Skocz do zawartości

NBA 2k14


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam też nie mogę dobrze zapamiętać większości zagrań, drybblingów. Wszystko jest do wytrenowania, a ja gram 2-3 mecze w tygodniu, więc ciężko mi się utrwala kombinacja klawiszy.

 

Moja rada dla Ciebie jest taka, obczaj sobie te zagrania, pomogą Ci trochę :

 

W obronie przede wszystkim używaj klawisza nacisku na zawodnika, żeby Cię łatwo nie mijał, zmęcz go i wtedy staraj się wybijać piłę. Centrom pod koszem zostawiaj trochę miejsca i czaj się do bloku, bo w tej odsłonie wyjątkowo łatwo się to robi. Gdy duży zawodnik ma piłkę, podbiegaj drugim małym, podwajaj i staraj się wybić piłkę lub zmusić do złego podania.

 

W ataku, staraj się grać ze zmienna dynamiką, czyli nie trzymaj cały czas wciśniętego turbo. Graj sporo pick and rolli, na ps3 przywołuje się je kółkiem. W akcjach dwójkowych wykorzystuj alley-oop, na ps3 r2 plus kwadrat. Jeśli masz dobrych graczy rzucających za 3 na obwodzie to penetruj dużo małym zawodnikiem i odgrywaj na skrzydła. Jeśli masz dobrego podkoszowego to od początku meczu staraj się go wykorzystywać. Jeśli będzie rzucał sporo pktów to będzie podwajany i będziesz mógl robić przewagę na obwodzie i rzucać z czystych pozycji.

 

 

To tak w skrócie, najprostsze zagrania. Jakby co to pytaj, powodzenia :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko dzięki wielkie za info wpadnę dziś do domu to coś popykam i jakieś akcje spróbuję rozpracować bo faktycznie dużo punktów traciłem przez faule akurat na Xboxie pod X jest wybijanie piłki z rąk przeciwnika przy tym często fauluje. Dziś popróbuje Twoich rad i zagram troszkę na practice i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

Generalnie jest tak, że trzeba po prostu znać i oglądać koszykówkę, żeby fajnie i ciekawie grać. Mashowanie steala i wbieganie na dunki to raczej zły pomysł. Chociaż w pojedynkach z kumplem przy jednej konsoli takie coś było premiowane, przez co porażka przychodziła łatwo. Ale chyba w tej części animacja wsadu już nie jest 'nieśmiertelna' i można blokować, co?

Odnośnik do komentarza

W tym roku ze wzglèdu na premierę mesjasza nie kupiłem pierwszy raz od dawna 2k. Dziś dorwałem nadkonsolę i m.in. NBA 2k14. Pytanko do tych o już trochę pomęczylii. Jak ściągnąć live roster? Myślałem, że konsola sama to zrobi po ubtade 2,3 giga. Bawiłem się z ziomkiem w opcjach ale zawsze był np Okafor w Wizards.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Hej

Mam problem z ustawieniami (matchups) przed meczem. Chodzi o zmianę on-ball, off-ball defense.

Przed pierwszym meczem (podczas instalacji) mogłem ustawić to bez problemu, teraz natomiast nie mogę - są nieaktywne.

 

Ma ktoś może podobne doświadczenia lub sugestię co ewentualnie zmienić w ustawieniach, żeby te opcje były aktywne?


 

Hej

Mam problem z ustawieniami (matchups) przed meczem. Chodzi o zmianę on-ball, off-ball defense.

Przed pierwszym meczem (podczas instalacji) mogłem ustawić to bez problemu, teraz natomiast nie mogę - są nieaktywne.

 

Ma ktoś może podobne doświadczenia lub sugestię co ewentualnie zmienić w ustawieniach, żeby te opcje były aktywne?

 

Oczywiście mówię o wersji na PS4


Przepraszam za cytat pod postem

ale się zakręciłem

Odnośnik do komentarza

Wam też się tak długo wczytuje NBA 2K14 na PS4, po zaintalowaniu tego updatu ponad 2gb gra tak jakby zawieszala sie przed pierwszym intrem i z ponad 3 minuty musze poczekac az sie wczyta WTF

Ja niestety mam to samo.

Moje odczucia są takie, że powycinali w tym roku (gram od nba 2k9) kilka ciekawych spraw jak choćby wspomniane przeze mnie wyżej defensive settings przed meczem - nie można tego włączyć, nawet podczas meczu, strasznie kuleje przez to gra obronna.

Jaro mi skutkuje wyłączenie i włączenie gry od nowa, ale to niezbyt profesjonalne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Heja.

Pany, wczoraj grając online zrobiłem za(pipi)isty blok do dechy, goniąc typa od połówki. Chciałem obejrzeć replaya i go zapisać. Wcisnąłem start i ku memu zdziwieniu, nie ma tam opcji instant replay. Jest jakas mozliwosc zgrywania powtórek? Mowa o ps4.

Edytowane przez Mat_Mac
Odnośnik do komentarza

Możesz mi to nieco rozjaśnić? Jak klikne share to zapisuje od momentu kliknięcia czy od 15 minut wstecz?

Z Twojej wypowiedzi wynika, że 15 minut wstecz ale.. dziwne to troche :)

ps. jakbyś jeszcze mógł mi powiedzieć, gdzie się zapisują filmy po kliknięciu share to będę wdzięczny

Edytowane przez Mat_Mac
Odnośnik do komentarza

Boże dziś kupiłem i gra masakrycznie trudna :) Hehe pierwszy raz gram w nba nie od ea :) Tam to proste maszowanie 2 przycisków i turbo wystarczyło a tu ile różnego rodzaju ruchów :) . Zagrałem 2 mecze na poziomie rookie i oba przegrałem odpowiednio 3 i 6 punktami :)

Odnośnik do komentarza

Jedna rzecz mnie niepokoi a nikt z was tutaj o tym nie wspomniał Mikrotransakcje... Czy są one opcjonalne i czy dam radę z sukcesem przejść karierę bez nich czy jednak będę musiał w pewnym momencie zakupić kase aby levelovać swojego avatara ?

Odnośnik do komentarza

Gra jest na prawdę mega.. co prawda wygrywam jeden mecz na pięć ale jak wyjdzie jakaś akcja, to szczena opada. Polecam każdemu. Ja jestem totalnym noobem, ostatnio w nba gralem w 97 roku. Nawet sterowania do końca nie ogarniam, nie mówiąc już o jakiś zagrywkach ale jestem mega zauroczony. Arcydzieło :)

PS. Jak zagrać online na osiedlu? Nigdzie nie widze takiej opcji... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.