Skocz do zawartości

Ankieta ws pre ordera PS4


darkos

Dla tych co już kupili PS4 i dla tych co wciąż jej szukają  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto było mieć Pre Order na PS4 w dniu premiery 29.11?



Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

 

W tydzień po premierze Playstation 4 w Polsce, postanowiłem stworzyć ankietę, czy warto było mieć pre order na PS4 w dniu premiery.

 

  • Jeśli posiadałeś pre order i uważasz że warto było lub nie, to wybierz odpowiednią dla siebie odpowiedź. 
  • Jeśli nie posiadałeś pre ordera i udało się tobie kupić konsolę bez problemów lub w trakcie jakiejś tam przepychanki, lub musiałeś się nieco wykazać zręcznością ale udało ci się kupić konsolę i uważasz że jednak warto lub nie, też wybierz odpowiednią dla siebie odpowiedź.
  • Jeśli nie posiadałeś pre ordera i nie udało się tobie kupić konsolę w dniu premiery i uważasz że jednak warto było zagwarantować sobie konsolę w dniu jej premiery też wybierz odpowiednią dla siebie odpowiedź. 

Ankietę postanowiłem stworzyć po tym jak już cała sytuacja stała się jasna. W Polsce nie dla każdego starczyło konsol. Popyt przewyższył podaż i już chyba najwyższa pora zastanowić się nad tym czy jednak warto było wykupić pre order czy jednak nie. Ponieważ przed premierą mogliśmy przeczytać opinię 50/50 odnośnie dostępności i wywoływania sztucznego hype na nową konsolę. 

 

Ile z tego się sprawdziło ??

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Orzeszek

szkoda ze te preordery byly płatne, wydac 100zł na coś co nie ma potwierdzonej ceny kilka miesięcy przed premierą mi nei pasuje, a wiadomo co ja będe robił wtedy :P

 

ja kupilem od ręki bez preorderów, ale imo nie powinno być sytuacji ze towar jest na kartki, łatwo pisać ze towaru powinno być tyle aby spokojnie nie było gonitwy po swoją sztukę. sklepy chciały uniknac sytuacji rezerowwanania towaru osobom co zrobiły w 10 sklepach rezerwacje na sprzet wart gruby hajs.

 

właściwie to sami ludzie są sobie winni ze wyszło jak wyszło z ps4 w polsce.

 

no i ta dezinformacja i niepewnośc do ostatniej chwili czy osoba z opłaconym preorderem dostanie ps4

Odnośnik do komentarza

Konsola z preordera robionego w sierpniu w Saturnie, chciałem nextgena day1 i go dostałem, wszystko zgodnie z planem także jestem bardziej niż zadowolony.

 

Nie rozumiem ludzi, którzy nie mieli jakiegokolwiek preordera (mieli na to czas od czerwca) i teraz mają pretensje ze konsoli dla nich zabrakło? Widocznie nie chcieli jej wystarczająco mocno.

Odnośnik do komentarza

Warto było mieć preordera. Konsola i gry dostarczone do domku w dniu premiery i święty spokój. Miałem dwa preordery, jeden bezpłatny z Gram.pl złożony w kwietniu i drugi kartonikowy nabyty w sierpniu w EuroRtvAgd. Ten drugi odstąpiłem kumplowi. Było do przewidzenia że PS4 będą chcieli mieć wszyscy i może zabraknąć. Żal mi ludzi którzy musieli się użerać, walczyć o swój egzemplarz albo w ogóle nie dostali i czekają na dostawę. Podsumowując - preorderzy to na pewno nie frajerzy :)

Odnośnik do komentarza

Też uważam że warto było mieć preoredera choć sam go nie miałem :) Ale powiem szczerze ze teraz po tygodniu miło wspominam - nockę na forum gdzie wszyscy rozpisywali się gdzie co ma podobno przyjechać, stanie pod sklepem na 2 godziny przed jego otwarciem, sprint gdy uniosła się krata, kolegów których poznałem w kolejce i całe to zamieszanie :)

Edytowane przez Nekosh
Odnośnik do komentarza

MM w Krakowie, centrum handlowe M1. Ustawiłem się grzecznie w kolejce do Pana przy komputerze i doczekałem się na zestaw z 2 padami kamerką i Killzone:SF. Oczywiście pojechałem na żywioł bez PRE Ordera. Wyścig od otwarcia rolety oczywiście był :Dale nie widziałem jakiś ekscesów typu: złamane nosy, zadeptanie czy wypłacanie liści ;)

Odnośnik do komentarza

Warto

16 czerwca zamówiłem preordera w Media Markt o wartości 100zl nie zapłaciłem za niego bo dałem płatne przy odbiorze. 26 listopada dostałem telefon z Media Markt czy chce gołą konsole czy może z jakąś gra opcji było 8

Wybrałem z 2 grami które i tak miałem kupix na premiere czyli Fifa 14 i Battelfield4 i zapłaciłem za to 1999zl

Wiec konsola wyszła mnie 1499zl

Opłacało się to, zdecydowanie!

 

P. S. Mimo że nie miałem oplaconego preordera media Markt potraktowano mnie profesjonalnie wielki + dla tej sieci

 

P. S. 2

No i nie musiałem wywalić zbędnych kalorii na bieg za konsola

Edytowane przez BatataPl
Odnośnik do komentarza

Ale byly preordery i preordery. Dla mnie ktos kto w wakacje czy przed nimi kupil kartonik a pod sklepem zostal popchniety, szukal na ziemi po omacku okularkow ktore mu spadly i po nalozeniu ich na nos zorientowal sie ze konsol juz nie ma (dostajac przy wejsciu z bara od tych ktorzy wynosili konsole ze sklepu) jest frajerem. Ja natomiast zlozylem preorder w listopadzie w euro i na premiere kurier przyniosl mi ja do domu. Podczas gdy niektorzy chodzili od sklepu do sklepu z tymi karteczkami i konsoli nie maja do dzis, wierze ze sa takie osoby :D

 

Mimo wszystko preorder warto bylo miec tylko trzeba wiedziec gdzie i jak zamowic konsole

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...