Skocz do zawartości

Najbardziej zeschizowane filmy jakie widziales


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Holy Mountain wywrociło waszym pojęciem o sztuce filmowej to nalegam aby zapoznać się z twórczością Sergieja Paradżanowa a zwłaszcza Kwiatem Granatu . Koleś jest jednym z najwiekszych reżyserów w historii o , którym ciepło wypowiadają się Antonioni , Tarkowski czy Felliini . Jego dzieła są raczej mało znane w Polsce , a szkoda bo typ ma niesłychany talent . Po pierwszym seansie Sayat Nova przecierałem oczy ze zdumienia i niedowierzałęm ,że ktoś mógł nakręcić coś tak radykalnego . Dla zaostrzenia apetytu dodam ,że film traktuje o Biblii wśród ormiańskiej społeczności .

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość MasterShake
Sublime - można rzec że taka spokojna schiza, dopiero pod koniec jak zaczyna się łączyć elementy to schiza robi się ciężka, ale wciąż spokojna niczym Bałtyk - taka oczywista wręcz

mi sie kompletnie nie podobalo, ot bez rewelacji, juz nawet nie pamietam o czym, bodajze cos ze szpitalem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
nie dość, że poschizowany to jeszcze chu.jowy. carpenter, oddaj moje 2 godziny snu skur.wysynu!!

 

 

o_O dziwnym jest

 

W paszczy szaleństwa to jeden z moich ulubionych horrorów. Wspaniały scenariusz.

 

A motywy "powracajacego czlowieka na rowerze" czy "kochanej staruszki dbajacej o meza" po prostu miazdza i sa to IMO najbardziej demoniczne i mroczne sceny jakie widzialem w filmach.

 

@Lukasz - Vinnie Jones atakuje w "Nocnym Pociagu z miesem" na podst. prozy Barkera, czaisz? Niebawem film pojawi sie w wersji bardziej przystepnej bo u nas nie wiadomo kiedy w kinie, a w sieci mamy R5 jeno z ... Rosyjskim lektorem. O_O Ten film tez moze pozamiatac, opowiadanie bylo MOCARNE!

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Hi:)

 

Myślę, że jedne z najbardziej pokręconych i wbijających się w psychikę filmów to:

 

*Requiem dla snu (naprawdę brutalnie przedstawiona rzeczywistość narkomanów)

*Ring I i II (japońskie oczywiście:p zaje***te wizje i w ogóle cała fabuła)

 

Iiiiii jeszcze coś w temacie "Man Behind the sun" fakt film jest bardzo ciężki i "brudny", ale czy prawdą jest, że można się przy nim bać? Oglądałem go sam w nocy (bo tak najlepiej:p) mam 17 lat i nie zrobił na mnie większego wrażenia jeżeli chodzi o przemoc tam zawartą... Tak samo jest z "Guinea Pig: Flower of fresh and blood" 40 minutowa rzeźnia (bez spojlerów:) Tortury z biegiem czasu robią sie monotonne i nie są, aż tak mocne jak na początku...

 

PeaceXD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...