Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

to się im (pipi)a udało i nie mówcie, że nie. jeszcze dual of the fates :obama:. co prawda po wysłuchaniu alternatywnej koncepcji na tą walkę od belated media nie da się na nią nie patrzeć krytycznie, ale to jednak dobra walka i chu.j. za gówniaka miałem zawsze oba.rane gacie jak to oglądałem. michu mówi prawdę a randomy z ostatnich stron blefują. jeszcze kasdan robił rewrite'y scenariusza siódmego epizodu :obama:.

Odnośnik do komentarza

Kylo Ren 

Ujawniono o nim nowe detale:

 

Star Wars: The Force Awakens' villain isn't what you think (spoilers)

 

"Kylo Ren is not a Sith," director JJ Abrams told Empire. "He works under Supreme Leader Snoke, who is a powerful figure on the Dark Side of the Force."

http://www.polygon.com/2015/8/25/9206291/star-wars-the-force-awakens-villain-isnt-what-you-think-spoilers

 

Odnośnik do komentarza

Mroczne widmo to jeden z najbardziej rasistowskich filmów ever, mam nadzieje, że tu tradycja zostanie zachowana.. płonący krzyż w postaci miecza zakapturzonego Rana już są

Odnośnik do komentarza

Finn będzie na pewno jednym z głównych bohaterów, ale myślę iż nie jest on Jedi i nie będzie posiadał mocy. Zobaczcie jak trzyma miecz świetlny jak by nie wiedział, że zaraz usmaży mu paluchy i w ogóle nie ogania sytuacji :P. Myślę że ten miecz dostanie Rey i ona zostanie Jedi :)

 

BTW lokacja w zaśnieżonym lesie wygląda mega klimatycznie  :banderas:

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Finn będzie na pewno jednym z głównych bohaterów, ale myślę iż nie jest on Jedi i nie będzie posiadał mocy. Zobaczcie jak trzyma miecz świetlny jak by nie wiedział, że zaraz usmaży mu paluchy i w ogóle nie ogania sytuacji :P. Myślę że ten miecz dostanie Rey i ona zostanie Jedi :)

 

 

mehh, baba jako główna bohaterka, to ja już bym wolał czarnego... albo żyda

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...