Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Na fejsie jest sporo wpisow osob, ktore mialy podobna sytuacje jak ja - mieli w koszyku, ale nie dalo sie zfinalizowac zakupu.

To wygalda jak jakas tania sciema, ciekawe czy wogole sprzedawali te 15 konsol, oczywiscie na fejsie pojawil sie ktos kto napisal, ze udalo mu sie kupic, ale to rownie dobrze tez moze byc sciema i wszysko dostali pracownicy.....

 

Przynajmniej u nas na forum Copperowi udalo sie w srode kupic.

 

No nic, ja poki co PS4 nie kupuje pomimo, ze mam juz nawet gry na ta konsole, mam nadzieje, ze Sony zobaczy, ze zainteresowanie szara konsola jest ogromne i wyda szara wersje bez numerow normalnie do sprzedazy sklepowej.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Na swieta sa te 2 packi z 3 grami, w jednym jest tlou, lbp i driveclub za 1850, drugi za tyle samo, ale gier nie pamiętam.

A najlepsza opcja jest bialy xbox one z sunset overdrive za 1650 ;)

Ogolem srednie te ceny szczerze mowiac, kiedys faktycznie mozna bylo kupic konsole taniej na swieta, teraz od kiedy stały się popularne to sprzedawcy podnosza ceny o stowe, bo ludzie i tak kupia...

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

Na swieta sa te 2 packi z 3 grami, w jednym jest tlou, lbp i driveclub za 1850, drugi za tyle samo, ale gier nie pamiętam.

A najlepsza opcja jest bialy xbox one z sunset overdrive za 1650 ;)

Ogolem srednie te ceny szczerze mowiac, kiedys faktycznie mozna bylo kupic konsole taniej na swieta, teraz od kiedy stały się popularne to sprzedawcy podnosza ceny o stowe, bo ludzie i tak kupia...

 

Tak, widziałem te packi. W sumie mógłbym wziąć tego, co napisałeś, a osobno kupić GTA, na którym mi zależy. TloU ograłem na ps3, ale chętnie zrobiłbym to na wersji remaster, bo gra świetna. Driveclub po wpadce z premierą, teraz po patchu wygląda obiecująco, a LBP po prostu bym sprzedał, nie interesuje mnie. Problem w tym, że widzę te packi tylko z czarną wersją, a ja jednak poluję na białą. (Chyba, że się mylę i gdzieś są??)

 

 

Drugi zestaw to GTA5, Minecraft i Lego Batman 3. Jakbym miał kupować to brałbym ten wymieniony przez Ciebie.

 

Btw, jak tam Szarak, odpakowałeś?

 

Drugi zestaw tylko GTA, reszta na pchli albo allegro.

 

Faktycznie, nie widać jakiś za(pipi)istych ofert i chyba nie ma co się zastanawiać długo, bo lepszej oferty niż biała ps4 plus GTA za 1699, albo ten pack (ale z białą) nie ma, i już raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Numer jest chyba tylko na konsoli, a pudlo jest zafoliowane, wiec nie mam pojecia.

 

Z tym zostawieniem w kolekcji ciezkie pytanie, bo na razie nie sprzedaje i nie planuje sprzedawac w najblizszym czasie, ale niewykluczone, ze kiedys sprzedam, wszystko zalezy czy Sony wyda jakies killery warte jej zatrzymania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...