Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie będzie Jar Jara, ew. zostanie pokazane jak ginie po torturach, to będzie dobrze ) Do dziś mam żal do Lukasa, że wsadził tą pokrakę do Powrotu Jedi, dlatego nie kupiłem serii na BD, w ramach protestu przeciwko ciągłemu kaleczeniu Trylogii.

Midichloriany, Jar Jar, Woodwalker i z(pipi)ane walki na miecze. Starą trylogię pamiętam za zarąbiste motywy. "Nową" za te zepsute.

Błagam, niech w nowej trylogii walczą mieczami jak w starej.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli nie będzie Jar Jara, ew. zostanie pokazane jak ginie po torturach, to będzie dobrze ) Do dziś mam żal do Lukasa, że wsadził tą pokrakę do Powrotu Jedi, dlatego nie kupiłem serii na BD, w ramach protestu przeciwko ciągłemu kaleczeniu Trylogii.

Pyerdolisz :D

 

Muszę zguglować bo nie wierzę :pawel:

Odnośnik do komentarza

Ja proponuje zrobić krok dalej

 

 

Czytałem o tym, że walki na miecze w starej trylogii były bardziej realistyczne... Bez czytania wymienię wiele rzeczy, które były mało realistyczne w starej trylogii. Nie twierdzę, że muszą robić salta, ale umówmy się, że sceny walki amerykańskich filmów lat 70, są bardziej pocieszne niż fajne do oglądania, zwłaszcza we współczesnym filmie.

Odnośnik do komentarza

Ja proponuje zrobić krok dalej

 

 

Czytałem o tym, że walki na miecze w starej trylogii były bardziej realistyczne... Bez czytania wymienię wiele rzeczy, które były mało realistyczne w starej trylogii. Nie twierdzę, że muszą robić salta, ale umówmy się, że sceny walki amerykańskich filmów lat 70, są bardziej pocieszne niż fajne do oglądania, zwłaszcza we współczesnym filmie.

 

Nie tyle o realizm, co poprostu w starych filmach było bardziej czuć tę siłę, popatrz jak stary Obi-Wan walczy z Vaderem albo Vader z Lukiem w Powrocie Jedi.

Ten drugi w pewnym momencie prawie wali tym mieczem jak siekierą.

 

Teraz popatrz na walki np Obi-Wan i Anakin przeciwko droidom. No kurwa jak 2 helikopterki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jeśli nie będzie Jar Jara, ew. zostanie pokazane jak ginie po torturach, to będzie dobrze ) Do dziś mam żal do Lukasa, że wsadził tą pokrakę do Powrotu Jedi, dlatego nie kupiłem serii na BD, w ramach protestu przeciwko ciągłemu kaleczeniu Trylogii.

Pyerdolisz :D

 

Muszę zguglować bo nie wierzę :pawel:

 

 

http://cinemassacre.com/2009/03/10/star-wars-movie-review-part-2/około 5:40 :(

Odnośnik do komentarza

 

Ja proponuje zrobić krok dalej

 

 

Czytałem o tym, że walki na miecze w starej trylogii były bardziej realistyczne... Bez czytania wymienię wiele rzeczy, które były mało realistyczne w starej trylogii. Nie twierdzę, że muszą robić salta, ale umówmy się, że sceny walki amerykańskich filmów lat 70, są bardziej pocieszne niż fajne do oglądania, zwłaszcza we współczesnym filmie.

 

Nie tyle o realizm, co poprostu w starych filmach było bardziej czuć tę siłę, popatrz jak stary Obi-Wan walczy z Vaderem albo Vader z Lukiem w Powrocie Jedi.

Ten drugi w pewnym momencie prawie wali tym mieczem jak siekierą.

 

Teraz popatrz na walki np Obi-Wan i Anakin przeciwko droidom. No kurwa jak 2 helikopterki.

 

Ja nie twierdzę, że walki w nowej trylogii były lepsze (może z wyjątkiem wiadomo której), tylko, że nie chce zobaczyć w nowych GW walk na poziomie tych z lat 70/80 i do tego odniosłem swoją wypowiedź.

Odnośnik do komentarza

Walki na miecze ep4-6>nowa góvniana trylogia

W starej nie było wesołego nawalania adhdh tylko bardziej spokojne i wyrachowane pojedynki przy użyciu śmiercionośnych świetlówek. Nowa to wesołe skakanie,okręcanie się itp bzdety dla retardów choćby to były jakieś plastikowe kije, a nie broń,która może jednym celnym ciosem uciąć rękę bądź głowę.

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój, już jako dziecko, mimo, że byłem zajarany na maksa SW, miałem wrażenie, że te walki na miecze są żenujące. Pewnie Masorz z kolegami góralami po pijaku walczyli by lepiej na ciupagi, niż Luke i Vader na miecze świetlne.

Tak się składa, że w 2000 roku nakręciłem z kolegami Gwiezdne Wojny, i były tam walki na miecze świetlne czyli kije od szczotek.

Oraz wyścig Podów przy wykorzystaniu gameplayu z Rollcage XD.

 

Mam do dzisiaj na vhs :cool:

Odnośnik do komentarza

Pewnie,że nie ma co porównywać ich do prawdziwych walk ale i tak wolę te ze starej niż ten cyrk z nowych popłuczyn. Były po prostu bardziej klimatyczne i chociaż starały się upodobnić do walk na miecze, a nie akrobacji ze świecącymi patykami.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

ani walki w nowej ani w starej trylogii nie są dobre, w starej są drętwe i statyczne w nowej są sztuczne, pełnie niepotrzebnych ruchów.

 

Myślę, że nie ma się czego obawiać i będzie to zrealizowane wzorowo.

Żeby uniknąć kontrowersji będą się lać tylko na force push, a mieczami szlachtować tylko pionki z blasterami :P

Odnośnik do komentarza

ejFVN7n.jpg

 

"Gareth Edwards‘ Star Wars: Rogue One is still over a year away, but thanks to D23 we have a tantalizing taste of the upcoming film today. The very first official photo has just been revealed, featuring Felicity Jones, Diego Luna, Riz Ahmed, Jiang Wen, and Donnie Yen (the latter two of whom were recently rumored for the cast).

And that’s not all. Mads Mikkelsen and Alan Tudyk were just announced for the cast, while Forest Whitaker and Ben Mendelsohn were confirmed.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...