Skocz do zawartości

Fenomen minecrafta


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ten temat pasuje do tego działu ale chyba tak. Czy gracie w minecrafta czy tępicie i uważacie, że to dla dzieci? Jeśli gracie to co w nim widzicie i jak długi czas przy nim spędzacie? Ja nie należę ani do jednych, ani do drugich. Jednak zastanawiam się dlaczego ta "gra" skupia aż tylu fanów? Z tego co zauważam np na youtubie, grają w to również dorośli ludzie. Czy nie lepiej kupić sobie lego?

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy nie lepiej kupić sobie lego?

 

Nie wiem co to ma do rzeczy.

 

Minecraft to taka rozszerzona zabawa lego, i to w dodatku z ludźmi z całego świata. Zachęca do kreatywności, więc jestem całkowicie za.

 

BTW, mam wrażenie, że jak ktoś hejtuje Minecrafta, to prędko się okazuje, że grał tylko na youtubie :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie ani mnie to ziębi, ani specjalnie grzeje. Grałem trochę, naprawdę fajne to było, ale nie rozumiem czci, którą niektórzy mu oddają. Poza tym, osobiście wolę klocki Lego. Fizyczne, nie wirtualne. :)

 

Choć nie ukrywam, grałem dawno temu. Chyba jeszcze wtedy przesadnej interaktywności i mechaniki nie było. Ludzie chyba tam całe komputery budują. Od podstaw!

 

Inną sprawą są filmiki z tego. Rozumiem, że ktoś może chcieć pochwalić się swoją budowlą/maszyną, ale całe serie? Choć z drugiej strony, to temat na zupełnie inną dyskusję - nie tylko o Minecrafcie.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem wielkim hejterem nie tyle samej gry, co społeczności. Dzieci z dałnem 24/7 siedzące na yt i oglądające JinJieJokera (czy jakoś tak? chyba) czy jakichś innych buraków. 

 

Ale sama gra jest przyjemna i w single playerze może sprawić naprawdę sporo frajdy (budowanie własnej fortecy od podstaw, ogólnie survival).

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie próbowałem ale rozumiem podjarkę Minecraftem bo to coś więcej niż Lego, szkoda że społeczność tej gry wydaje się przygłupia.

 

Nie oceniaj społeczności po gimbusowych uploaderach na youtubie.

 

 

 

a po czym mam?

 

 

jak pokazali tę laskę z fanklubem... nie, ja musiałem wyłączyc. Dostałem spazmów awkwardności.

 

ps. czemu ci niektórzy gdy zadają pytanie, to trzymają przy tym kamerę, nie patrząc na twórców, tylko ekranik? czy to jakaś nowa moda po nagrywaniu filmików podczas koncertów?

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Ja troche pogralem. Z 15 godzin moze. Najpierw bylem zajarany. Robilem sobie domek i kopalnie itp ale potem szybko mi przeszlo

 

Mimo to uwazam ze gra ma ogromny potencjal i gdyby miala lepsza grafike i wiecej możliwość pobocznych poza samym kopaniem budowaniem i zabijaniem stworkow (wiecej elementów rpg) to by bylo gotg

Odnośnik do komentarza

Ja troche pogralem. Z 15 godzin moze. Najpierw bylem zajarany. Robilem sobie domek i kopalnie itp ale potem szybko mi przeszlo

 

Mimo to uwazam ze gra ma ogromny potencjal i gdyby miala lepsza grafike i wiecej możliwość pobocznych poza samym kopaniem budowaniem i zabijaniem stworkow (wiecej elementów rpg) to by bylo gotg

 

Zagraj w terrarię

Odnośnik do komentarza

grałem, minecraft wydał mi sie lepszy

 

moze to dlatego ze więcej w niego grałem, ale terraria wydawała mi sie takim maincrafetm 2D, dosłownie.. czyli czymś gorszym, moze jesli sie człowiek zagłebi w nią to jest wiecej do roboty, ale sam początek o wiele bardziej mnie zassał w minecrafcie niż w terrari

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...