Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna zdobycz w postaci sonic colors na Wii, oraz w końcu jakieś zakupy :-) oooj będzie granie :banderas:

 

60ffd2b34bb38f1d5a013d9c6adda151.jpg

 

I jeszcze mały gift, "gra" logiczna. Kostkę można rozłożyć na jeden długi kawałek, który potem trzeba złożyć z powrotem do kupy :-) poziom trudności 5/5 gwiazdek

 

a4afc960e6eb2132a838d2b0d6048db5.jpg

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Pharmacist

Darku ile Cie to szarpnelo?

 

Średnio wyszło jakieś 40-50zł za sztukę.

 

o kurde oO poproszę więcej fotek <fetyszysta>

REZ , Spawn <3

 

Będą, będą. Muszę się tylko ogarnąć z czyszczeniem i katalogowaniem.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Pharmacist

Dark Pharmacist zepsuł temat swoim bogactwem. Ładnie to tak? Co by zrobił Jezus, hę?

 

Założył sandały, zszedł do piwnicy, przytaszczył Trinitrona 21' i zapomniał o 8-mej generacji na conajmniej rok :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Okej, obiecane zdjęcie zbiorcze, na sam koniec doszedł mi Mario 3D World :-) darowałem sobie uwiecznienie powtórne tej kostki

 

Na tym zakończę mój świąteczny spam ;)

80e97528bc2947832d7f07dbe5219112.jpg

 

Kupiłem:

Wii U Pro Controller

Amiibo Link

folię na ekran Wii U

 

Zgarnąłem:

Donkey Kong Country Returns 3D

Kirby's Adventures Wii

Steel Diver

Sonic Colors

Super Mario 3D World

Logiczna kostka :P

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Pro Controller, ale sam padlet jest zaskakująco wygodny - kawał wielkiego klunkra, zanim chwyciłem w łapy byłem pewny, że nie da się na tym grać, a tu okazuje się, że całkiem fajnie w rękach leży, więc nie było potrzeby zakupu pada. Inna sprawa, że nie wiem jak innych posiadaczy, ale mnie strasznie irytuje fakt, że nie da się wyłączyć obrazu w padlecie, przez co czuję się dziwnie mając na TV to samo co w łapach - czuję się, jak bym lał wodę w dwóch kranach, kiedy potrzebuję tylko jednego.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Padlet sam w sobie jest bardzo wygodny, ale np. w smasha mi się gra nim cholernie niewygodnie, dlatego kupiłem pro controllera. Słyszałem, że przy generalnie dynamiczniejszych gierkach jest trochę mniej wygodny, a tak to w Mario Karta czy innego NSMBU gra się na nim bdb :). Pro controller jak go wcześniej używałem to jest bardzo wygodny, ale testowałem go tylko godznkę, dwie w SELECT.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No trochę beka, że ZombiU miało bundla z Pro Controllerem, czyli gra w którą nie ma sensu grać bez padleta, a Bayonetta 2 takiego zestawu nie dostała.

 

Ale to Nintendo i to nie pierwsza kretyńska decyzja związana z WiiU.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...