszego oddziału Sony. Dwa, z tego co pamiętam, w regulaminie również napisali, że np. płacąc polską kartą płatniczą za produkt PSS USA (konkretnie gdy adres zamieszkania przypisany do tej karty jest inny niż kraj do którego należy PSS), narażasz się na ban - jeśli to zostanie wykryte (czego akurat chyba nie robią, bo kasa nie śmierdzi...). Ogólnie cała ta dystrybucja cyfrowa nie jest uregulowana tak jak powinna być i to we wszystkich tego typu sklepach.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Mam ją 3 m-ce i czasem nieźle katuje i nie mam żadnych problemów :)

czyli w marcu kupowałeś, to jest jeszcze wersja ze starym padem tak?

nie starła ci sie guma?

ta nowa jest chyba od kwietnia lub troche później (z Watch Dogs), ma bardziej szorstką gumę na analogach, gdzieś na forum jest zdjęcie tego

Kupiłem jakoś w 1szych dniach kwietnia. Pad oprócz rysek po kilku już upadkach nie ma innych śladów użytkowania. Konsola chodzi cicho i tylko jak były upały to trochę pokreciła wiatrakami. Na pewno działa ciszej niż x360 slim co dla mnie było ważne. Mam nadzieję że trafiłem dobry egzemplarz. Ani razu się nie zawiesiła ani nic innego. Bundle z KZ.

Odnośnik do komentarza

panowie podbije:

 

1. kupować PS4 już teraz czy zaczekać do września?
2. można liczyć na spadek ceny PS4 po premierze Xbox One jak myślicie?
3. we wrześniu będą pewnie też nowe bundle PS4 ?  czy tylko biały z Destiny?
4. gdzie kupie najtaniej nówke w sieci?
5. używana to chyba troche ryzyko?

Odnośnik do komentarza

1. to zalezy czy widzisz gry w ktore bys pogral na ps4

2. nie sadze

3. bialy <3

4. euro

5. czy ja wiem konsola jest mloda, raczej nic nie powinno sie z nia nic dziac a jak juz to bedziesz mial jeszcze gwarancje jesli tego dopilnujesz. popatrz na ceny czy roznica miedzy uzywka a nowka jest duza i pomysl czy warto

Odnośnik do komentarza

1. życie jest zbyt krótkie by na cokolwiek czekać ;) kupuj teraz

2. raczej nie, Polska to trzeci kraj więc raczej Sony w żaden sposób nie zareaguje. Ew. sklepy mogą coś dać, ale to raczej drobne rabaty

3. ma być jakiś bundel z Tlou ale to musisz poczytać dokładniej bo pewny nie jestem

4. http://www.ceneo.pl/24493469 - jak widzisz można wyrwać za mniej niż 1700zł

5. ciężko powiedzieć, osobiście dołożyłbym trochę i kupił nówkę

Odnośnik do komentarza

Ten będzie na pewno. Biały z Destiny też. 

 

Ja bym brał już dziś, są dość dobre gry, jest w co grać. Pora się oswajać ze sprzętem. Nie wiem po co czekać chyba tylko dla bundla i spadku ceny.

 

Last Of US będzie już za miesiąc 30 lipca. Metro Redux miesiąc później  :thumbsup: potem GTA 5

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...