Skocz do zawartości

Sonisphere 2014


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niedługo pojawią się szczegóły głosowania na kawałki Metalliki, bo to właśnie ludzie będę układać setliste. Możliwość głosowania prawdopodobnie będzie dla każdego kto kupi bilet poprzez livenation.

 

No to czekam na To live is to die czy Fixxxer zagrany na żywo. :)

Odnośnik do komentarza

PSXowi narzekacze :] Biorę GC i chcę usłyszeć Dyers Eve, a nie jakiegoś szrota z Reload.

 

BTW jak chcecie zobaczyć porządny festiwal zobaczcie co dziś ogłosiło Hellfest we Francji, tylko nie śmiejcie się z głównej sceny :]

 

http://www.hellfest.fr/

 

sama ch.ujnia albo już widziałem. 

 

Temples Festival w UK to ma lineup http://www.templesfestival.co.uk/

Odnośnik do komentarza

ja pier.dole co roku ten same kapele xD

 

Trochę żenada ale z drugiej strony Masłodonta chyba nie da się inaczej w pl zobaczyć. ;f

 

 

Swoją drogą, maj, Neurosis, może wreszcie uda się ich zaprosić do Wrocławia na Asymmetry.

 

 

 

Zapomnij, chyba by musieli srać pieniędzmi żeby ściągnąć Neuro a jak pokazali w tegorocznej edycji muszą się chwytać nawet chu.jowych bleków by przyciągnąć więcej gawiedzi.

Odnośnik do komentarza

Zapomnij, chyba by musieli srać pieniędzmi żeby ściągnąć Neuro a jak pokazali w tegorocznej edycji muszą się chwytać nawet chu.jowych bleków by przyciągnąć więcej gawiedzi.

Własnie to mnie dziwi, bo organizatorzy to jednostka budżetowa i na organizacje miała finansowe wsparcie miasta. Takie sytuacje to jest patologia, wszystkie festy w mniejszym lub większym stopniu korzystają z dotacji miast na organizacje, a jak kasa się nie pojawia to się przenoszą gdzie indziej, tak jak zrobił np. Rojek z Offem, z Krakowa też jakieś festiwale się wyniosły jak miasto obcieło finansowanie(Selector?). Albo przykład Ursynalii w Warszawie, który dwa lata temu cenowo zarządził, pomijam już to jak to się skończyło w tym roku. To cholernie psuje rynek, mali organizatorzy mają przewalone już na starcie jak muszą zbilansować imprezę z biletów, jakiego browaru i jadła. Czytałem kiedyś o tym artykuł, ale nie mogę go teraz znaleźć.

 

EDIT

Znalazłem: http://www.popupmusic.pl/no/40/artykuly/520/-deszcz-festiwalowych-dotacji

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No cóż, to nie jest zestaw jak z pierwszego posta, ale baaardzo lubię nowe Alice in Chains (szkoda, że na koncertach i tak grają 70% starych utworów... albo i fajnie?), Kvelertak też zarąbisty, choć bardziej na płytach, na żywo nie wyrabiają tak samo jak na albumie. Rozważam, ale bez podjary.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...