Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj udało mi się dorwać Dr Ipa z Birbanta i nie żałowałem, że kupiłem 2 flaszki od razu. :banderas: Pamiętam jak kiedyś mi smakowało. Ten smak jest nie do podrobienia, strasznie mi przypasował, piwo oleiste, cytrusowe a po przełknięciu te nuty orzecha, słonecznika i karmelu... :obama: Jedyne co mi lekko nie pasuje to nie wyczuwalny gaz ale i tak GOTY!

 

dr-ipa-1.jpg

Odnośnik do komentarza

Nic nie napisze na ten temat, bo się znowu napniesz.

Od łączenia dużej ilości piwa, chleba, kiełbasy i innych mięs w sezon letnim szybko mnie zalewa sadłem. Z czym chcesz walczyć? Zapraszam w sezonie letnim na grilla, weźmiesz centymetr i zrobisz pomiary...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy nikt tu nie testuje piwek ale u mnie dzisiaj lecą smaki z Pinty.

 

e0357a6312d3ba620644f479e07d36f7a2bb3335

 

Imperium atakuje to moc goryczki i pełnia woltażu. W tle lecą cytrusy ale smak raczej przytłacza 9mocą. Dla mnie moc fajna bo już jedno miło kołysze do snu po ciężkim tygodniu ale smak mnie zmulił.

 

 

0_0_productGfx_70bdfe90e9c93466fc8089b8b

 

Rześki smaki, czuję ananasa i słodkie nuty pomarańczy. Piana lepsza jak w powyższym. Smak idealny na nadchodzący sezon wiosna lato.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

IMO z Pinty najlepsze piwko to Apetyt Na Zycia. Bardzo geste, wrecz oleiste zytnie piwo. Polecam!

Ostatnio mialem okazje sprobowac:

 

DSC_0539.JPG

 

TeaPA z dodatkiem jasminu. Bardzo dziwny aromat, przypominajacy zepsute warzywa. Po kilku lykach meczy. Nie polecam.

 

16463929_900821400054379_772255457349940

 

Doskonale :banderas: Czekoladowy aromat sprawil, ze najpierw wachalem piwo przez kilka minut zanim sie go napilem. Zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza

Panowie jak to jest ze sklepami wysyłkowymi z Piwem? Bo wszędzie pisze że odbiór własny a nie zawsze mam czas podjechać do sklepu po jakieś fajne piwko a tych marketowych już nie idzie pić.

W Polsce nie ma takiej opcji. Jeszcze kilka lat temu lodzka Piwoteka wysylala piwka, ale obecnie sraja sie problemow z prawem i tylko odbior wlasny.

 

Edit: Mozesz dogadaj sie z jakims znajomkiem mieszkajacym w wiekszym miescie i nie chce ci cos wysle lub przywiezie? Ja mam taki deal z kumplem i zawsze jak wpadam w rodzinne strony to podrzucam mu kilka-kilkanascie piw.

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

Wina normalnie online kupuje, inne rzeczy też można a z piwem jest problem? Ja pier... co za kraj.

No jakoś sobie poradzę chodziło o to że nie wszystkie lokalne sklepy nawet te większe tutaj w Poznaniu zawsze mają wszystkie pozycje (niektóre schodzą szybko i ciężko trafić)

Odnośnik do komentarza

No niestety. O podstawe prawna musialbys dopytac kogos bardziej ogarnietego, niemniej faktem jest, ze sklepy piwne juz nie wysylaja piwek.

 

Co do szybko schodzacych pozycji: to normalne. Sam mialem kilka razy sytuacje, ze dowiadywalem sie o dobrym piwie w takim, a takim sklepie, dzwonilem do nich, a piwa juz nie bylo...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...