Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumku. :lapka:

 

Dzisiaj na tapecie

 

apfsyt.jpg

 

Fotka obrócona bo z telefonu jak wysyłam na tinypic to mi obraca. Nie pytajcie.

 

Samo piwo jednak poza hucznymi zapowiedziami na etykiecie przeciętne jak na Ipa. Smak cytrusów jest, w ustach siedzi dość długo ale już to piłem, brak mi czegoś nowego, coś jak atak chmielu, dla mnie dalej niedościgniony. No i w mojej butli niemal zero gazu. No opis fantastyczny, chyba najdłuższy jaki w życiu widziałem ale nie poczułem tego na własnej skórze. Po prostu standardowa Ipa.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Testowania kwasów ciąg dalszy, w weekend poszedł Acid Rain i Kwas Epsilon.

 

FjgGGv4.jpg

 

Ten pierwszy, bardzo subtelnie kwaśny, troszkę wiśni w tle. Świeże, orzeźwiające, tylko 3,6% alko - fantastyczny letni napój.

 

YDff2b3.jpg

 

Drugie, fajnie złożone - lekko kwaśne, potem słodkie, a no końcu goryczkowe. Mocno owocowo. Myślę, że fajne do spróbowania jak ktoś jeszcze nie próbował kwasów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Testowania kwasów ciąg dalszy, w weekend poszedł Acid Rain i Kwas Epsilon.

 

FjgGGv4.jpg

 

Ten pierwszy, bardzo subtelnie kwaśny, troszkę wiśni w tle. Świeże, orzeźwiające, tylko 3,6% alko - fantastyczny letni napój.

 

YDff2b3.jpg

 

Drugie, fajnie złożone - lekko kwaśne, potem słodkie, a no końcu goryczkowe. Mocno owocowo. Myślę, że fajne do spróbowania jak ktoś jeszcze nie próbował kwasów.

 

A Kwas Pruski z Browaru na Jurze próbowałeś?

 

 

Stout Czekoladowy również kozuń, fajnie mieć taki browar w okolicy. DUMA.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

I te kropelki wody na naczyniu. :banderas:

 

U mnie ostatnio ciągle Brok zielony. Poza tym miałem okazję testować

 

w03y8m.jpg

 

 

Okocim radler 0% nie smakuje kompletnie i do odpowiednika z procentami startu nie ma. Na kaca absolutnie nie polecam do zwykłego picia również. Wolę Lecha free pić z bezalkoholi. Vic Secret Doctor Brew Single Hop Ipa ostatnie odkrycie, aromat ananasa genialny choć nie typowo słodki bo przykryty goryczką. :obama:Atak Chmielu nie ma już tej świeżości smaku co kiedyś, miałem butle bez gazu kompletnie i nie zrobiło mi jak kiedyś. Może się już smak opił. Kasztelan specjały chmielowe miała być goryczka pierwsza klasa no i różnice czuć pomiędzy zwykłym piwem a tym ale smak zdecydowanie za szybko ulatuje. I mogłoby być mocniejsze. Brok Ipa nie próbujcie tego. Ipa za 2,4 zł? Brok ipa. Czy jest dobry? Ani trochę. Taniocha o imitacji smaków cytrusowych. Cztery chmiele przeciętne piwo. Nic poza tym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...