Skocz do zawartości

NBA 2k14


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

MyCareer jest nam maxa do dupy :confused:

Gram jako PG nie da sie zdobywac asyst bo AI graczy jest na poziomie rozgotowanej marchwi to jeszcze zbieranie to dla nich czarna magia. Rzucam po 30 pts na mecz grajac po 14 minut ale nie da sie robic nic wiecej bo te kalafiory sa nic nie warte a co przelewa czare goryczy to to ze wydraftowali mnie do Utah ...

Odnośnik do komentarza

MyCareer jest nam maxa do dupy :confused:

Gram jako PG nie da sie zdobywac asyst bo AI graczy jest na poziomie rozgotowanej marchwi to jeszcze zbieranie to dla nich czarna magia. Rzucam po 30 pts na mecz grajac po 14 minut ale nie da sie robic nic wiecej bo te kalafiory sa nic nie warte a co przelewa czare goryczy to to ze wydraftowali mnie do Utah ...

Pisałem wcześniej ze przez ai sprzedałem po 2 miechach.

Też grałem PG mi asyst trochę wchodziło ok 5,5 na mecz po 25 min grania. Mi za to nie zaluczał czasami asyst, tak z 2-3 na mecz. Może podnieś poziom trudności? Z tego co zauważyłem czym trudniej dla nas to nasi grają też ciut mądrzej.

 

Ogólnie tryb z mega potencjałem pogrzebany jednak przez durnych ziomków z boja.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pytanie do osób, które grają w wersję na PS3. Kiedy odpalam grę z konsolą podpiętą do netu, pojawiają się loga drużyn, po nich od razu wskakuje główny ekran gry i napis "Updating New Content" i na tym gra freezuje. Wiecie, jak ten problem rozwiązać bo nie ukrwyam, że chciałbym pograc onlne. Przy konsoli niepodłączonej do internetu wszystko jest w porządku tzn. pojawia się intro z LeBronem, potem ekran główny, z którego mogę przejśc do menu.

Odnośnik do komentarza

A spróbuj zresetować połączenie. NBA 2k lubią odpierdzielać manianę i czasami trzeba popróbować różnych rzeczy.I

 

Niestety ale tu wychodzi brak konkurencji ze strony EA. Mam nadzieję, że NBA Live 2015 wyjdzie i będzie dobre.

 

Bo ten monopol NBA 2K już mnie nudzi i do tego są takie kwiatki z online, serwerami czy serwisem online.  Ostatni dość dobrze i stabilnie działający online to było w NBA 2k11.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

:) Ja też lubię gdy wszystko jest zbliżone do rzeczywistości, ale teraz miewam zbyt mało czasu na pełny meczyk i byłbym gotów przymknąć oko na te nierealne wyniki. W marcu przesiadłem się na czwórkę, w karierze jestem dwa mecze przed All-Star Game. Czasami chciałbym przepuścić jakiś mecz, ale to właśnie z braku czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...