Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zaczyna się :obama:

Rozpi3rdalasz mnie pozytywnie opicjonalnie...

Btw podziwiam gości wydających masę kasy z tego tematu na pseudogirlowegadgety zamiast zainwestować w nowość na ps four ...

G e n D e R , albo cóś ... G e n D e R , albo cóś , g e n D e R , albo cóś(...)

 

 

FG5wHT9.jpg

Odnośnik do komentarza

@Bluber: świetne gierki ci wpadły. Szkoda,że nikt ze znajomych nie ma X360 bo chętnie bym obadał Lost Odyssey.

 

A tak u mnie wyglądają wczorajsze zakupy:

S638Ho5.jpg

Chińska gierka za  grosze i pierwsze growe pisemko od czasów PSXa nr.181

Mam nadzieję,że Pixel utrzyma się na rynku bo imo wart jest każdej złotówki jaką wydałem na niego. Świetna oprawa,jakość papieru i sporo tekstów na ciekawe tematy,zwłaszcza HL/C&C. Najbardziej za kupnem przemawiało do mnie retro i się na tym też nie zawiodłem. Jak dla mnie to obecnie najlepsze growe pisemko na rynku.

 

A z Onimushy jestem bardzo zadowolony.Co prawda miałem zabrać się za serię od pierwszej części ale 20zikos za Dawn of Dreams to świetna cena więc wypadało kupić. Co prawda płyty nie są w jakimś perfekcyjnym stanie ale za taką kasę nie będę narzekać.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Pixel świetny. Z początku hejtowałem wysoką cenę, ale już mi przeszło. Trzymając pismo w rękach nie żałuję ani grosza. To elegancki magazyn z dużą ilością ciekawych tekstów. 3mam za nich kciuki.

 

Tej Onimushy mi brakuje. Odpaliłem niedawno jedynkę i byłem w szoku jak ładnie wygląda na LCD. Prerenderowane tła rządzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...