Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ooo kurna, ty szczęściarzu. Co prawda już grę skończyłem na PS3, ale tylko zwykłą. Podobno na Wii U najlepsza wersja Directors Cut, bez tych bugów itd.

 

dc wersja wyszła też na ps360

 

 

Wiem, piszę o niej w tym poście. DC na PS3/360 było mocno zbugowane, w przeciwieństwie do wersji na Wii U. No i ficzery z padletem mnie jarają.

Odnośnik do komentarza

Goty poradnik plus najbardziej nieoczekiwany zakup ever. W pracy przeglądałem olxa i babka sprzedawała za 5 złotych. :banderas:

Syn podjechał mi prosto pod drzwi budynki w którym pracuje, dałem mu złotówkę na loda. A locks quest goty gierka podobno :obama:

 

8e7f78be248d2f4ed391c4bc2e262c1f.jpg

Gdyby mój młody wiedział, że jest gierka Cars na wszelkie możliwe platformy, to chyba bym w ogóle zapomniał jak wyglądają konsole. :)

Odnośnik do komentarza

@Rayos

 

Ale ten Hyrule Warriors to mam nadzieje ze w bonusie  za frajer dostałeś - gra jest tak w erze  PS2 jeśli chodzi o mechanikę i możliwości w stosunku do obecnych warriorsów że nikomu bym nie polecał.

 

 

20382728108_3750b2f51b_b.jpg.

 

Gra którą  rzekomo chcą zlokalizować - jasne jak dogadają się z  redtube to i dadzą rade.

 

20561818842_3f7829fc8e_b.jpg

 

Płytka za 30zł do której takie fajne 2 plakaty dostałem.

 

19948159024_0ccc92523e_b.jpg

 

20382761398_c9fb586f22_b.jpg

 

Teraz pytanie - jak najlepiej oprawić plakaty - antyramy? Może  lepiej  zwykłe ramy tylko cienkie?

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

@kypq

 

Akurat w sumie najbardziej mi z tego zestawu na Hyrule Warriors zależało (żałuję, że nie mam kolekcjonerki z szalikiem :( ). MH3U mam na 3DSa a WW mam oryginała na GCNa. Wszystkie tytulły jak dla mnie są świetne i za tę cenę to każda była okazyjna i warta zakupu :)

 

Żałuję też, że Zeldy WW HD nie mam kolekcjonerki no ale jużtrudno. Grunt, że w końcu moje Wii U zeldowe ma pudełkową WW HD bo kod na cyfrową wersję sprzedałem tego samego dnia co kupiłem Wii U ;)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

W porownaniu do tych wyzej moje zakupy beda skromne ale zawsze:)

Paczka juz od poniedzialku u mnie wiec potestowalem co nie co, dla mnie jak na razie najlepsza konsola jaka zakupilem ostatnio warto bylo jednak wymienic 3ds'a za ten sprzet. Mnostwo frajdy nie tylko dla mnie ale reszta rodzinki tez zalapala bakcyla growego (Na co po cichu liczylem). Takze jak chcecie swoja luba przekonac do konsoli to tylko nintendo sie do tego nada;) Wii Party U bez szału, ale zdziwiłem się grą nintendoland jest całkiem przyzwoita jak na tego typu gierki do których zawsze mam podejście takie że ich praktycznie nie ruszam.

image.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przychodze bardzo zmeczony po pracy, a tu mala paczuszka na mnie czeka, oczywiscie ze trzeba bylo otworzyc

 

xbic2ld.jpg

 

rnDmGXp.jpg

 

qzvp14Y.jpg

 

z6hn4Mx.jpg

 

RVFU3zx.jpg

 

:obama: :obama:

 

Mega zakup. O ile gier nie zazdroszczę z racji że nie znam jap o tyle całej reszty jak najbardziej. PS: Okładka GT piękna. Generalnie w wydaniach jap okładki są często epickie.

PS2: A jak można wiedzieć - jak i za ile nabyłeś ów zestaw?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...